czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niemcy

ktoŚ ma może ma jakieś namiary na prace w niemczech na sezon ??<zbiory itp .>

Żyj Dla Siebie, Nie Dla Niego :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

oj chyba za pozno sie obejrzalas ja zalatwialem sobie juz ponad miesiac temu a znajoma ostatnio wiem ze dzwonila to juz nie zapisywali nikogo... ale szukaj szukaj jest jeszcze duzo innych miejsc ;) mozesz cos zobaczyc praca-za-granica.pl tam czasami cos ciekawego jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

a zbiór czego bardziej ciebie interesuje no i czy mieścisz się w wieku 23-45 bo niektóre mają taki wymóg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

warzyw

Żyj Dla Siebie, Nie Dla Niego :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

http://www.praca-za-granica.pl/o-130994.php
Sprubuj tutaj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

słuchajcie, a jak jest z bezpieczeństwem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

Można trafić dobrze jak i źle, ja pierwszy raz pojechałem w ciemno i trafiłem przez pomyłkę do "firmy" którą można śmiało nazwać obozem pracy, na szczęście szybko wszystko się wyjaśniło i trafiłem pod właściwy adres w miejsce gdzie są naprawdę fajni ludzie i atmosfera, teraz regularnie tam jeżdżę naprawdę jest zajebiście. Można i zarobić i fajnie spędzić czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

ok, ale jechałeś z kimś czy sam? czy płaciłeś za wyjazd?

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

najlepiej to jechać z kimś nie samemu
to zależy do tych co prowadzą te gosp. bo dużo teraz tam jest rumunów itp.
napisz e-maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

Znaczy powiem Ci tak, oferty pracy znalazłem w internecie wybrałem kilka i tam wysłałem zgłoszenia, te w których wymagali przesłania wcześniejszej przedpłaty omijałem bo kilka osób nacięło się na coś takiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

W miejscu gdzie ja jeżdzę jest bezpiecznie. I nie słyszałam, żeby w okolicy były jakieś obozy pracy, są plantacje gdzie jest dużo ludzi (ok 400 osób) i wiadomo to jest dużaaaa grupa to może tam być nie dobrze, bo słyszałam ze jak tak duzooo ludzi to potrafia kraść całe skrzynki z truskawkami hehe. A tam gdzie ja jeżdżę ludzie są bardzo mili, są też rumuni ale oni też są fajni nawet da się z nimi dogadać hehe i często jest śmiesznie z nimi. Ale tam także jest za pozno za zapisy, bo w starym roku się trzeba zapisać więc niestety nie pomogę. Powodzenia w dalszym szukaniu :)

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

Marta03 a możesz powiedzieć w jakie jeździsz mniej więcej okolice? Nie okolice Vechty przypadkiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

Witam. Zenit, w tamtym roku w podobnym temacie napisałeś, że możesz dać namiary na robotę. Masz może coś na oku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

franka proponuje kasa konkret zapierdol tez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

konkrety?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

http://www.maehlmann-gemuesebau.de/start.php?lang=pl
zapierdol ale spoko, nie nadążysz nie zarobisz;], okolice vechty xD w sezonie do 1300 ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

markus.wempe@t-online.de
pargelhof Wempe
Wempe, Markus
Alte Dorfstrasse 3
49377 Vechta
a tu jak ktoś umie po niemiecku szwargotać;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

a i dodam że to wszystko zależy od lata, w tamtym roku był nie urodzaj nikt nie przewidział i firmy wysłały umowy do 100% co w poprzednich sezonach a roboty nie było więc dużo osób ledwo co odrobiło koszty, znajomy jest brygadzisto w durzym gospodarstwie i mówił że w szczycie sezonu przyjechało 1200 ludzi, robiło 80-90 % tych a średnia dniówka wyniosła 30E, jak ludzi ubyło do 700 wzrosła do70E w akordzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

ok. mam pytanie, a jak jest ze zbiorem jabłek??? Miałem kiedyś namiar na pewną pracę, płatne od godziny, 10h na dobę. Słyszał ktoś z was o tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

szkoda ze pozno sie dowiedzialem. a czy z urzedu pracy ktos wyjechał - tam wisza na tablicach oferty pracy za granica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niemcy

🇩🇪🧳✈🇩🇪


Ja od siebie polecam strone: https://znajdz-prace.eu

🇩🇪🧳✈🇩🇪

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org