czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
do Pań odnosnie farby do włosów

chciałabym sie was poradzic z jakiej firmy farba jest najtrwalsza, pewnie wiecie z wlasnego doswiadczenia...

chodzi mi o to zeby się szybko nie spłukiwała. czytałam na roznych forach i pytałam roznych fryzjerów ale kazdy mowi cos innego.
malowałam garnier nutrise creme na ciemny blond i po 3 tyg ani sladu koloru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Wierz mi ze po 3 tygodniach to kazda farba zejdzie nawet ta u fryzjerki, przecietnie to co miesiac trzeba malowac. Albo mozna malowac podobnym do naturalnego koloru i wtedy mozna co 2 miesiace. Najlepsza marka jak dla mnie to Matrix ale dostepna u fryzjerki badz w sklepach fryzjerskich. Ale to tylko moja opinia.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

wiesz uzywalam loreala garniera i chyba wszystkich dostepnych marek..zadna nie miala porownania z pallette..inne zmywaly mi sie po 3 tyg tak jak tobie pallette mialam nawet 2 miesiace..i nie obchodzi mnie ze wiekszosc mowi ze pallette niszczy wlosy..ja jakos nie wylysialam a wlosy farbuje od 16 lat i w dalszym ciagu mam ich pelno..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

dzięki, moze i ja spróbuje z palette bo teraz mam takie zólte i muszę je zamalowac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

popieram Cie Przedmówczynio !
Ja też farbuję włosy od wielu lat na czarny kolor. Wypróbowałam chyba każde dostępne farby, no może oprócz tych najdroższych po 40 zł. Garnier jest dobry, ładnie pachnie i szybko schodzi. Pallette natomiast jest mocno chemiczna, i faktycznie najdłużej utrzymuje się na włosach, chociaż fryzjerki odradzają ich używania bo podobno zawierają bardzo dużo (chyba) amoniaku, który niszczy włosy. Ale fakt jest fakt, każda farba niszczy włosy (podobno) a również w dalszym ciągu je mam i w dodatku bardzo długie.

Syoss jest też nawet w porządku, tylko jak dla mnie przeszkadza mi, że nawet do 5-6 myć po farbowaniu jeszcze podczas mycia jest czarna woda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Ja od dłuższego czasu używam farby z Avonu i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Farby pallette owszem dają ładny połysk i trwały kolor na długo, ale jeśli lubisz zmiany to nie polecam. Ciężko pózniej zdjać kolor, rozjasnić włosy.

Matrix bez amoniaku moim zdaniem zbyt szybko sie wypłukuje, brak połysku.

L'oreal bez amoniaku ten sam problem, brak połysku, a kolor szybko się zmywa.

Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Witam,ja polece farbe z firmy SYOSS wczesniej farbowalam wlosy tez z tych poprzednich firm co przedmowczynie i dopiero teraz jestem zadowolona kolor wychodzi jednolity nacalej dlugosci po 6 tyg nadal go mam i jest polysk.Wiec sproboj moze akurat przypadnie ci do gustu.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Moim zdaniem najlepsza farba to syoss. Poleciła mi ją znajoma fryzjerka i jestem z niej zadowolona. Maluje na blond farbą 9-1 bądz 9-5 te są najlepsze włosy nie wychodzą po nich żółte. W dodatku nie są drogie i farba szybko sie nie zmywa. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Zamawiam na allegro farbę fryzjerską np. loreal inoa, majirel, luo color zestaw do pojedynczego farbowania i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

palette jest najmocniejsza najtrwalsza ale napewno nie najlepsza dlatego ze bardzo niszczy wlosy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

jula wszystkie farby niszcza..ja farbuje ta farba juz 16 lat i mam pelno wlosow..odzywek nie uzywam..wlosow nigdy nie susze po umyciu..co jakis czas tylko koncowki musze podciac bo sie rozdwajaja..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

A co sądzicie o farbach z firmy Joanna naturals czy jakos tak, kusi cena ale niewiem jak jakosc....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

polecam LOREAL MAJIREL - kolor bardzo długo się utrzymuje, sama uzywam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Ja kupuje w sklepie fryzjerski farbe plus wode, jest duzy wybor kolorow, wychodzi taniej niz kupno w drogerii a kolor dluzej sie trzyma

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

najlepiej wcale nie malować :)

...your smile made my day :~)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Ja używam Palette. Kiedyś używałam droższych farb, ale efekty praktycznie takie same. Polecam porównywarkę cen i opinii o produktach na stronie www.nokaut.pl. Wyszukujesz tych farb, które Cię interesują i masz bardzo trafne i fajne porównania :)

It`s one thing worse thank being talking about. And it`s not being talking about.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

polecam FERIA PREFERENCE LOREAL'A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Syoss jest ok, jeśli nie jesteś wrażliwa na tym punkcie. Loreal i Joanna mają delikatne i trwałe.

- Nic tak nie otwiera oczu i nie prostuje garba, jak nóż wbity w plecy... -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

berta7farek78 farba Ci się zmywa..? a może to szampon koloryzujący jest..No chyba ze to jakiś odcień czerwieni to z czasem obojętnie czego byś nie użyła to "płowieje".... Te farby co wymieniłyście rzeczywiście są silne - na tyle że potem przy każdym myciu wypadają włosy co może być przyczyną ich działania..Ja tak miałam ale teraz używam Londy profesjonalnej ( tej którą używają fryzjerzy ) i zaczyna być lepiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Popatrz - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/category/profesjonalne-farby-fryzjerskie Porządna farba wcale nie musi być droga, trzeba ją jednak jakoś w granicach rozsądku dobrać i wtedy na bank będziecie zadowolone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Farba do włosów nie jest równa farbie do włosów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Jeszcze jeden spis/lista najlepszych farb do włosów: https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1172
Na bank powinna z tego wynikać mocna różnica - jeśli farbujecie na własną rękę, to starajcie się pilnować jakości używanych kosmetyków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Ja używam farby z firmy Joanna i jestem zadowolona. Jest tania ii dobra. Uzywałam rożnych, ale zazwyczaj nie spełniały moich oczekiwań . Plusem tej fabry jest to, że kolor wlosów pokazany na opakowaniu, jest kolorem faktycznym a nie jak w przypadku innych farb, Jedna firma ma taki myk, że wlosy miały być blond a wyszły prawie zielone! I to przed waznym spotkaniem. Teraz moge się pośmiać, ale wtedy nie bylo mi do świechu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Najlepsze do farbowania są farby palette, używam ich już od dłuższego czasu i kolor jest bardzo trwały. W dobrej cenie dostaniesz je na kontigo - https://kontigo.com.pl/marki/palette.html gdzie są aktualnie na promocji. Warto je wypróbować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do Pań odnosnie farby do włosów

Wiem, że moja znajoma farbuje włosy naturalną henną i bardzo sobie chwali. Podobno włosy dużo mniej się niszczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org