sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sylwester 2018/2019

Witam,
jaki lokal polecacie na Sylwestra?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2018/2019

Duży !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2018/2019

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2018/2019

W lokalach chyba już brakuje miejsc. Przynajmniej kiedy sama się orientowałam w temacie, to ciężko było mi cokolwiek znaleźć. Dlatego zamierzamy ze znajomymi wybrać się w góry. Musimy tylko znaleźć jakiś nocleg, ale słyszałam że na Sun and Snow bez problemu można znaleźć jeszcze jakieś apartamenty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2018/2019

My spędzamy w tym roku sylwestra w domu. Zastanawialiśmy się nad zarezerwowaniem sobie miejsca w lokalu. Jednak lokale jakie nam się podobały oferują drogie ceny albo miejsca były już pozajmowane. I nie znaleźliśmy niczego co by mi odpowiadało.

Tak wiec zdecydowaliśmy się po prostu na zrobienie w domu domówki. Zaoszczędzimy. No i zamówiłem niedawno zestaw fajerwerków:
https://www.pirosklep.pl/31-pokazy-pirotechniczne

Lubimy sobie coś o pónocy puścic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2018/2019

Ja imprezuję na chacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2018/2019

estimo wsadz sobie największą rakietę z tej strony z reklamami co żeś wkleił i się wystrzel w kosmos na planetę trolli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2018/2019

Zamawialiśmy z tego sklepu i nie jestem zadowolony towar niezadowalający po pierwszym użyciu nie nadawał się do ponownego użycia coś wybuchło

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org