czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wysyłka kwiatów.

Wiecie może czy łomżyńskie kwiaciarnie zapewniają wysyłki kwiatów, po nienajwyższej cenie? W necie znalazłam niezbyt dokładne info, poza tym może macie coś godnego polecenia?

Wielkie dzięki z góry.

Najlepsza do rąk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

kwiacarnia w kauflandzie realizuje wysyłki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

na skrzyżowaniu polowej z giełczyńską jest poczta kwiatowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

hej ktoś wyżej wspomniał o kwiaciarni w kauflandzie.
Na ich stronie jest napisane, że kwiaty powyżej 50zł wysyłają gratis.
To rozsądna cena. Ich strona: http://www.bukieciarnia-jula.pl/.
Nie korzystałam u nich z usługi poczty kwiatowej, ale wiązanki robią bardzo ładne. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

W Storczyku, z tego co wiem, adres jak wyżej. Korzystałem i było OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

Na terenie Łomży za free dostarczą w kwiaciarni "Zielono Mi", róg Ks.Anny i Zawadzkiej. Bukiety - rewelacja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

Kwiaciarnia w Kauflandzie- polecam jeżeli chodzi o teren w Łomży. Na pewno odpada Marzenie,chociaż kwiaty mają ładne,to za wysyłkę ceny astronomiczne :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

W Marzeniu za wysyłkę brali kiedyś 20 zł, nie wiem jak jest teraz. Ale poza szerokim asortymentem to nie polecam tej kwiaciarni, bardzo nieprzyjemna obsługa, a także robią lipne wiązanki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

polecam kwiaciarnie "Irys" na małachowskiego, z tego co pamiętam przy zamówieniu kwiatów powyżej 30 zł dowóz na terenie miasta gratis a i bukiety robią ładne:)

koniec imprezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

nie pamiętam ile zażyczyli sobie za dowóz w irysie jakiś rok temu, ale pamiętam że cena mnie zszokowała..
tak więc nie polecam.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

moze zazyczyłeś sobie kwiatki z poczty kwiatowej wtedy cena rośnie. zresztą czasy sie zmieniają :)

koniec imprezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

Najładniejsze kwiaty znajdziesz w kwiaciarni na Sienkiewicza, naprzeciwko seminarium. Dziewczyny zawsze doradzą odpowiednie kwiaty w zależności od potrzeby, a co się wiąże z opłatą to na terenie Łomży dostawa ok 10 zł tyle ile bierze taxi, a jeśli chodzi o dostawę do innych miast to np.do W-wy 20-30 zł. Ja zawsze tam kupuję i stamtąd wysyłam kwiaty w różne miejsca... nigdy nie zwiodłam się.

http://kwiaciarniaogrodnik.eu/

Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

Ja kiedyś na Sienkiewicza zamówiłem z Mielna przez telefon - elegancko zawieźli na wesele a ja zapłaciłem dopiero po powrocie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

polecam kebab

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

a co wstydzicie sie dac dziewczynie kwiaty bezposrednio tylko do poczty kwiatowej lecicie :D:D:D:D:D

Bez urazy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

jjem japko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

Wielki dzięki, w trakcie sprawdzania! ;)

Najlepsza do rąk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

Ja również polecam KAUFLAND, ceny są nie wygórowane :) I fakt ja zamawiając rok temu na Dzień Matki kosz kwiatów, miałam dowóz gratis, a mieszkam już jakieś 5 km poza Łomżą, inne kwiaciarnie liczyły dodatkowo za to :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

gliceryna sprawdzilas juz? nie wiem sama na ktora kwiaciarnie sie zdecydowac

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

Autor: xxxANGELxxx (84.205.45.---)
Data: 24-09-08 17:58

Kwiaciarnia na Sienkiewicza robi dość ładne bukiety, sama korzystałam przez posłańca, na prezent na Dzień Matki. Goniec się sprawdził, a na terenie Łomży płaciłam 10 zł za dowóz.




Angel nie klamiesz ty mnie tu dzieciaku?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

Zamawiał ktoś może kwiaty w kwiaciarni Kwiatowa Przesyłka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

A ja polecam kwiaciarnię Irys. Dostawa za darmo, oczywiście zamawiając bezpośrednio od kwiaciarni a nie przez pocztę kwiatową.

Dwa lata temu miałam sytuację, że umknęło im moje zamówienie na dzień matki. Po południu zorientowałam się, że jest coś nie tak. Wyjaśnianie telefonicznie trwało trochę czasu, ale jak kwiaciarnia przyznała mi rację to w ramach przeprosin przywieźli kwiaty 2x droższe ogromny bukiet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

W Kauflandzie można wysłać kwiaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

Poczta Kwiatowa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wysyłka kwiatów.

Poczta kwiatowa to chyba najlepsze rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org