wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy gabinet kosmetyczny

Czy ktoś już może był w tym gabinecie Derma Visage na Kapucyńskiej ? Jeśli tak, to jakie są Wasze opinie ? Czy warto ? Jakie ceny ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

Witaj, ja byłam tam juz kilka razy i zdecydowanie POLECAM. Pani Kinga - super profesjonalna. Gabinet elegancko, estetycznie urządzony - można bez skrepowania się zrelaksować i wypocząć. Mówiac szczerze wcześniej już słyszałam, ze są to super kosmetyki...ale oczywiscie to co innego samej sie przekonac... Miałam juz kilka zabiegów...i jestem pod wrazeniem... ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

Dzięki, ale tak sobie teraz myślę czy nie jesteś tą panią Kingą .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

super reklama:) obie panie wiedza jak sie dokladnie nazywa i kto tam pracuje

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

Oczywiscie "bigi2004", ze wiem, kto jest kto i jak się salon nazywa... przecież wyrażnie mówię, ze jestem jego klientka... i wydaje mi sie w miarę logiczne, że znam imię Pani, kótra wykonije zabiegi... - czy widzisz w tym coś niezwykłego...?

Co do robienia reklamy...
...każdy moja wypowiedz może sobie traktowac wedle własnego uznania...

Ja wiem jedno w któryms momecie sama też potrzebowałam wybrać się do kosmetyczki i nie miałam pojecia do kogo iść...

Jeszcze parę lat temu regularnie chodiłam do Pani Grażyny Misiuty /na ul. Sadowej lub ul. Bema/ - moim zdaniem najlepsza kosmetyczka na świecie... Niestety Pani Grażynka wyniosła się z Łomży do Warszawy...a tam już mi jakoś nie było po drodze...

Upss...no tak ,teraz możecie potraktować tą wypowiedz jako reklamę Pani Grażynki... ;)

I dobrze!!! Tak sobie ją traktujcie!!! Ja wyrażam swoją opinię...

I nadal Tobie "Helena" polecam Panią Kingę... albo, jeśli wolisz ...równie mocno polecam Panią Grażynkę /tyle, że już na wizytę musiałabyś wybrać się do W-wy/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

Reklama zakładu jest na stronie głównej po prawej stronie;) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

Znam p. Grażynkę i też do niej chodziłam . Bardzo ubolewam, że nie ma jej w Łomży . Jednak o p. Kindze słyszałam niezbyt pochlebne opinie ( np. podstawowa higiena tej pani, co mnie bardzo razi, to, że jest b. zarozumiała to mniejsza z tym) , dlatego chciałam usłyszeć na forum więcej opinii na ten temat . Może się nie potwierdzi, to co słyszałam . Jednak jedna osoba to za mało, żeby stwierdzić, że jest tam super . Czekam na Wasze dalsze opinie . Poza tym każda kosmetyczka chwali swoje kosmetyki, że niby teraz najlepsze w Łomży . Może ktoś skomentuje ceny . Czy drogo ? Dzięki z góry za wszystkie rady .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

Zrób sobie maseczkę z ogórka i będziesz miała zarówno tanio jak i estetycznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

No tak, zawsze się znajdzie na forum jakiś złośliwiec . Gdyby mi chodziło tylko o taki zabieg, to na pewno nie potrzebowałabym kosmetyczki . Jeśli ktoś tam nie był, to po jakiego grzyba się odzywa ? A może chodziło o to, żeby ,,błysnąć dowcipem''...? Hmm, to bardzo trafnie . Gratuluję ! Nigdy bym na to nie wpadła . Czytając różne wątki można zauważyć, że wszelkie dyskusje toczą się na jakiś temat do pewnego momentu, kiedy to nagle wtrąci się ktoś, kto lubi po prostu ,,szczypać''. Często w takich momentach dyskusja przestaje być dyskusją, bo automatycznie schodzi się z tematu, tylko zaczynają się wzajemne pyskówki i kto komu lepiej dołoży . Szkoda ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

