czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pizzeria dla kogo?

Może jestem jakąś nadętą wredną ciężarną ale pizzeria biesiadowo to jakaś masakra... chodziłam tam nie raz ale dziś to jakaś masakra. Nie mają nawet krzesełka do karmienia dla niemowląt... szkoda im zainwestować 50 zł w Ikea na taki sprzęt czy po prostu nie są przyjaźnie nastawieni do rodzin z małymi dziećmi? Na szczęście miałam w samochodzie spacerówkę. Siedzimy sobie na dworze sączymy pepsi w oczekiwaniu na największą pizze w mieście (57 cm) gdy do lokalu wchodzi pan pod wpływem alkoholu (dość znacznym) bez koszulki i nikt z obsługi sobie z tego nic nie robi... Czy to miasto czy to plaża aby tak się roznegliżować w obecności kobiet? Czy w Łomży są aż takie wieśniaki że nie wiedzą że mogą tym obrazić kobiete? Czy może to kobiety są takie że jest im obojętne ???Trzeci minus to że można palić pod parasolem... jestem w ciąży jak już pisałam mam małe dziecko chcę zjeść pizzę z rodziną w miłej atmosferze a facet mi pod nosem kurzy i śmierdzi. Weszliśmy do środka ponieważ oboje z mężem nie palimy i nie znosimy tego smrodu. W końcu kiedy nadszedł czas na naszą pizzę okazało się że nie ma takiej jaką zamawiałam i pani nawet mi o tym nie powiedziała(mimo że siedziałam w środku i można było w każdej chwili podejść i powiedzieć) zrobiła pizzę średnią oddała mi różnice w pieniądzach i powiedziała że ciasto już schowane na taki duży rozmiar... eh była godz 20 a czynne do 23 to jak chcą zarobić skoro chowają ciasto przed 20? Dzieci się najadły a ja i mąż wyszliśmy głodni i źli. Gdyby powiedziała wcześniej to zamówiłabym dwie takie aby starczyło dla wszystkich.... Czy to normalne robić sobie taką \"samowolkę\" ????W dodatku postawiła tą pizzę na koniuszku stołu tak że jak siadałam to zawadziłam (ciężarnym) brzuchem w skutek czego kawałek pizzy spadł mi na stope a drugi na ręke ratując całą reszte. W skutek czego moja skóra doznała oparzenia a oczywiście w całej pizzeri nie było żadnego środka na oparzenia. Co na to BHP przecież to kuchnia co chwile mają do czynienia z gorącymi posiłkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

no to ładnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Ojej no masakra... Masz dziecko, więc powinnaś być przygotowana na każdą ewentualność. Lokal nie musi mieć krzesełka do karmienia... Odessij pokarm i z butelki małego tucz... kawalerem jestem, ale jak czytam podobne żale, to mam wrażenie i przekonanie, że materiał na żonę skończył się w latach wejścia do UE. Nie pytać, zastanowić się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Boją się zwrócić komuś uwagę żeby nie palił bo to klient i może więcej nie skorzystać. I jeszcze dymu narobi jak te \"mocarze\" z pieskiem. A właściciel albo nie zna prawa albo nic sobie z niego nie robi. Palenie tytoniu w miejscach publicznych już dawno jest zabronione. Od 1.08 nie wolno też ćmić elektroników. Ale wieśniaki chodzą i smród rozsiewają. PALACZE!!! POMIJAJĄC WASZE ZDROWIE OZNAJMIAM WAM \"\"\" PAPIEROSY NIE SĄ JUŻ MODNE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

zwała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Na następny rodzinny obiad proponuję Kebsa na dworcu ;)
BTW
Gdzie jest ta pizzeria? Pójdę przed 20:00 to może załapię się na te 57cm, takiej pizzy jeszcze nie jadłem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Z tego wszystkiego co napisałaś wynika jedno źle wybrałaś sobie chłopa, to piz*a !! gdybyś miała faceta z jajami tego tematu by nie było ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Jakie miasto takie problemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

WhiteWeb jestem paląca, ale ogólnie zgadzam się z Twoim komentarzem. Ale jednocześnie jednego nie rozumiem, a mianowicie pisania, że ktoś pali \"bo to jest modne\":P. Pomijam jakieś małolaty kopcące cichaczem dla zgrywu, no ale daj spokój, 99% palaczy pali bo lubi, bo jest uzależniona, a nie dla popisu:P

Co do autorki, fakt, że gruby spocony brzuch nie jest apetyczny, ale jak już ktoś wcześniej pisał, pizzeria nie ma obowiązku inwestować w \"sprzęty\" dla dzieciaków. Nie było mnie na miejscu, więc mogę tylko gdybać, ale no daj spokój, wiem że pizza może być gorąca no ale nie przesadzajmy, że nie wiadomo jak Cię oparzyła. Pojawi się bąbel i jutro zniknie. Inna sprawa, czemu w takim wypadku nie zwrócić uwagi kelnerkom, o roznegliżowanym facecie, o fajkach, o pizzy, ew. pójść do kierownika?

