środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
turystyka

Wszyscy w koło mówią o turystyce i chcą liczyć na zyski a nikt nic w tym kierunku nie robi. Niedawno była jakaś byskusja i akcja gdzie wykożystano dzieci do sprzątania doliny Narwi (a ci co śmiecili siedzieli w domach)a punkt widokowy w Rakowie jak się rozpadał tak się rozpada. Już nawet dach rozbierają, o schodkach wejściowych, których nie ma od kilku lat i trzeba się czepiać by wejść na pplatwormęnie wspomnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: turystyka

A ile marz lat fóromowiczu, rze piszęsz tak poprafnie po pOLSKU ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: turystyka

Niewile brakuje mi do 100. Jestem ze starej przedwojennej szkoły, która uczyła poprawnej polszczyzny i proponuję Ci brać ze mnie przykład a nigdy nie będziesz się wstydził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: turystyka

Przed zakupem ubezpieczenia podróżnego ważne jest, aby dokładnie przyjrzeć się Warunkom i ograniczeniom polisy, aby zrozumieć, jakie rodzaje kosztów pokrywa i jakie mogą być wyjątki i ograniczenia. A kup ubezpieczenie online i natychmiast https://asekuro.pl/, możesz sporządzić polisę i omówić wszystkie interesujące kwestie ze specjalistą bez większych trudności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org