czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy warto mieszkać w Łomży?

Kolega mnie namawia na przeprowadzkę do Łomży - obecnie mieszkam w Warszawie, pracuję zdalnie, ale nie mogę znaleźć powodów do takiej przeprowadzki. Czym byście mnie przekonali?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

Brak korków, a przynajmniej o wiele mniejsze niż w Warszawie :) Po za tym żyję się dużo wolniej i przyjemniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

Tomek, a coś więcej? Póki co mnie to nie przekonuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

A do Gdańska nie chcesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

A co jest lepszego w Gdańsku? Pewnie są droższe mieszkania, a pod jakim względem Gdańsk jest lepszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

Zależy czego oczekujesz i szukasz. Warszawa jest fajna jeśli chcesz np. dostęp do kultury i wielu sekcji sportowych. Łomża jest super wygodna do życia jak masz dobrą sytuację materialną. Jeździ tu się szybko, a lotnisko czy wielkie galerie w sąsiednich miastach też są w zasięgu godziny, dwóch. Natomiast bywa nudno i nie ma gdzie wyjść, lokali rozrywkowych na dobrym poziomie nie ma, od jesieni do wiosny idzie się zanudzić. Ogólnie gdybym miał raz jeszcze wychowywać dzieci + pracować zawodowo, to wybrałbym Łomżę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

marek1985 (---.artnet.gda.pl)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

speech mam IP Gdańskie, ale nie jestem z Gdańska - czepiasz się. Jestem z Warszawy i pytam poważnie. W tej Łomży to wszyscy tacy służbiści, co pilnują, żeby się nikt spoza Łomży na forum nie dostał? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

Ahmed, powiem Ci, że jeżeli chodzi o Warszawę to zimą też nie ma rewelacji, chociaż są oczywiście knajpki, kluby, kluby fitness - wszystko jest na miejscu, ale są też korki, smog, tłumy ludzi w sklepach, ciasnota... eh dużo by pisać - stolica nie jest taka super :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

słoik jesteś nie Warszawiak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

speech z Tobą bym się nie chciał napić piwa. Napisałem że jestem z Warszawy, nigdzie nie kozaczę, że jestem warszawiakiem, ale sądząc po Twoim chamstwie to masz jakiś kompleks że mieszkasz w Łomży :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

wiocha to tu tak jak i co pisza posty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

nie polecam tu mieszkać ...tu nic się nie dzieje i nic nie ma no oprucz młodzieży w starszym wieku ...i przyszłość tu żadna większa wieś....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

no chyba że lubisz wieś ciszę i spokuj..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

słoiku, to pisz, że czasowo mieszkasz w Warszawie, a nie, że jesteś z Warszawy , takie buraki tylko psuja opinię Warszawiakom , przedstawiając się gdzieś w Polsce, że są z Warszawy,
z Warszawy i Warszawiakiem to ja jestem :))) a od jakiegoś już czasu mieszkam i prowadzę tu działalność w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

speech sam jesteś burakiem co udowodniłeś, po raz drugi :) Czy napisałem gdzieś, że nie urodziłem się w Warszawie?

Z resztą jakie to ma znaczenie... chyba tylko dla takiego buractwa jak Ty ma to jakieś znaczenie kto się gdzie urodził i skąd pochodzi. Napisz jeszcze czym się zajmujesz i jak nazywa się Twoja firma, żeby wszyscy w Łomży wiedzieli z usług którego buraka Łomżyńskiego z kompleksami nie korzystać, żeby nie tracić nerwów :)

A tak poza tym - co biznes w Warszawie nie poszedł wielkiemu panisku i trzeba było zabierać swoje graty do Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

buraku, kręcisz kmiocie :)
nawet i z tym dostawcą internetu z Gdańska , co działa w Warszawie :)
marek1985 (---.artnet.gda.pl)

raz piszesz, że :Napisałem że jestem z Warszawy, nigdzie nie kozaczę, że jestem warszawiakiem,
drugim razem sugerujesz, że :Czy napisałem gdzieś, że nie urodziłem się w Warszawie?

Prawdziwy Warszawiak nie wypiera się swojego pochodzenia !

