wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pomoc drogowa

chciałam polecicić wszystkim firmę holujaca, która juz kilka razy ratowala mnie z opresji- takie kontakty sie przydaja w najmniej spodziewanych momentach! firma jest rzetelna, przyjezdza naprawde szybko i ma atrakcyjne ceny. wiecej informacji na ich stronie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc drogowa

schmetterling85 od Twojej reklamy strasznie zalatuje malizną ,zapewne w kazdym miescie zamieszczasz takie posty na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc drogowa

fordeo, czy coś złego? ma pomoc drogową i chce ja zareklamować... może akurat się komuś przyda a jeśli będzie miał złą opinię to i tak nikt do niego nei zadzwoni ;)

pomoc drogowa Ropczyce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc drogowa

My mamy swoją pomoc drogową w mieście
_____________________________________
ubezpieczenia MTU, PROAMA tel. 501 682 502

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc drogowa

Ja zawsze korzystam z tej pomocy drogowej - link

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc drogowa

No fakt - nieudolna reklama i po co w ogóle ten post? Bo wygląda to tak, jakbyś co najmniej raz w tygodniu korzystał z ich usług, to może niech cię zarejestrują na stałe jako stałego klienta - będziesz miał przynajmniej ubezpieczenie.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc drogowa

A korzystał ktoś już z mobilnej wulkanizacji? Myślę, że jest to dobre rozwiązanie, że załatwiają wszystko na drodze i nie trzeba jeździć tam i z powrotem. - link.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc drogowa

Mojego Forda Focusa I w którym kilka dni temu poszedł przedni lewy wahacz ściągał z drogi w pobliżu Białegostoku ten Pan http://pomocdrogowa-bialystok.pl/.
Wjechałam na jakąś głęboką dziurę która była zalana wodą. Nie oceniłam jej głębokości ;/ ale padaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc drogowa

zmień samochód, albo zwód :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc drogowa

Milenka, nie chwal się tak , że zawsze, bo to tylko swiadczy o twoim samochodzie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc drogowa

Ja polecam wyszukiwarkę pomocy drogowych https://pomocdrogowa.info

Dzięki niej znajdziecie pomoc drogową w dowolnym miejscu w kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomoc drogowa

Najlepsza strona jaką znam w tym zakresie to https://laweta-pomoc-drogowa-holowanie.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org