czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KRAWCOWA- suknia slubna

witam
na początku widziałam, ze już cos tam było o krawcowych ale niestety nic konkretnego dlatego odswiezam temat
szukałam sukni ślubnych niestety nie znalazłam tego co mnie interesuje.
czy moglby mi ktoś polecić dobra krawcowa w lomzy która uszyje mi sukienke tiulowa - z miękkiego tiulu?
bardzo prosta kilka warstw tiulu ale nie wielka beza.
dziekuje za konkretne odpowiedzi- znam pania która szyje ostatni dom przed nowym mostem ale czy Ona tez szyje suknie slubne? a może ktoras dziewczyna szyla sukienke i moglaby mi konkretna osobe polecić ? lomza bialystok? dziekuje
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRAWCOWA- suknia slubna

Proponuję odwiedzić salon \"Bellissima\" róg Sikorskiego i Wojska Polskiego. Salon sam w sobie nie zachwyca, ale Pani jest bardzo miła i wyczaruje wszystko. Sama szyję tam suknię.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRAWCOWA- suknia slubna

a może mi pani powiedzieć jaki jest zakres cenowy szycia sukni??? tak mnie więcej wiem ze to zależy od kroju ilości ozdob ale drogie jest takie szycie? plus ja musze kupic material czy ta Pani kupuje i wlicza w cene? dzioekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRAWCOWA- suknia slubna

Na Sybiraków 22 jest Krawcowa co szyje suknie tel.501942297

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRAWCOWA- suknia slubna

A ja jak najbardziej polecam projektantkę panią Ewę Bartnicką z Zambrowa :) Jest genialna.Sama szyłam u niej suknię ślubną :) Pozdrawiam http://www.ewabartnicka.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRAWCOWA- suknia slubna

Moja będzie kosztować w granicach 2 000 zł, z tym, że po miesiącu oddaję ją do ww salonu i ktoś będzie mógł ją wypożyczyć, bądź kupić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRAWCOWA- suknia slubna

tylko nie bartnicka z zambrowa, koleżance szyła i nie dość że zapomniała o trenie to jeszcze suknia wyszła niezbyt dobrze, materiały raczej najtańsze jakie istnieją, przez całe wesele był kłopot bo suknia spadała, za słabo dopasowana chyba była

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRAWCOWA- suknia slubna

A ja z czystym sumieniem polecam Panią Wiolę z Sybiraków. Geniusz nie krawcowa. Szycie pierwsza klasa!!! Naprawdę polecam!! Sama szyję u niej co jakiś czas sukienki i widzę co wyprawia :) Moim zdaniem niesamowity talent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRAWCOWA- suknia slubna

A jaki biustonosz do sukienki z dużym dekoltem ? pełna miseczka[/ur] chyba będzie nieodpowiednia ? Znalazłam piękny komplet ale właśnie z taką miseczką. Chyba nie powinnam sama podcinać biustonosza ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org