czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przebudowa Venedy

Co z przebudową Venedy? Wiadomo coś w tej sprawie. Portale podawały, że ma powstać nowe kino i cisza teraz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przebudowa Venedy

Owe informacje podawane przez łomżyńskie portale to było tzw. \"badanie rynku\". Najwyraźniej pomysł spotkał się ze zbyt małym odzewem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przebudowa Venedy

U nas już tak jest najpierw o czymś trąbią potem 2 lata ciszy zanim zaczną coś robić.


_____
Blog



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przebudowa Venedy

Żeby miało powstać to już by powstało. Właściciela Venedy stać na takie \"drobne\" przeróbki. Pewnie ktoś wpływowy w mieście zablokował, jakby nie patrzeć konkurencja dla Millenium, a tam wyłożone zostały miliony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przebudowa Venedy

Dla mnie osobiście 1 kino na miasto pokroju Łomży wystarczy, szkoda tylko że właściciel nadal nie pomyślał o jakichś promocjach na poszczególne dni, jak to ma miejsce w Multikinie czy Heliosie.

Kiedyś w starym Millenium więcej było promocji, chociażby z Kinder Bueno a teraz promocje zniknęły za to bilety znacznie podrożały.

Dlatego nowe kino, choć na Łomżę nie potrzebne, w tym przypadku by się przydało, jako zdrowa konkurencja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przebudowa Venedy

Już jedno stoi puste więc jeszcze z dwa by się przydały to wtedy by konkurencja bankrutów była.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przebudowa Venedy

Fakt, w nowym Millenium byłem dwa razy; a i to było na początku ubiegłego roku zaraz po otwarciu, oraz w wakacje. Jak jeszcze zaraz po otwarciu, to sala tak w 80% była wypełniona ale już w wakacje pół na pół , albo i mniej ?
A jak jest teraz , dużo ludzi chodzi w Łomży do kina ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org