piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

Stokrotka? Według mnie Łomży brakuje Auchana bo nasza Stokrotka to tylko coś dla mniejszych miast typu Pisz, Grajewo, Kolno.....

1. Uważam, że powinna być wybudowana w innym miejscu np: w miejscu LOK-u bo wtedy i Warszawiacy by się zatrzymowali po drodze na Mazury

P.S. Chodzę jednak sam do tej Stokrotki nawet lubie szczególnie do Galeri jestem łasy na fiata Pande.
Uważam, że już mamy już co pokazać wmiare wmiare...
A wy co myślicie
www.stokrotka.pl

Konrad_Nieciecki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

Ja za tym sklepem nie przepadam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

ta Auchan !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

Stokrotka jakoś wygląda ale w sumie jest mała.

Łomży brakuje wielkopowierzchniowego sklepu z prawdziwego zdarzenia. Ale dopóki cwaniaczki zwani łomżyńskimi kupcami protestują w obronie swoich wypchanych portfeli (bo pracownikom to płacą minimalną pensję) cywilizacja do tego miasta nie zawita...

Najlepsze jest to że sami robią zakupy w Makro i innych hipermarketach w Warszawie i Białymstoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

W Stokrotce ceny na pułkach nie są takie same jakie nabijają na kasie. Oczywiście są wyższe! Warto czasem przed wyrzuceniem przeczytać paragon :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

Witam

Najbardziej mnie razi jeśli ktoś twierdzi że taki to a taki market powinien być wybudowanu poza lub na obrzeżach Łomży. Pytam się więc was - co mają począć ludzie gorzej sytuowani, nie posiadający samochodu a mający nadzieję na tańsze zakupy ??. Autobus ktoś zaraz powie, odpowiem mu tak - jedz na skraj miasta, zrób zakupy i z tymi tobołami targaj się do pojazdu komunikacji miejskiej, ...smacznego. Jakiś czas temu na tym forum zanim powstała Stokrotka, były głosy że budowa w tym miejscu większego sklepu spowoduje utrudnienia w ruchu drogowym oraz zwiększony poziom hałasu. Okazało się to totalną bzdurą, no ale złej tańcownicy....
W Stoktotce te same zakupy można zrobić ok. 20 % taniej niż w okolicznych sklepach.


-= i feel You =-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

No z tym taniej to bym sie kłocił,ale jest sklep, nikogo szlag nie trafił ,a ja dalej po chleb latam do mojego sklepiku i wszyscy sa zadowoleni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

Zgadzam się z keicam...
Wcale nie jest taniej.
Kawę, nabiał, owoce i praktycznie wszystko inne jest tańsze w sklepie tuż pod moim blokiem. W PSS - owskim sklepie nadmienię.
Jedyne po co czasem tam wpadam to ciasteczka domowe (niezłe:), sałatki i ser z przyprawami...ale chyba tylko dlatego, że w moim sklepiku pod blokiem tego nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

Stokrotka według mnie to nie jest wcale aż tak tani sklep..... Jest droższszy niż inne osiedlowe mniejsz sklepiki. Cała sztuka polega na tym że stokrotka posiada asortyment od mydła do powidła. To nie jest tani sklep napewno tańsze są sklepiki mniejsze np osiedlowe.

