piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Męskie białe koszule

Witam!
Czy ktoś wie gdzie można kupić białe, męskie eleganckie koszule w cenach niższych na ul. Długiej? Potrzeba ich kilka a wydać za jedną ponad 100zł to trochę sporo..Z góry dziękuje za wszelkie informacje. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule

rynek, bazar? przy dworcu pks.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule

Spróbuj w sklepie na M. Skłodowskiej-Curie, obok telepizzy- na pewno znajdziesz tam eleganckie,ale nie wiem, czy tańsze. Tańsza na pewno zaś będą na rynku (i moze nawet jakość ok). Cyklicznie tanie (59zł) i naprawdę dobrej jakości, dobrze układające się, pojawiają się w lidlu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule

W używaku kupisz taniej ,tylko ta biel będzie szara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule

nie warto kupowac tanich koszul . Koszula dobrej jakości jest zawsze droga ale będzie długo i dobrze słuzyć włascielowi.

Sarama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule

"Tanie mięso psy jedzą". Jeśli chcesz, żeby koszula była z bawełny, i to dobrej jakości, to raczej w twoim zasięgu nie będzie.
"Elegancka" to pojęcie względne, bo dla niektórych znaczy to, że się nie gniecie, czyli poliester. Jak poliester, to tylko u Chińczyka albo na rynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule

Sklep L&F http://letterfashion.com .Koszula za 69zł. Może jakiś rabat dostaniecie jak polubicie sklep.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule

Niech to...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule

www.sklep.thomaswaxx.pl w tym sklepie można kupić wiele eleganckich koszul i to za rozsądne pieniądze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule

kup na rynku ten sam towar maja w sklepach z tych samych hurtowni biora a cenowo duza roznica tylko popatrz po metkach na rynku i w sklepach jakimi firmami handluja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule

Ja ostatnio kupiłam bardzo fajne koszule w sieci w http://sartoriagemelli.com/ Może nie są ona najtańsze, ale mam nadzieje, że posłużą na długie lata! Jakość bardzo fajna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule

Na rynku możesz takie kupić. Byle nie 100% poliestru. Czasem i tam moża coś fajnego wyhaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Męskie białe koszule

Uwierz, że kwota przez Ciebie podana za koszulę jedwabną nie jest wygórowana. To jedwab, który uznawany jest za jeden z najdroższych materiałów. Mówiąc o eleganckiej prezencji nie powinieneś zapomnieć również o dodatkach, które dodadzą Ci szyku oraz elegancji, na myśli mam spinki do mankietów i krawatów, które oferowane są przez sklep internetowy https://e-spinki.pl/pl/c/Zestawy-z-jedwabnym-krawatem/28

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org