wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Usunięcie migdałka u dziecka

Witam.Czy ktoś może poradzić gdzie usunąć ten migdałek w Łomży czy w Białym?A może gdzieś prywatnie bo pewnie długi czas oczekiwania jest ,może ktoś sie orientuje w tym temacie jak długo się czeka?Chciałabym zrobić to szybko żeby ulżyć dziecku.Pomocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

Mój synek miał robiony w łomży i jestem zadowolony, zadzwoń do pani laryngolog Rutkowska Beata, lek. med. Gabinet laryngologiczny
Waleriana Łukasińskiego 25, Łomża
86 216 90 81 i sobie z nią porozmawiaj znakomity fachowiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

A jak długo się w Łomży czeka na usunięcie? Ja chodziłam do Poradni to mówili że wszystko ok, dziecko się męczyło ,miało bezdechy.Ajak poszłam prywatnie to okazuje się że do usunięcia,jeszcze mam zamiar iśc do innego prywatnie bo jakoś już nie wiem w co mam wierzyć.I zastanawiam się gdzie to usunąć.A prywatnie w Łomży można usunać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

W szpitalu rok się czeka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

Gdzie prywatnie można w Białym to zrobić?Bo przez rok to jeszcze słuch może stracić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

dokładnie.. Łomża robi dobrze,ale czeka się rok w kolejce. Byłem na prywatnej wizycie u ordynatora i udało się w Białymstoku w szpitalu dziecięcym, tam czeka się ok. 2 m-ce.Bardzo dobra robota, dziecko po dwudniowej obserwacji wraca do domu, potem wizyty kontrolne,

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

DSK w Białymstoku robią dzieciom od 3 roku życia, czeka się ok miesiąca, a w łomżyńskim szpitalu rok. Najlepiej skonsultować z kilkoma lekarzami, bo każdy co innego mówi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

Rok się czeka jak nie ma pilnej potrzeby. Jak trzeba natychmiast wycinać, zrobią szybciej. Najpierw zdiagnozuj dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

ja usuwalam dziecku w kajetanach, w lomzy dostalismy termin na 30 wrzesnia 2012(zapisalismy sie we wrzesniu ubieglego roku) dodatkow mlody ma zalozony dren w jednym uchu. w sumie wszedzie trzeba czekac. gdyby bylo mnie stac to napewno zrobilabym to prywatnie. syn mial problemy ze sluchem i tym samym z nauka. zaczal gorzej mowic, no i wiadomo bezdechy chrapanie, nawracajace zapalenie ucha itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

O czym wy tutaj piszecie??jaki rok?
Proszę iść na prywatną wizytę do dr.Pyta--on zdecyduje czy to pilny zabieg,czy można poczekać.Miałam usunięty migdały przez w/w lekarza.Jestem bardzo zadowolona i uwolniona od 5-6 angin rocznie.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

dr.PYD--sorki za pomyłkę-;)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

Tak owszem .wiążą się z tym jednak dodatkowe wizyty u dr.Który tani nie jest.Ostatnio to było 120 za 10 min.badania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

u mojego dziecka dwa razy była bardzo pilna sprawa i termin był natychmiast, oczywiście dzięki dr Pyd.
i jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

Na pewno nie polecam znieczulenia miejscowego. Jest to bardzo krwawy zabieg, obecnie zresztą w większości miejsc przeprowadza się znieczulenie ogólne.Przynajmniej człowiek nie widzi co mu tam majstrują w ustach.
Na stronie:
http://migdalki.net.pl/ - jest mniej wiecej opisane czego można się spodziewać.
No i tak nie jest to przyjemny zabieg jednak jeśli ma się bardzo duże problemy z anginami jest to konieczność.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

Najpierw poczytaj tutaj http://tematycznie.com.pl/kiedy-warto-usunac-migdalki czy warto je usuwać, bo jak już usuniesz to powrotu nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

Tutaj http://www.raczkujemy.pl/usuniecie-trzeciego-migdalka-u-dzieci-poradnik/ sobie przeczytajcie poradnik, naprawdę ciekawy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usunięcie migdałka u dziecka

A prywatnie ktoś usuwał? Terminy na nfz dość odległe, wolałabym to zrobić szybciej.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org