środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Klub „Polonia Christiana” w Łomży zaprasza na spotkanie z panem Bogdanem Doboszem – pisarzem i publicystą – który wygłosi wykład o sytuacji we Francji pt. „Rewolucja Antysystemowa?”.

Spotkanie odbędzie się:
- 29 stycznia (wtorek) o godz. 17.00
- Park Przemysłowy Lomża przy ul. Sikorskiego 166
- wstęp wolny

Read more: http://www.pch24.pl/rewolucja-antysystemowa---klub-polonia-christiana-zaprasza-do-warszawy--lomzy-i-legionowa,65408,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

jeśli chcecie grać makro, to nie o Francji a o Chińskiej wojnie z USA i odwrotnie. Jak Europa coraz mniej się liczy w tej rozgrywce i co trzeba zrobić aby się liczyć.
A jak chjcecie o sprawach micro, to temat: rodzacy się sprzeciw rolników ...
albo... morderstwo polityczne w Polsce XXI wieku.... albo koniecznie chcecie nawązać do Francji to poroponuje.. dlaczego u nas nie protestuja przeciw drożejącym cenom paliwa..

w innym przypadku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

i kościół Amen dobre..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

A na tacę będzie zbierane ?
Jak zrzuta i libacja z orgietką po wykładzie to może bym zaleciał.
Hahaha speech bardzo dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Prawdopodobnie tylko Główny Wykidajło tego Portalu wie, ile rąk pisało te nietolerancyjne komentarze. Można je w zasadzie zakwalifikować do \"mowy nienawiści\", chociaż to kontrowersyjne określenie, wymyślone przez lewaków dla linczowania ludzi o konserwatywnych i patriotycznych przekonaniach.
Ciśnie się oczywiste pytanie: czy można zbudować państwo demokratyczne z ludźmi nie tolerującymi nikogo, oprócz samych siebie, tj. rewolucjonistów?
Odpowiedź zdaje się być też oczywista.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Polonia tak bredzisz,że tego czytać się nie da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Mówisz o ludziach tutaj piszących rewolucjonisci.
A spójrz na tytuł jaki sam zamieściłeś : Rewolucja antysystemowa.
Więc również jesteś wywrotowcem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Nie ma w Łomży mądrzejszych organizatorów \"mowy nienawiści\"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Dlatego postaraj się zmienić portal i będzie po problemie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Gimbazjalistom wydaje się że wszystkie rozumy pozjadali, a ja oceniam ich na:

tłumoki bez krzty honoru i ambicji, o wiedzy historycznej już nie wspomnę. A nie, przepraszam, mają ambicję, tyrać u bauera przy truskawkach, szparagach i kapuście za minimalną płacę w euro .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

@kamil1215: Bóg nie po to powołuje ludzi do życia, żebyśmy pozwolili zrobić z nas małpy i (co gorsze) morderców własnych dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Stańcie obok i poczytajcie te swoje brednie.
Ja myślę że stworzyła mnie natura i Wasz Bóg nie miał z tym nic wspólnego.
A czy zabijacie swoje dzieci tego nie wiem.
Ja swoje wychowuję normalnie.
Ale jaka wiara takie uczynki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Hmmm swoją drogą to dość ciekawe spotkanie może być.Jakiś felietonista,dziennikarz i pisarz będzie prał mózgi.
Bardzo chętnie przyszedł był na takie spotkanie,ale jak prowadził by je jakiś ksiadz teolog np.
O **** zapomniałem,że nie da rady bo Kler nie popiera ideologi strony Polonia Christiania.
Och jakie to przykre głosić prawdę z którą Kościół się nie zgadza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Misia2 jaka ty urocza jesteś.
I strasznie ambitna musisz być.
Normalnie wzór do naśladowania.
A ja uwielbiam być tłumokiem,gdzie mi tam do ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Misia2 twoje największe ambicje to pewnie stanie do kasy w MOPS po jałmużnę.
Wolę pracować za granicą niż biedować w kraju w którym nawet Ukraińcy nie chcą ostatnio pracować.
A długo tam na sezonie za najniższe w euro pracowałaś?
Raczej musiałaś skoro tak dobrze temat znasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Aleś się chłoptasiu rozpisał :) Jednak trafiłam że gimbaza to tłumoki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Wiesz wolę być gimbazą i tłumokiem,najśmieszniejsze że jeszcze za to mi nieźle płacą.
A jak twoja praca wygląda.Czy jednak z MOPSEM trafiłem ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Chociaż po wypowiedziach raczej skłaniam się bardziej ku temu,że raczej niedawno jakieś gimnazjum pewnie skończyłaś.
Czyli na garnuszku rodziców jedziesz.
Więc co ty o życiu możesz wiedzieć- dziecinko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Francja: „Rewolucja Antysystemowa?”. Klub „Polonia Christiana” zaprasza na wykład i dyskusję

Dobosz: Kij i marchewka sposobem na „żółte kamizelki” we Francji?


Końca konfliktu nie widać. Niezadowolenie społeczne nie gaśnie, a pozycję prezydenta osłabiają kolejne afery, m.in. ujawnienie, że jego b. już „ochroniarz” Benalla miał do dyspozycji dwa paszporty dyplomatyczne. Także wydarzenia sylwestrowej nocy pokazały (strzelaniny, podpalanie aut, nożownicy, puszczenie z dymem halalowego sklepu mięsnego itp.) zilustrowały wszystkie problemy kraju. Warto też zauważyć, że np. policja, która okazuje się tak skuteczna w tłumieniu wystąpień ruchu „żółtych kamizelek” latami nie daje sobie rady z bandami chuliganów z przedmieść. Żandarmeria, która mandatami usuwa protestujących z rond i autostrad, od lat nie daje sobie rady emigrantami blokującymi drogi do portów na północy kraju. Takich paradoksów znalazłoby się więcej…

Read more: http://www.pch24.pl/dobosz--kij-i-marchewka-sposobem-na-zolte-kamizelki-we-francji-,65207,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org