piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
domki dla bezdomnych kotow

wlasnie wlaczylam radio i uslyszalam ze w Lomzy jedna ze spoldzielni mieszkaniowych stawia domki dla kotow i jest otwarta na ich zwiekszona ilosc .Brawo , jest to cudowny pomysl bardzo ludzkiego pana prezesa spoldzielni mieszkaniowej . Niektore miasta walcza z plaga szczurow ,a przeciez wystaczyloby zadbac o koty i w ten naturalny sposob i kot bylby najedzony i mieszancy w piwnicach nie mieliby szczurow.
W koncu nasza lomza zaczyna byc otwarta na pomoc zwiewrzetom bezdomnym.Piekny odruch.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

Jeżeli prawda co tu jest napisane to jet to bardzo dobra wiadomość dla ludzi , którzy kochają zwierzęta. Po to zostały stworzone, żeby żyły wśród ludzi, bez względu czy to kot czy pies itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

... czy szczur.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

Jeśli faktycznie tak jest to cudownie... wreszcie ktoś pomyślał o zwierzętach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

A może by tak pomyśleć o domkach dla bezdomnych ludzi najpierw, co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

Myślę, że to dobry pomysł, o domki dla ludzi nie tak latwo bo to dużo większa inwestycja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

D.wie
Dorzucisz ze dwa tysiące dla dom dla bezdomnych. Bezdomni robią się z rożnych przyczyn. Dla nich także są schroniska itp lokale mieszkalne. Ja pomagam zwierzętom lokując własne pieniądze i swój czas. Jeżeli jestes taką osobą dobroduszną pomóż ludziom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

Cudownie. W końcu zapchlone sierściuchy będą miały gdzie się rozmnażać i roznosić swoje kocie zarazki i pasożyty. Ze szczęścia popuściłem w majty. Idę się przebrać. Hejka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

Pomagam bezdomnym i ludziom potrzebującym w miarę moich możliwości ,Ale sądzę ,że w pierwszej kolejności należy pomagać ludziom, dopiero później zwierzętom. Nie jestem przeciwnikiem zwierząt chodzi tylko o zachowanie odpowiedniej kolejności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

Dorosną to dowiedzą się komu najpierw należy pomagać . Na razie to mama michę pod nos podstawia, a tata autem do szkoły odwozi bo 500m to daleko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

Ja też lubię zwierzęta, a moja córka trafia się że też jakąś znajdę do weterynarza wiezie, a potem domu szuka i wnuk już też zaczyna naśladować, ale mnie to akurat cieszy, że zamiast kopnąć stworzenie da mu jeść... Ale zgadzam się najpierw głodny człowiek, potem głodne zwierzę.Taka kolejność, ale ogólnie dobrze że są ludzie pomagający zwierzakom.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

Dobrze że są pomagający....
To jest najlepsza puenta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

I to właśnie chodzi. Pomagać komuś, nieważne czy to człowiek czy zwierzę to naprawdę dobry skrawek swojego serca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

Niezła inicjatywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

nie dotyczy, jeśli komuś zależy, by okolica, w której mieszka nie zamieniła się w japońską wyspę Aoshima, to dzwoni do Urzędu Miasta, zgłasza zwierzaka i takie bezdomne koty są sterylizowane lub kastrowane na koszt gminy w Oazie na Wojska Polskiego. Jeśli chodzi o pasożyty czy inne, jak to nazwałeś,kocie zarazki, to nikt Cię nie zmusza, byś je głaskał. Nie masz ochoty dokarmiać czy pomagać im w inny sposób, to nie pomagaj, ale myszy czy szczurów pewnie nie chciałbyś mieć w domu, prawda? Podobno człowieka poznaje się po tym, jak odnosi się do zwierząt. Ty masz charakterek nie do pozazdroszczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: domki dla bezdomnych kotow

Sama robię schronienia dla kotow z pudel kartonowych , poniewaz o prawdziwe nie mogę sie doprosić. Jeśli ktos ma namiary na takie inwestycje, niechaj rzeknie gdzie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org