wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie nauczyc się pływać , nauka dla dorosłych

Witam wszystkich. Ktoś ma może jakieś doświadczenia ewentualnie może słyszał gdzie można nauczyć się pływać w naszej Łomży? Chodzi o naukę dla dorosłego człowieka . Jakieś namiary na osoby,miejsca mile widziane. Z góry dziękuję.

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nauczyc się pływać , nauka dla dorosłych

Baseny w mieście , tam są ogłoszenia i można wybrać nauczycieli pływania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nauczyc się pływać , nauka dla dorosłych

Z pewnego źródła słyszałem że tam się płaci tylko pieniądze A instruktorzy przyslowiowo olewaja temat. Ale ile w tym prawdy to nie wiem

TURBO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nauczyc się pływać , nauka dla dorosłych

Z własnego doświadczenia wiem ,że pływać musisz nauczyć się sam...
Pomoc doświadczonego pomocna bez względu na to czy płacisz czy nie na basen
warto chodzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nauczyc się pływać , nauka dla dorosłych

ja uczyłem się na basenie w Łomży prywatne lekcje polecam Bartosz Kutny, spoko instruktor i nauczył mnie pływać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nauczyc się pływać , nauka dla dorosłych

Osoby, które uprawiają sport, a szczególnie to pływanie, to powinny zerknąć na ofertę, którą posiada SBR Sports. Mają oni świetne kosmetyki dla sportowców, czyli między innymi żele pod prysznic i szampony. Takie kosmetyki również są bardzo ważne po aktywności fizycznej, ponieważ podciągają efekt tego, jaki sport daje naszemu organizmowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org