Droga Heleno, oczywiście zrobisz tak jak sama uznasz za stosowne...
Osobiście - ostatnia rzecz, jaką mogę zarzucić Pani Kindze to braki w higienie... Że jest zarozumiała... Hmm... Nie wiem, kto Ci to mówił...może własnie ta osoba ma interes w tym, aby ją oczetniać... Niestety nasz łomżynski rynek salonow kosmetycznych ma to do siebie, ze mimo, iż jest ich bardzo dużo /jak na nasze miasto/ to w sumie tylko pojedyńcze maja rzeczywiście coś ciekawego do zaoferowania... Może wlaśnie dlatego w ich interesie jest rozpuszczanie takich "informacji"... Zastanów się tylko, czy napewno są obiektywne....? Ja zdecydowałam się korzystać z usłu Pani Kingi właśnie dlatego, że salon jest bardzo czysty i elegancki... Ona sama, tym jak rozmawia z kilentką, jak wygląda, jaką zapewnia w nim atmosfere sprawia, ze bycie tam jest czystą przyjemnościa... /nawet podczas nieprzyjemnego pillingu ;)/... Wiesz, ja sama mam różne doświadczenia - kiedyś w jednym z łomżyńskich salonów Pani poprosiła mnie o podejscie do zlewu i zmycie sobie makijażu mydłem!!!! w jej umywalce!!! Myślałam, że się przesłyszałam... ;) A ile razy idzie się do salonu i człowiek nie może się zrelaksować ani odprężyć...bo tylko ploty...ploty...ploty... zero intymności... Tym właśnie rózni się salon Pani Kingi... Jest suptelna atmosfera... muzyka pomaga Ci sie wyluzować i odpręzyć... Człowiek po 2 godzinach zabiegu żałuje, ze już koniec... ;)
Heleno, proponuje abyś poszła i się sama przekonała...
Idz na jakiś bardzo prosty zabieg... np. henne brwi plus regulacje...
Sama zobaczysz i będziesz mogła obiektywnie się przekonać jak jest...
Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

Dzięki, może skorzystam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

Dermavisage Kapucyńska zdecydowanie nie polecam. Byłam umówiona z Panią Archacką na makijaż, Pani nie stawiła się po kilku telefonach w koncu sie dodzwonilam i usłyszałam "przepraszam ale jestem poza łomżą" dobrze, że to nie był mój własny ślub. A o godzinie 15 w sobotę niesty ciężko na biegu znaleść inną kosmetyczną. Nie polecam, bark profesjonalnego podejscia i szcunku dla klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

Otwarcie nowego gabinetu kosmetycznego to spore zobowiązanie. Trzeba się na tym znać i przede wszystkim trzeba wiedzieć, co w tym biznesie jest potrzebne. Według mnie podstawa to dobre jakościowo produkty. Jeśli jesteście zainteresowani to więcej możecie sobie sprawdzić. Jestem po szkole kosmetycznej i również się na tym zastanawiam, więc jestem w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

Na jakich zabiegach tam byłyście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

A czy można zrobić u pani Kingi coś więcej niż makijaż? Chodzi mi np o coś takiego, jak odmładzanie skóry na przykład, jak w cytowanym opisie, czy coś mniej skomplikowanego, ale też jednak w granicach normalnej kosmetyki, czyli peeling, ale z użyciem podobnych komponentów, jak tutaj, bo nie chodzi mi użycie czegoś w rodzaju \"papieru ściernego\", co się w niektórych gabinetach zdarza, niestety...
No i jeszcze jest wątpliwość dość poważna, jeśli klientki się skarżą na niedostatek higieny. To jednak jest sprawa podstawowa.

No, chyba że to konkurencja stara się oczerniać ;)

---
Nie ma nic przyjemniejszego, niż czytanie ulubionego Bloga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy gabinet kosmetyczny

Gabinet kosmetyczny to ciekawy pomysl na biznes. Najważniejsze to nawiązać współpracę z dobrą hurtownią kosmetyczną, w której można zamawiać kosmetyki i urządzenia. Osobiście polecam Mimari - bogaty asortyment, rozsądne ceny i szybka realizacja zamówień. Ostatnio kupiłam tam w dobrej cenie laser diodowy CoolitePro. Świetna inwestycja tym bardziej, że depilacja laserowa wciąż bije rekordy popularności wśród wszystkich zabiegów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org