Wkur...jają mnie takie kołki z głębokiej prowincji,
co sami pchają się do stolicy,
a później narzekają : korki, smog, tłumy ludzi w sklepach, ciasnota... eh dużo by pisać - stolica nie jest taka super :)

i często nazywają Warszawę - \"warszawką \"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

speech jesteś durniem. Korzystam z VPN w ramach mojej pracy i mogę mieć dowolne IP, nawet z USA buraku - jeśli tego nie rozumiesz to Twój problem, a nie mój :)

Jestem z Warszawy, urodziłem się w Warszawie, ale nie jestem ślepy i widzę minusy mieszkania w Warszawie i **** Cie to powinno obchodzić kim jestem i skąd jestem gdybyś był normalnym człowiekiem :)

Poza tym to, że pochodzę z Warszawy nie oznacza, że muszę się z tym obnosić tak jak Ty.

W firmie nie idzie, to wchodzisz na forum wylewac swoje frustracje - zajmij się biznesem i zarabianiem, to nie będziesz miał tyle czasu, żeby wkurwiać ludzi, którzy chcą się czegoś dowiedzieć.

Pozdrawiam życzliwych ludzi, którzy starali się rzeczowo odpowiedzieć, a tobą buraku gardzę - niech Ci się w tej Łomży wiedzie jak najgorzej zakompleksiony frustracie :)

Bez odbioru - nie będę odpisywał na twoje wynurzenia amebo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

Człowieku ,istoto ludzka zadałeś pytanie meritun sprawy-tym miastem od lat rządzą kliki tylko karty w talii się zminiają a tasowania kto..kogo jak komponuje ul.sezamkowa to miasto jest jak system sekto-mafijno-korupcyjny który trwa i kto im co zrobi ,idź do bronko bila i stefanka to ci powiedzzą modlić się trzeba i nie możemy rozmawiać to oni kreują klimat tego grajdołka kto ma zarabiać ,rozmnażać się i w dostatku żyć zreszta oświeconych co widzą PRAWDĘ na banicję lubieją odsyłać,albo cię ukrzyżują różnymi sposobami obarczą problemami i powiedzą że bóg tak chciał ,oni się uważają za wszechwiedzących pułbogów i co komu trzeba do życia, a najlepiej babciom i ciemnemu ludowi oprogramowanie jak z 19 wieku wpajają a kochają wpajać winę ,upadlać i upokażać to ich konik komżyński.....Uciekaj z tąd jak masz szansę i wiele mądrych ludzi z tego grajdołka wyjechało ,bo betonu urzędniczego komży powiązanego z sezamkową (tylko Watykan Franciszak) głową nie przebijesz i im nie wypomnisz WIN bo to są biszopi i co im zrobisz ?

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

Napisz jeszcze z jakiej dzielnicy Warszawy jesteś, a stawiam brylanty przeciw orzechom, że jak zadam ci ze trzy pytania na temat miejsc, lokali warszawskich, zwyczajowych nazw - nie będziesz wiedział co odpowiedzieć. Bo tego w necie nie znajdziesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

marek1985 obojętnie kim jesteś to cię popieram, ten speech to policjant na tym forum, taka gnida co psuje wszystkie posty jakie się pojawiają, prowokuje do kłótni itd. ale dobrze że nie dajesz się dalej w to wciągnąć. Niech ten dureń sam się kisi we własnych kompleksach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

DLACZEGO następny pokrzywdzony przez los ?

Jak nie podobają mu się łomżyńskie : Dziewczyny co raz grubsze, to narzeka na Ogródki piwne, pisząc Czy w tej Łomży już nic nie może być normalnie, chyba że w myśl powiedzenia - jaki pan, taki kram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

Łomża, to ładne, ciche i spokojne miasto. Jak ktoś ma głowę do interesów, kapitał i znajomości, można żyć.
Reszta : tak jak napisał Autor: Ahmed.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?


[ing]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/4/24/11541487_0141-****-you.jpg[/ing]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

Jak widzisz autorze tematu po postach Łomża to największa wiocha województwa podlaskiego co widać po postach.
Żebym mógł to bym wyprowadził się z tej dziury bez perspektyw.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

Przykro patrzeć - człowiek wchodzi, żeby się czegoś dowiedzieć od tubylców, a tu takie rzeczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

Czegoś się spodziewał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy warto mieszkać w Łomży?

marek1985 napisał(a):

> Kolega mnie namawia na przeprowadzkę do Łomży - obecnie
> mieszkam w Warszawie, pracuję zdalnie, ale nie mogę znaleźć
> powodów do takiej przeprowadzki. Czym byście mnie przekonali?
>



Jeśli pasuje Ci miejsce gdzie mieszkasz to po co szukać ;)
Przeprowadzki bywają męczące - chyba że znajdziesz odpowiednią firmę :D


https://przeprowadzkiwroclaw.org/uslugi-przeprowadzkowe-wroclaw/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org