czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fotograf na wesele

Hej.
Temat stary jak świat. Zapewne zaraz zaczniecie krzyczeć, że omawialiśmy to setki razy. Ale ludzie odchodzą z branży, w ich miejsce pojawiają się młode \"wilki\", nowe talenty. Branża cały czas się rozwija, ewoluuje. Zależy mi bardziej na dokumentalnym podejściu do tematu, niż np. pseudo artystycznych wersji plenerów. Aczkolwiek, jeżeli ktoś/coś ma poczucie smaku, dlaczego nie ?! Podpowiecie?
Dzięki.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na wesele

Nie oczekuję linków reklamowych ...... Wspominane wyżej wesele - w Łomży. Sierpień 2019


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na wesele

Z deka póżna zaczynasz poszukiwania jeśli ślub ma być w sobotę? U nas w rodzinie temat też aktualnie przerabiany, tylko że ślub kościelny będzie nie w sobotę, a w środku tygodnia, więc i z fotografem i całą resztą było łatwiej. U nas wybrali Pana Śniadacha z Ostrołęki, dobre opinie słyszałam także o Grochowskich.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na wesele

Jak nie znajdę, to sam wezmę swoją lustrzankę i ogarnę temat.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na wesele

Może nie będzie tak źle... Trzeba dzwonić i pytać. A część rozrywkową w postaci muzyki ogarnąłeś, jakiś czas temu poszukiwałeś też.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na wesele

ciężko, ale dzięki Wam znalazłem DJ. Dzięki :))


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na wesele

Jak chcesz to mogę zrobić foty za free z rekompensatą dojazdu. Wesel obcych nie ogarniałem ale w rodzinie wszyscy zadowoleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na wesele

qazi: trochę intrygująca propozycja ?!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na wesele

podam tel ,prosze dzwonic , ten pan pomoze ogarnac temat 502228121zajmuje sie kamerowaniem ale i co do fotografa to ma kontakty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fotograf na wesele

Cześć,

Widzę , że poszukujesz fotografa na wesele Tak się składa , że realizujemy pamiątki ślubne w postaci filmu i fotografii z dronem w gratisie. Sprawdź nasze realizacje. Przygotowaliśmy także ebooka na temat organizacji wesela. Znajdziesz tu wskazówki na ten temat. Podsyłam Ci link bezpośrednio do niego.

https://sdron.pl/poradnik-weselny/
www.facebook.pl/fsdron
690-050-049

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org