czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep zoologiczny

Gdzie w Łomży jest najlepiej wyposażony i z dobrymi cenami sklep zoologiczny?

lilianka123

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

dawaj link z reklamą a jak nie to wszędzie drogo i to samo więc gdzie nie pójdziesz to to samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

We wszystkich sklepach ceny są podobne, w jednym jeden towar droższy w innym tańszy, ale znów na innym wychodzi zupełnie odwrotnie, więc nie patrz na to. Każdy sklep ma podobny towar i już. Ale... ostatnio sprawdzałem kupno obroży przeciw kleszczowej itp robactwu i najtaniej wyszedł mi zakup w przychodni weterynaryjnej. Te też mają szeroki asortyment. Warto przejść się porównać ceny i zdecydować:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny

Sklep Unizoo jest fajną stroną bo produkty można odebrać też osobiście a że to sklep internetowy to ceny są dużo niższe. W sprzedaży są nie tylko karmy dla zwierząt domowych ale takie towary jak legowiska, kosmetyki dla zwierząt, artykuły do ich pielęgnacji, preparaty na pasożyty czy do niwelowania kocich feromonów. Naprawdę dobry wybór! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org