Czasem po prostu mam wrażenie, że obecne społeczeństwo jest strasznie przewrażliwione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

To wszystko brzmi jak skarga przedszkolaka.. Było trzeba działać a nie teraz się żalić.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Co Ty babo wypisujesz,trzeba było iść do ekskluzywnej restauracji i mieć wtedy wymagania.Chciałaś się nażreć tanim kosztem pizzą 57 cm???A Biesiadowo jest OK,chodzimy tam często i będziemy chodzić.A Ty lepiej zacznij pisać pamiętnik a nie na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Maciuś brawo twój pierwszy post!! Bronisz biesiadowo lepiej niż właściciel :-) :-)

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Celowo się zarejestrowałem bo normalnie to się nie udzielam w takich beznadziejnych forach.Ale takie słomiane \"damy doprowadzają mnie do szału.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

sensacja.... wow! wydarzenie na pasek do tvn24. Jakie pokolenie, takie i rozumowanie. Nie pasi to poszła ... do MC


\"...Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się...\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Szczerze współczuję. Jeśli to jest ten lokal o którym myślę (przy prokuraturze?), to ja bym tam w ogóle nie wszedł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Wiesz co Agacia?!Naprawdę uśmiałam się jak przeczytałam co nabazgrałaś.Rozumiem że jesteś w ciąży, ale takie głupoty pisać?Popieram co napisał Maciuś i Galo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Bachora na pizze, po....na jakaś jesteś a nie matka.
A kolo bez koszulki to dla takiej jak ty szczyt marzeń, ale nie zwrócił uwagi co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Normalnie to nie uczestniczę w takich dyskusjach ale szlag mnie trafia na takie paniusie.Często bywam tam ze znajomymi i pizzę nawet jak zamówię 10 minut przed zamknięciem to zostaję mile obsłużony jako klient.A tutaj paniusia ze słomą w butach pisze,że ciasto o 20 schowane(hahaha)tak ,pewnie pracownicy schowali do kieszonek.Szczerze współczuję pracownikom innych lokali takiej klientki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

primo :jak rzniesz paniusie to nie stoluj sie po tanich jatkach tylko zabierz dzieci do porzadnej eleganckiej restauracji,nikt ci nie bedzie kurzyl i smierdzial pod nochalem,obsluga zadba o to tzw \"dress code\" a i pewnie jakis zydel do karmienia sie tam znajdzie

secondo:kobieta w ciazy powinna sie zdrowo odrzywiac,NIE w fast foodach zrec smieciowe zarcie i jeszcze male dzieci przyzwyczajac do tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Biesiadowa już nie ma, teraz jest Biesiada u Sławka, jak się ma jakieś zastrzeżenia to się zwraca uwagę albo grzecznie prosi aby ktoś nie palił i tak jak ktoś napisał, Twój facet to chyba jakaś pierdoła skoro nie potrafi takich spraw załatwić tak jak trzeba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Generalnie nie chciałbym mieć takiej klientki :)
Zgodzę się jednak, że łażenie bez koszulki po mieście to wiocha, średniowiecze, kwestia braku kultury i wychowania, a u nas jest tego mnóstwo. Właściciel musiałby połowę klientów wypraszać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

masakra



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

widzę, że wkurzona jesteś bardzo. I Tobie się nie dziwię. ostatnio też byłam w restauracji, gdzie na zewnątrz ktoś palił. Pomyślałam, że zwrócę tej osobie uwagę, ale nie miałam motywacji. Tylko, że Ty jesteś ciężarna. Od razu powinnaś tej osobie zwrócić uwagę. A obsługa w związku z pizzą - poziom zero. Ale to wina tej bystrej kelnerki. Nie dziwię Ci się, że się wkurzyłaś. Popieram Cię. Jednak reakcja o papieros powinna należeć do Ciebie, jeśli właściciel nie widział. Jedno jest pewne. W sieci biesiadowo pizza jest dobra i jest fajny wybór.

program do zarządzania allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

oz Qrwa paniusia,dymek z papierosa w ogrodku na \" wolnym powietrzu \" jej szkodzi !
trzeba bylo zrec w lokalu - tam jest zakaz jarania i nikt by nie dmuchal dymem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Tutajhttps://www.pizzeriagomorra.pl kliknij można zamówić pyszną pizze z dowozem. Oczywiście, jeśli mamy na to ochotę, to możemy zjeść w lokalu. Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji. Plusem jest to, że mają naprawdę niskie ceny. Poza tym oferują również inne dania, których warto spróbować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pizzeria dla kogo?

Chciałam zamówić ale pociąg z Katowic dopiero rano odjeżdza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org