czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ubezpieczenie domu..

Gdzie polecacie ubezpieczyc dom w jakiej firmie?Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

only PZU!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

MOŻE BĘDĘ NA PRZEKÓR TRĘDOM REKLAMOWYM :) ALE OŚWIADCZAM Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIA, ŻE DLA MNIE W PZU BYŁO 2 RAZY DROŻEJ NIŻ MAM TERAZ. A MIAŁAM UBEZPIECZ. W PZU PARĘ ŁADNYCH LAT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

zobacz w Hestii na Dmowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

najlepiej to w czyms wypłacalnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

W PZU :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

drozej moze i bylo ale zobaczysz jaka wyjdzie ci roznica przy ewentualnej wyplacie odszkodowania. Dajmy na to mi pan z pewnej firmy wycenil szkode na 13400netto a niezależny rzeczoznawca (sadowy) na 76000netto, to byl jedyny raz kiedy skorzystalem z uslug innej firmy ubezpieczeniowej niz PZU, tam mi sie takie cyrki nie zdarzaly.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

HDI, PTU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

bez sęsu... ja sfuj namiot ogrodzilem mórem pod napienciem nic nie placem i spie spokojnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

Niuńcia nie patrz na to ,że w firmie X mówią -zapłacisz mniej jak w firmie Y . Składka zależy od wartości domu.Jeśli masz dom wartości np.300 tyś. a w jakieś firmie zapłacisz mniej bo w umowie uzgodnicie np. 150 tyś. to jasne,że składka będzie mniejsza.Tylko się pytam po co!Ludzie tak robią,a potem w razie czego narzekają,że firmy mało wypłacają.Ja po przebudowie swego domu sam poszedłem do firmy i zwiększyłem wartość domu o kilkaset tysięcy.Zwiększyli mi składkę raptem o wartość dobrej skrzynki piwa.Możesz również wybrać różne pakiety np.od ruchomości które posiadasz w domu,ale to już musisz sama o tym zadecydować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

wlasniem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

Ja swoje mieszkanie ubezpieczyłem w generali direct. Bardzo fajna oferta moim zdaniem, można zerknąć tutaj: http://www.generalidirect.pl/ubezpieczenia-mieszkania
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

ja mogę polecić bardzo dobrą firmę z Namysłowa, zajmują się m.in ubezpieczeniem lokali www.agencja-widex.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ubezpieczenie domu..

PZU



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org