piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mariusz chrzanowski (celowo z małej litery) stracił resztki mojego szacunku po tym ja pokazał jak małym człowiekiem jest zwalniając osobę, którą uznał za bardziej kompetentną, czując zagrożenie...

taka prawda, możecie ratuszowe trole wypisywać, że jest inaczej ale nic tego nie zmieni, wiem kto za wami stoi i staracie się zdyskredytować przeciwników chrzanowskiego za wszelką cenę ale ludzie swój rozum mają



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mariusz chrzanowski (celowo z małej litery) stracił resztki mojego szacunku po tym ja pokazał jak małym człowiekiem jest zwalniając osobę, którą uznał za bardziej kompetentną, czując zagrożenie...

Ja i cała moja rodzina szerokim łukiem będziemy przy wyborach omijać tego pana oraz jego ratuszowych popleczników. Wielkie NIE dla tego pana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mariusz chrzanowski (celowo z małej litery) stracił resztki mojego szacunku po tym ja pokazał jak małym człowiekiem jest zwalniając osobę, którą uznał za bardziej kompetentną, czując zagrożenie...

dziękuje Ci za ten komentarz kolego powyżej, zgadzam się w stu procentach.



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mariusz chrzanowski (celowo z małej litery) stracił resztki mojego szacunku po tym ja pokazał jak małym człowiekiem jest zwalniając osobę, którą uznał za bardziej kompetentną, czując zagrożenie...

Łomzyniacy go wybrali bo myśleli ze to zanwskiego syn znanego dr.sp.Chrzanowskiego a okazało się ze to wiesniak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mariusz chrzanowski (celowo z małej litery) stracił resztki mojego szacunku po tym ja pokazał jak małym człowiekiem jest zwalniając osobę, którą uznał za bardziej kompetentną, czując zagrożenie...

M...... uspokuj się od kiedy ty tak bronisz pannicy swej???
Od kiedy w garnitury cię ubiera i stawia obok???
No tak musisz , bo co zrobisz jak przestanie cie nianczyc ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mariusz chrzanowski (celowo z małej litery) stracił resztki mojego szacunku po tym ja pokazał jak małym człowiekiem jest zwalniając osobę, którą uznał za bardziej kompetentną, czując zagrożenie...

Gdzie się kryles jak obok stał ktoś inny???

Chyba powinieneś kupić motor od ,ciętej riposty, akurat dla was - we 3 się zmiescicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mariusz chrzanowski (celowo z małej litery) stracił resztki mojego szacunku po tym ja pokazał jak małym człowiekiem jest zwalniając osobę, którą uznał za bardziej kompetentną, czując zagrożenie...

Jak urzędował p. Choi... myślałam, że gorzej być nie może, a tu proszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org