piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

Dziś ok.15:50 zaobserwowałem problem : korzystając z LAPTOPA :
stanęła mi strona Forum ogólne, jak i Polityka, od godz. 15:45 nie pojawił się ŻADEN nowy temat czy też komentarz JAKIEGOKOLWIEK autora, w tym i moje posty. (... z małym wyjątkiem * )

Mogę przeglądać wszystkie strony i podstrony 4lomza, (jak i też na innych portalach), lecz nie mogę dodać tu komentarza.( na innych portalach wszystko w porządku) .
Nie mogę się też sam wylogować z forum, klikając na \"Wyloguj\", na dole tych stron głównych, a na jednych tematach niby jestem zalogowany, bo pokazuje mi : \"Odpowiedz na tę wiadomość\", niby zalogowany, teoretycznie mogę pisać , ale posty nie wchodzą - na innych tematach coś mnie wyrzuciło i pojawia się ikonka \"Logowanie użytkownika\".

Próbując wejść na temat BEZPOŚREDNIO ze strony głównej na Tematy z forum : : OGÓLNE, bądź Tematy z forum : : POLITYKA, ( tam gdzie są po cztery tematy :ŚWIEŻYZNA NA FORUM ) - tematy się wyświetlają, lecz dalej nie wchodzą komentarze.

Natomiast, klikając w Tematy z forum : : OGÓLNE, bądź Tematy z forum : : POLITYKA, tak by otworzyć CAŁĄ listę tematów , ekran pokazuje ZAWIESZONE strony z godziny 15:45 -
i tu uwaga ! z małym wyjątkiem *

Teraz piszę z KOMPUTERA i widzę, że na kompie wszystko w porządku,
na LAPTOPIE dalej problemy.

... i tu ten wyjątek * :
Laptop pokazuje np. cały temat : Aranżacja wnętrza
Autor: milenka009 (185.101.130.---) Data: 08-12-17 21:49
oraz odpowiedź z godz 23:46

Np. laptop pokazuje moje tematy puszczone z kompa na próbę , ale też częściowo. Bo np. o godz 16:30 wszedł mój temat : \"Jest jakaś awaria na forum ?\" https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=776375&t=776375
i Laptop teraz pokazuje tylko pierwszy post z założonego tematu, innych nie wyświetla, DZIWNE, bo na kompie widać teraz więcej.

Inna sytuacja jest z moim drugim tematem testowym : \" hałas w Łomży \" , który założyłem o godz. 20:26 - poszło, poszły i inne komentarze z godz: 20:46 , jak i z 21:21
https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=776385&t=776385


CO TO MOŻE BYĆ ?
...wirus ? ale jak ?
Zielona kłódeczka - zabezpieczone połączenie- włączona.
Centrum akcji : komunikat - Nie wykryto żadnych bieżących problemów.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

Typowe objawy zatrucia własnym jadem .
Odtrutki brak .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

Czy dużo pan pije?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

w dalszym ciągu problem z ZAWIESZONYMI stronami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

spróbuj na innym kompie sie zalogowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

pisząc z LAPTOPA post z godz11:46 , jak i ten obecny, po kliknięciu BEZPOŚREDNIO w temat - wszedł ze strony głównej,
- ale inny , umieszczony w ten sam sposób w innym temacie, już NIE ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

Marcin, teraz mam włączonego LAPTOPA, jak i KOMPUTER ,
z komputerem wszystko w porządku , z LAPTOPEM problemy ,

ALE te posty , jednak piszę z laptopa i wchodzą, tylko w dalszym ciągu nie odpowiadają strony główne Forum ogólne, jak i Polityka,
*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

... i LAPTOP nie wykazuje się konsekwencją w ciągłości działania :
nawet wchodząc na TEN SAM temat BEZPOŚREDNIO ze strony głównej, raz komentarz puszcza/jest emitowany , drugim razem - nie ?

... ma to miejsce w tych tematach opublikowanych na forum przed wystąpieniem problemu , przed godz 15:45


Tak wygląda np. zawieszona strona główna :

