czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki laptop do 3000.

Witam.
Do znawców tematu.
Chcę kupić laptop ale ma być to w miarę dobra maszyna. Zastanawiam się nad sprzętem polizingowym. Głównie Dell Precision albo HP Zbook. Oba mają 32Gb RAM, dyski 512 SSD, matryce FHD, 15,6. Ważą ok 3 Kg.
Ceny to ok 3000 zł.
Chcę wziąć z prockiem i7-4800.

Czy polecicie coś innego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

W dzisiejszych czasach ludzie o wszystko muszą się pytać na forum,aż tak trudno jest samemu podjąć decyzję? A może to chodzi o to, że jakby co, to jest na kogo zwalić winę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

Nie po prostu nie miałem okazji pracować na żadnym z nich. Czasem warto usłyszeć opinie innych przed podjęciem decyzji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

Kolego a do czego ma służyć tobie ten laptop?
Jak do latania po necie i ogladania YouTube,to po cholerę potrzebny jest ci zaraz i7.Ale jezeli masz wyższe aspiracje i potrzebny do pracy czy wiekszych wymagań systemowych,to skłaniał bym się ku Dell.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

Ja głównie będę pracował na dokumentach w Office 360. Żona Photoshop i albumy (tylko na własne hobby).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

No to masz już prezent dla żony: )
Ja brał bym Dell.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

Jak już to tylko Sony reszta szmelc. I dawaj tą reklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

Żadnej reklamy nie będzie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

To pojechałeś z tym Sony,gość wyraźnie napisał że ma dwa laptopy do wyboru,albo doradzić coś innego.A ty piszesz że tylko Sony ciekawa specyfikacja modelu.A może chodzi o Sony Bravia,PS4,barerie alkaiczne Sony.
Podaj model i specyfikacje swojego modelu laptopa Sony i nie zapomnij nadmienić również że Sony to sprzęt z gornej półki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

Gruzin połowa na tym forum wszedzie weszy tylko reklamy,a to chyba administrator jest od tego czy dany post uważa za reklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

Pewnie czekają na link do allegro albo sklepu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

Bierz taki w srebrnej obudowie. Moja córka ma taki - lux maszyna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

Ja mam w czarnej. Też lux maszyna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

Te dwie maszynki zdecydowanie za mocne na twoje potrzeby. Jak chcesz kupywac po lisingowe to tylko Apple i Dell sie nadają bo reszta po kilku latach pada. Bylem pacownikiem della i wiem jak sa budowanie takie komputery. Dla Ciebie wystarczyl by jakis I5 HQ z 7 lub 8 generacji z 8gb ram ddr4 i ssd. I7 z 5gen bedzie porownywalny lub gorszy od I5 z 7gen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

Lenovo ma w tej cenie dobre laptopy. Postawiłabym na tę markę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki laptop do 3000.

A może Wigry III , super model.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org