czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Listwy przypodłogowe mdf białe

Witam,
gdzie w Łomży kupię w dobrej cenie w/w listwy ? Może ktoś orientuje się..
Z góry dziękuje za pomoc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listwy przypodłogowe mdf białe

Dużo różnych listew mają www.teczalomza.pl w tylko nie wiem czy będą takie jaki Ci są potrzebne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listwy przypodłogowe mdf białe

w Mastorze widziałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listwy przypodłogowe mdf białe

Podbijam. Jak takie listwy się u Was sprawują ? Czy warto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listwy przypodłogowe mdf białe

U mnie ok. Nie są jeszcze tak popularne w Polsce jak tradycyjne - przynajmniej ja w Łomży miałem duży problem ze znalezieniem odpowiednich ( szukałem na jesieni zeszłego roku i znalazłem tylko dwa modele, które nie miały otworów na kable).
Zainwestowałem w podłogę drewnianą i plastikowe listwy nijak do niej nie pasowały. Białe wyglądają znacznie lepiej a sam kontrast również jest ok . Okazuje się,ze podłoga nie musi mieć takiego samego koloru co listwy.
Zerknij sobie na przykład tutaj: http://podlogi24.net/listwy-przyscienne-w-kolorze-biaym-biae-o_c_356_1.html - różnych wzorów jest dużo. Ja wybrałem te z wyżłobieniami chociaż martwiłem się , że będą się kurzyły ale wystarczy tylko raz na jakiś czas przetrzeć ścierką i problemu nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listwy przypodłogowe mdf białe

Dobra cena i wybor to w sklepie po starym mlynie obok DIAVOLO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Listwy przypodłogowe mdf białe

Czy listwy przypodłogowe https://e-interior.pl/sztukateria/listwy-przypodlogowe/ można zamontować samodzielnie, czy lepiej skorzystać z usług fachowca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org