piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Doczepiane włosy

Gdzie w Łomży kupie doczepiane włosy clin in on??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doczepiane włosy

Chyba clip in. W Łomży naturalnych bądź Rem nie znajdziesz na pewno. Proponuję allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doczepiane włosy

Nie wiem gdzie można kupić, polecam allegro również ale stanowczo odradzam jeśli miałabyś ochotę doczepić włosy w akademii fryzur... zwykłe oszustwo i zdzierstwo.. Zapłaciłam za włosy naturalne a doczepiono mi najtańszą podróbkę co się nawet żaden kosmyk nie chciał kręcić. Zapłaciłam za 100 pasemek a wczepiono mi 60 a reszta pewnie poszła dla innej klientki za "stosowną" opłatą oczywiście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doczepiane włosy

takie doczepiane to się chyba koszmarnie plączą co ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doczepiane włosy

w chińskim sklepie widziałam doczepiane włosy, na półce leżały, tu koło sklepu biedronka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doczepiane włosy

Aż tak koszmarnie się nie plączą :) ale wymagają częstego szczotkowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doczepiane włosy

słowianskie się nie plączą...ale i kosztują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doczepiane włosy

dla mnie to wygląda sztucznie i paskudnie, kompletnie mi się to nie podoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doczepiane włosy

W Łomży to tylko w jakimś salonie kosmetycznym. Zobacz też tutaj http://medicot.pl/na-wypadanie-wlosow-ranking/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doczepiane włosy

Moja żona i córka doczepiają same - na doczepiane.pl kupują sobie te włoski. Naturalnie, ładnie to wygląda. Nie ma się co bać bo to nie czasy że te doczepy wyglądały jak plastik :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doczepiane włosy

staszek1122 daruj sobie pracę w niedzielę. I tak wiemy żeś troll.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doczepiane włosy

Doczepiane włosy to największy syf...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Doczepiane włosy

W przypadku mojego salonu fryzjerskiego wszelkie akcesoria fryzjerskie oraz kosmetyki do włosów, w tym np. Delikatny szampon do codziennego stosowania zamawiam w sprawdzonym sklepie internetowym Poniks. Moim zdaniem mają bardzo dobre ceny i ogromny wybór produktów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org