czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lekarz Węderlich

Witam! Osoby mieszkające w Łomży może macie namiary na doktora wiesława wederlicha , konkretnie potrzebuje najlepiej numeru telefonu do niego lub do gabinetu w którym przyjmuje. lub godziny przyjęć. wiem że jego prywatny gabinet jest na al.Piłsudzkiego 6 na przeciwko szpitala.

monis123

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz Węderlich

Witam, doktor Wenderlich (nie Węderlich) przyjmuje teraz w przychodzni Eskulap.
86 215 27 40 pod tym numerem dowiesz sie kiedy przyjmuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz Węderlich

dr Wenderlich tel.604 436 076

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz Węderlich


Piłsudskiego a nie Piłsudzkiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz Węderlich

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz Węderlich

a gdzie jest ta przychodnia \"Eskulap\"?

monis123

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz Węderlich

Monika widać, że masz dostęp do internetu ciężko wpisać w google:\"Eskulap Łomża\"? Piłsudskiego 82.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz Węderlich

no tak wiem ze na al.piłsudskiego 82 ale nie jestem z Łomży i nie znam dobrze tego miasta chodzi mi o to gdzie się znajduje jego prywatny gabinet,bo nie mam skierowania :(

monis123

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz Węderlich

Ktoś wyżej podał Ci numer do dr nie dzwoniłaś? Byś zapytała bezpośrednio przy umawianiu się na wizytę usg, gdzie obecnie przyjmuje prywatnie.Kiedyś jak robiłam prywatne usg u niego to przyjmował naprzeciw szpitala na Piłdudskiego,ale niewiem czy nic się w tej kwestii nie zmieniło, najprościej jest zadzwonić i dopytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz Węderlich

właśnie tam na Piłsudzkiego teraz przyjmuje jakiś skwarek,nom tak zadzwonię zapytam dziękuję

monis123

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz Węderlich

Czy doktor Wenderlich nadal przyjmuje w Eskulapie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org