Autor tematu Konrad_Nieciecki

Konrad_Nieciecki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

Witam
Uwazam, że Konrad ma rację, wcześniej czy pozniej i tak on stanie i to nie jeden, chyba, że chcemy by Lomza za kilka lat wygladala jak ta czesc Florydy (USA) gdzie na starosc przenosza sie zmeczeni zyciem ludzie i czekaja na .... (nie ma zimy).
Wielkopowierzchniowy sklep powinien być - w okolicach Łomży. Tak jak On pisał miejscem położonym najbliżej centrum to właśnie ul. Zjazd (za stadionem, a przed mostem, według mnie nie ma innej alternatywy co do miejsca w granicach administracyjnych miasta). Mamy tu tyle dostępnej, niezagospodarowanej przestrzeni.
Jednak widząc w jaki sposób wybierane są miejsca pod budowę takich inwestycji na zachodzie europy (nikt nie buduje "supermarketów" w centrum miasta). Kisielnica byłaby chyba lepszym rozwiązaniem (a i chyba tańszym). Władze lokalnej gminy miały by dodatkowy dochód, nowe miejsca pracy, zmianie ulec musiałby lokalny uklad komunikacyjny, ale za to zapłaciłby inwestor. W tym miejscu krzyżują się szlaki na Grajewo, Augustów i Pisz, cały ruch tranzytowy jaki dzień dnia przetacza się przez Lomze. Dodatkowo mieszkancy Pisza, Grajewa i okolic beda przyjezdzac tu a nie do Ełku (miasto mysle, ze mniejsze od naszej Lomzy, a o wiele bardziej "rozwiniete" i otwarte na inwestycje).

Co do listu kolegi MindStorm - argument -dojazd- nie ma tu nic do rzeczy.
Jezeli to Ty planowalbys otwarcie wlasnego interesu to na miejsce dzialalnosci wybralbys okolice w ktorej sa, mieszkaja Twoi potencjalni klienci, czy biedna (nie chce tu nikogo obrazic) okolice?
A jak dobrze zauwazyles, przy okazji istnienia takiego sklepu zarobia i inni - komunikacja miejska, prywatni przewoznicy.
....., może masz racje, inwestorzy traktuja Nas jak wlasnie tych co nie maja czym dojechac i omijaja nas (np. przez Zambrów), a Nam zostawiaja Biedronki i Stokrotki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

Jasne, że w Stokrotce jest drożej. też bigam tam tylko po sałatki itp., chociaż mam ją pod nosem, to wolę lokalny market.
Tak, powinno być jakieś Tesco czy Auchan, coś w tym stylu. I porządne centrum handlowe. Jakaś galeria. Bo ta stokortkowa jest dośc uboga, szczerze mówiąc, to po tej szumnej nazwie spodziewałam się czegoś więcej. W Łomży jest kilka markowych sklepów, ale ciągle te same, nie ma żadnych większych, nowych...
Póki co, supermarketu i galerii handlowej z prawdziwego zdarzenia to się chyba nie doczekamy, a Stokrotka to tylko parodia.

"Don't eat yellow snow"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

wszystko jest droższe w stokrotce :P żadne okazje :/ polecam market K-1 :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

Chociarz robota jest (Dla dostawców ) ale i tak słabo jak na Łomże .

Dj.Pyku.Lomz@.poland




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

Widze ze nie zdajecie sobie sprawy, ze naprawde duzy procent Lomzan utrzymuje sie z pracy/prowadzeniu drobnych sklepow. Jesli powstanie supermarket, prawda, ceny beda troszeczke nizsze, ale czy chcecie tego za cene jeszcze wiekszego bezrobocia w Lomzy? Ktos pisalo o otwarciu na kapital. Wierz mi supermarket nie jest kapitalem - to raczej dobry jego wysysacz. Qmpel nazywasz kupcow cwaniakami. Sam zaloz sklep, przekonasz sie ze nie wypchasz kieszeni pieniedzmi tak jak myslisz. W koncu nie wglebiajac sie w eknomie logika - jesli sklep = duzo kasy, to kazdy mialby w lomzy sklep, a jednak niektorzy wyjzedzaja do anglii...

ICQ: 214250479
codewriter [at] gazeta.pl - raz na kilka miesiecy sprawdzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

Jak chcecie tanich zakupów to do "szajsa" radzę się wybrać! A stokrotka jest ok codziennie robię w niej zakupy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stokrotka Czy to supermarket czy trochę większe delikatesy?

Ja omijam delikatesy i robię spożywcze zakupy online https://sklepspozywczyonline.com.pl/o-nas.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org