Polityka

Nowy temat | Spis tematów | Szukaj
Starsze wiadomości
Tematy Autor Odpowiedzi Najnowsza
czym się różni ośmiorniczka pochłaniana przez przyszłego premieraanianej przez byłego premiera linka 0 08-12-17 15:45
Łabędzi śpiew broszki dziś w Sejmie nie pomógł, właśnie dowiedziała się, że sama złożyła dymisję :) speech- 14 08-12-17 15:42
Będzie delegalizacja ONRu, Młodzieży Wszechpolskiej i stowarzyszenia Marsz Niepodległości. speech- 6 08-12-17 14:36
Macierewicz głosował przeciw kandydaturze Morawieckiego na premiera, będzie teraz ministrem w \\\"autorskim \\\" rządzie bankstera ? speech- 4 08-12-17 14:35
Błaszczak znów kłamał ... speech- 8 08-12-17 12:55
dordca Tuska premierem państwa PiSlamskiego paplik 8 08-12-17 12:15
Wstyd dla rodziców, nauczycieli i sądu... Kasia. 14 08-12-17 11:19
POgarda do człowieka wyrażana modlitwą paplik 7 08-12-17 11:07
Panie prokuratorze Piotrowicz, kolega w potrzebie, ksiądz pedofil w pierdlu gnije ziomex 12 08-12-17 11:05
Broszka będzie ambasadorem w San Escobar :) speech- 29 08-12-17 10:45
I po \\\"patriotach\\\" z USA, nawet członek egzekutywy PZPR Birecki nie załatwił zniżki. ziomex 7 08-12-17 10:39
Kto jest najpiękniejszy, najmądrzejszy, najlepszy i dlaczego to prezes Kaczyński :) speech- 20 07-12-17 21:36
W Bydgoszczy \\\"polscy patrioci\\\" wspierani przez pis zapobiegli fali imgrantów z USA ziomex 7 07-12-17 16:52
Te dane wystraszyły : ziomexa. Napisał jeden \\\"entelegent\\\" a drugi \\\"entelegent\\\" po nim powtrza. Cuda niewidy fatamorgana na pustyni. Ares1 12 07-12-17 16:49
Przewodniczący sejmiku województwa podlaskiego Jarosław Dworzański rezygnuje z członkostwa w PO. Okręt tonie szczury uciekają!! Ares1 4 07-12-17 16:20
Debata w sejmie o sądach, ujadanie że hej. A w tle pokazują jak partyjni \\\"sędziowie\\\" wychodzą z narady z politycznego posiedzenia PO. \\\"BEZSTRONNI\\\" sędziowie?? Ares1 12 07-12-17 16:19
w państwie PiSlamskim biją obcych..! paplik 11 07-12-17 15:57
Trampek zrobił dobrze Żydom paplik 6 07-12-17 15:52
Kiedy broszka pozna skład swojego rządu ? speech- 10 07-12-17 08:58
Poseł Krynicka do poseł Pitery: „Pani jest zdrajcą Narodu Polskiego” w TVN24 Jerzy K. Kmicic 30 07-12-17 08:49
PiSo-Goebelsowska propaganda traci widzów paplik 22 07-12-17 07:13
Totalne zyskały nowych bojowników o wolność i demokrację! Fafa 11 06-12-17 21:36
Dlaczego neoMARKSIŚCI EuroSOJUZA oskarżają Polskę o faszyzm? Jerzy K. Kmicic 16 06-12-17 20:20
Witamy w PiS-ie Pan Marszałka J.Dworzańskiego z PO. BRAWO !!! zzzaaaccc99 10 06-12-17 15:18
Jarosław Kaczyński ma problemy z ukochaną, wybranką swego serca :) speech- 15 06-12-17 10:09
O kogo tu może chodzić, jaka to religia ? speech- 9 06-12-17 01:55
Gmina Jedwabne polakpierwszegosortu 299 05-12-17 23:11
a ty pisi pomiocie do ktorej grupy nalezysz? sqnx 13 05-12-17 20:46
Dlaczego odwoluja B. Szydlo . jarekducha 8 05-12-17 19:39
Sami swoi z podłej zmiany, chcą udupić swojego prezydenta : speech- 14 05-12-17 19:25


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

... i pomimo, że od wczoraj tj. od godzi 15:45 na forum ogólnym jak i na Polityka, pojawiło się kilka nowych tematów, zawieszone strony główne tego nie pokazują - działają, otwierają się , ale stoją w miejscu.
- dodam , że nie zauważyłem żadnych skasowanych tematów lub komentarzy, nic z forum nie zginęło, a jednak ...



CO TO MOŻE BYĆ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

może admin kasuje posty ?
no bo zdarzało się...

pisbolszewia czuwa !

________________________________________________________________
ci co z kolan wstali - pięty se osr..li ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

masz ABP? jezeli tak wyłącz go, może dodałeś jakąś regułe i dlatego na lapku Cie blokuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

sorry Marcin, w tej dziedzinie jestem raczej dyletantem,
co to jest ABP ?
... nic w laptopie nie grzebałem, nic nie dodawałem od dłuższego już czasu,
nawet ostatnio nigdzie nie chodziłem po internecie, nic nie ściągałem, żadnych podejrzanych emaili nie otwierałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

AdBlockPlus blokauje reklamy, jeżeli uzywasz Firefoxa to jego ikona jest w prawym górnym rogu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

dziwne, bo wyświetlając niektóre tematy - ZIELONA KŁÓDECZKA - zabezpieczone połączenie - zmienia się na ostrzeżenie : kłódka z czerwonym trójkątem ostrzegawczym z umieszczonym w nim znakiem wykrzyknikiem !

... jak to jest niby :

zabezpieczone połączenie - www.4lomza.pl - Zweryfikowana przez Geo Trust Inc.
Połączenie szyfrowane.
Wyświetlana strona została zaszyfrowana przed przesłaniem poprzez Internet.
Szyfrowanie utrudnia nieupoważnionym dostęp do informacji przesyłanych między komputerami. Jest dlatego mało prawdopodobne , że ktokolwiek miał dostęp do tej strony, gdy podróżowała przez Internet .


... dzięki Marcin, zaraz tego spróbuję,
chociaż ostatnio coś się \"naprawiło\" i już strony główne zaczęły pokazywać bieżące tematy i komentarze , lecz dalej problem z * , ( dotyczy tych z kłódką/ostrzeżeniem ) czyli raz wchodzi post, drugim razem - nie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

GDZIE SĄ MOJE DWA POSTY ww SPRAWIE ,( ... z godz: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ? speech- 14 10-12-17 18:30 ... jak i następny mój post, po 2 minutach ? )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

No i sprawa wyjaśniona:https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=776524&t=776524



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

... raczej - stara infantylna torba @ fanka bocianka odreagowuje tu swoją frustrację , że nawet i \"ciotki\" już nie ma a - brak bolca wali jej do bani :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do forumowiczów : CO TO MOŻE BYĆ ?

fanka ... dalej wali cię twój szwagier w kakałko , jak pisałaś i się tu tym chwaliłaś ?
toć to już jest ohyda - profanacja zgniłego próchna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org