czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
poradnia leczenia bolu

Czy ktos był w poradni leczenia bolu na makowej? Chodzi o bole korzeniowe kregosłup

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

Ja już kilka lat jeżdżę do Białegostoku. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

a gdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

Mońki al.Niepodległości 9.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

Mickiewicza, najpierw ci diagnozują rodz. bólu (rwą cy,piekący, kucie itp) i lekarz po rozmowie z tobą przepisuje ci leki. Ja jak zaczynałam się leczyć to Łomża nie miała takiej poradni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

Po zarejestrowaniu w Mońkach czekałem 6 miesięcy mną wizytę .Po wyzicie wyznaczono termin na m_.c wrzesień z pobytem w szpitalu przez trzy dniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

A po co ci pobyt w szpitalu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

O pobycie w szpitalu decydował lekarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

a w łomzy na mickiewicza wykonuja termolezje przypalanie korzeni nerwow?? Czy wogole taki zabieg robia w Łomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

Ja tego nie wiem, poszukaj telefonu zzadzwoń zapytaj. Niewszyscy muszą mieć takie leczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

I nie Łomża tylko Białystok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

Czy Twoje bóle promieniują do nogi? Powiem tak od prawie 13 lat mam dyskopatię odcinka lędźwiowego. Miesięczny pobyt w szpitalu, w tym zastosowanie wyciągu na nic się zdało, proponowano mi operację, a że uważam to za ostateczność nie zgodziłam się i wypisano mnie do domu. Dostałam wtedy namiar na Pana Czarneckiego, który wtedy jeszcze przyjmował na ulicy Nowoprojektowanej w Łomży i to On postawił mnie na nogi, pierwsze wizyty były dość ciężkie gdyż ból promieniował w nogę, po kilku zabiegach masażu, nastawiania i nakłuwania igłami nerwu w nodze prądem, zaczęłam normalnie funkcjonować. Od tamtej pory gdy coś zaczyna mnie łamać w kościach, jadę na masaż i nastawianie i jest ok, ból promieniujący do nogi od tamtej pory na szczęście nigdy więcej się nie pojawił, a moje wizyty już teraz w Czartorii, bo tam został przeniesiony ośrodek są bardzo sporadyczne, średnio raz w roku.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

tak do nogi promieniuje ale korzen obejmuja blizny po 2 operacjach bez efektu i to przyczyna bolu jest blizny okolokorzeniowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

Współczuję Ci, wiem jaki to ból gdy promieniuję w nogę.Dlatego ja na operację się nie zgodziłam, bo wtedy bywa różnie, nie zawsze jest lepiej.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

Obecnie o wiele lepsze dzialanie daje leczenie za pomocą medycznej marihuany. Znajduje zastosowani w leczeniu bóli różnego pochodzenia W tym bóli nowotworowych.

Olejki cbd również miewają pewien efekt, aczkolwiek jest on o wiele słabszy niż w przypadku medycznej marihuany.

Należy wiedzieć, ze medyczna marihuana obecnie jest dostępna wyłacznie na receptę.

https://centrum-mk.pl/recepta-na-medyczna-marihuane-kto-i-w-jakich-sytuacjach-moze-ja-wystawicPoczytajcie sobie.

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

Taka poradnia na pewno by mi się przydała. To jest po prostu doskonała sprawa w mojej opinii. Takie rzeczy po prostu uwielbiam!!
_____________________________________
Prace licencjackie i magisterskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: poradnia leczenia bolu

Praktycznie od dziecka mierzę się z bólami ucha. Jako dorosła osoba poszłam z polecenia do kliniki Medicus we Wrocławiu https://medicus.com.pl/specjalizacje/otolaryngolog/ i pomogli mi bardzo profesjonalnie. Od kilku miesięcy nie mam swojego stałego problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org