piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konto oszczędnościowe czy lokata

Oprocentowane są w sumie podobnie. Jak to widzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

Człowieku taka wielka różnica że bez znaczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

DObre warunki ma Nest bank. Szczegolnie program oszczędności rodzinne. Można w drugim roku zarobić ponad 7%.Sam konto również jest bardzo opłącalne. Jest to jedyne darmowe konto osobiste:
0 zł za przelewy
0 zł za wypłaty z bankomatów
0 zł za kartę
0 zł za prowadzenie konta

Jak coś to tutaj masz trochę więcej informacji na ten temat: http://www.tanie-konto.pl/promocje/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

nie polecam nest banku. znajomy mial, mialo byc pieknie a tu za jakis czas sie posypalo i nici z oszczednosci. Jakies przekrety


juz lepiej poszukac i popytac u ludzi co dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

sprawa konczyla sie w sadzie, prokurator wszczal postepowanie . Ale kasa przepadla

nest bank - przypal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

Zadne konta. Kup słoik i jak masz kawalek działki to chowaj w nim oszczednosci. Najlepiej w zlocie i srebrze. Ja tak robie. Tylko nie zamawiaj a kupuj osobiscie w oddzialach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

Ja teraz założyłem konto oszczęnościowe w Toyota Banku, 2% oprocentowania jest naprawdę niezłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

Z tego zestawienie polskabankowosc.com.pl wynika, że lokaty mają lepsze oprocentowanie niż konta oszczędnościowe. Ale co tu dużo mówić, nic co oferują banki nie przynosi teraz zbyt dużych zysków. Chyba, że jakieś oszukańcze polisolokaty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

A o lokata bezkarna w BGŻOptima? Obecenie ż 3,5%!
Aby założyć trzymiesięczną lokatę wystarczy 1000 zł wkładu własnego...
Lokatę zakłada się online w zaledwie 5 minut, a w przypadku zerwania umowy, klient zatrzymuje 100% odsetek!
Więcej szczegółów poniżej:
http://open.produktyfinansowe.pl/e/lead/695/?source=lt

Szukasz bezpłatnego konta bankowego? Sprawdź!
http://open.produktyfinansowe.pl/e/lead/1562/?source=lt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

Z kontem oszczędnościowym jest o tyle dobrze, że czasem możesz ruszyć pieniądze i nie tracisz odsetek. Z lokatą nie ma już jednak takiej możliwości. Wydaje mi się, ze ogólnie oprocentowania są tak niskie, ze ani jedno, ani drugie się nie opłaci. Podobno lepszą jest fundusz inwestycyjny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

Ja wybieram konto oszczędnościowe. Przed wyborem konta korzystam z rankingu kont bankowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

Najchętniej korzystam z tego rankingu: www.wybieraj.com.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

Konto oszczędnościowe, bo zawsze możesz wypłacić bez utraty odsetek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto oszczędnościowe czy lokata

BGŻ BNP oferuje takie lokaty, które działają jak konta oszczędnościowe. Zresztą mają też porównywalne oprocentowanie do najlepszych lokat. Na http://polskabankowosc.com.pl/oprocentowanie-lokat sprawdzicie, gdzie teraz opłaca się wpłacić oszczędności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org