środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prezent na bierzmowanie

Kochani, jaki prezent można kupić nastolate na bierzmowanie? A w dodatku Chrześnica...Proszę podpowiedzcie mi. Thanks.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Niestety ale skuter...

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

a ja mysle ze zloty lancuszek jakis ladny oczywiscie gruuuuuuuuuby albo telefon jakis dobry lg cookie albo cos



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Moim zdaniem powinieneś się jej zapytać czy coś potrzebuje wybadać czego niema.. albo zabrać ją na zakupy bądź dać w gotówce jeśli wiesz że za to nie będzie sobie codziennie szlugów do szkoły za to kupować a jej się to przyda i na pewno znajdzie rzecz która jej się spodoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

LUDZIE SZALEJU ŻEŚCIE SIĘ NAJEDLI!!!! NIEDŁUGO BĘDZIECIE PREZENTY DAWAĆ JAK KTOŚ PÓJDZIE NA MSZĘ ŚWIĘTĄ NIEDZIELNĄ!!! SKOŃCZCIE Z TYMI PREZENTAMI, 18NASTKAMI I BÓG WIE CZYM. SAMI ROZWYDRZELIŚCIE TĄ MŁODZIEŻ, A PÓŹNIEJ TO NARZEKACIE I WYMYŚLACIE JAKIE TO PREZENTY KUPIĆ!!! CHORZY UMYSŁOWO!!! CZY W ŻYCIU PREZENT JEST NAJWAŻNIEJSZY?



PREZENTY SIĘ SKOŃCZĄ I DARCZYŃCY PÓJDĄ NA BOCZNY TOR...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Ja na bierzmowanie nic nie dostałem ,na komunie tylko zegarek ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

JA NIC NIE DOSTALEM !!!!nic nie kupuj, na bierzmowanie to juz porzesada ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

tez nic nie dostalam ;(

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

i mi nic nie dali :/
reklamacje skladam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

a ja dostałem.... krzyżyk na sciane :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

No ja to myślę,że na bierzmowanie to tylko mieszkanie.Czas szybko leci,moment i już będzie dorosła-a wtedy jak znalazł!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Gosciowa walcz wspieram Cię. Stop prezentom! Sama przeciw kilku miliardom. Jestem z Tobą! A tak poważnie to prezenty były są i będą czy to na urodziny czy na 23 Wtorek w roku. Tyle.

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

na bierzmowanie to nic sie nie dawalo
ale za to na komunie......
ja np.dostalem mlotek zeby zegarek sobie z glowy wybic;)

...a co na to policja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Okey, okey. Toć wiadomo,że nie chodzi tu o kosztowny prezent, ale drobiazg , pamiątkę. Złaszcza jak się jest " niedzielnym" chrzestnym, bo i daleko a tu świadkować wypadło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Kup jej klej w sztyfcie... hehehe.Na pewno skorzysta ;P

Módlta sie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

na bierzmowanie co najwyżej błogosławieństwo albo pamiątkowe zdjęcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

kup jej wibrator;-D haha nie no ludzie żeście na łeb poupadali żeby na bierzmowanie prezenty dawać??! paranoja.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Co maj mniej 10.000 tyś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

daj jej krzyzyk na droge

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Jak czytam wasze wypowiedzi to widzę jak niska jest inteligencja nie których internatów. Ktoś poprosił Was o radę a nie o głupie żarty i hamstwo.
per.sor. Myślę że dobrym prezentem może być biżuteria np kolczyki nawet srebrne. Ich cena jest niewielka. Myślę że książka np atlas album również będzie prezentem na miejscu.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w zakupach

kuła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Naród jaki jest, każdy widzi... Dzięki Kuła za radę i kulturę wypowiedzi.Pozdrawiam. Pozostałych forumowiczów pozdrawiam również i życzę miłej zabawy związanej z tematem bierzmowania. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

KŁADA JEJ PIERDOLNIJ ŻEBY MOGŁA CZYMŚ DO SUKIENKOWYCH DEWIANTÓW JEŹDZIĆ NA ZLOTY HEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Jakaś nowa moda na te prezenty na bierzmowanie. kiedy ja brałem bierzmowanie to symbolicznie dostałem Ilustrowaną Biblie dla młodych i tyle. W bierzmowanie nie najważniejsze są prezenty!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Ja dostałem złoty łańcuszek od matki chrzestnej i to w zupełności wystarczyło, nie liczy się prezent liczy się obecność chrzestnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Zależy jak ma się budżet, ja polecam zrobić u fotografa typu sesję wizerunkową http://fotozawodowiec.com.pl/sesja-wizerunkowa dzisiaj to pomysł nie tylko, żeby sobie w swoim domu trzymać zdjęcia , ale zawsze można na media społecznościowe typu facebook sobie wrzucić. Mówię to na podstawie własnej osobie gdzie miałem profilowe foto chyba z 8 lat :D. Czas coś odswieżyć i się zaprezentować innym. Uznam, że to jest dobra forma prezentu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Polecał bym jakieś dobre winko :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Jeśli ktoś nie wie co kupić to na prawdę nie ma co wymyślać dobre wino z wyższej półki http://winotokaj.pl/5-wina-polslodkie + kwiaty + koperta z pieniędzmi i wydaje mi się w zupełności wystarczy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

dlugopis

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Prezent na bierzmowanie? Pierwsze słyszę...:-))) Co za czasy...:(((( Myślę sobie, że skoro to Twoja chrześnica to podejdź do tematu pod względem tego wydarzenia, które jest przecież religijne i taki prezent w tych klimatach jej daj, na przykład właśnie złoty łańcuszek z medalikiem może jakieś świętego, który chroni, nie wiem, coś w tym stylu i książkę do tego o tym świętym:-) Zależy, czy ona jest mocno wierząca, czy to tylko formalność, bo jeśli formalność, to może daj jej pieniądze i niech sobie dziewczyna jakiegoś ciucha kupi...:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Też jestem za tym, żeby nie przesadzać z prezentami w takim dniu. Przecież nie o to chodzi. Wystarczy jakiś drobiazg - łańcuszek, bransoletka albo kolczyki, ewentualnie pieniądze. Ale zdecydowanie nie jakieś wielkie drogie prezenty, które i tak szybko znudzą się nastolatce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Prezent na bierzmowanie? Pierwsze słyszę, ja nic nie dostałem i z tego co wiem moi znajomi też nie dostali. Prezenty daję się na komunie i na chrzest, ale na bierzmowanie chyba nic się nie daje. Jak chcesz jej coś kupić to myślę, że łańcuszek z Matką Boską lub z Krzyżykiem będzie odpowiedni.
U nas w parafii rada rodziców się złożyła i kupiła prezent księdzu, który przygotowywał młodzież do bierzmowania. Kupili mu taki ładny relikwiarz Jana Pawła II. Tutaj macie zdjęcie: http://www.sacrum.com.pl/oferta/relikwiarz-jana-pawla-ii/
Tak jak mówię ja nic nie dostałem, możesz kupić taki ładny łańcuszek na pewno chrześnicy będzie miło :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na bierzmowanie

Moim zdaniem biżuteria będzie fajnym prezentem :) Na pewno się ucieszy :) Może jakieś Kolczyki złote z kamieniem naturalnym? :) Zobacz jakie są śliczne http://sklep.inga-jewellery.pl/25-kolczyki-z-kamieniem-naturalnym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org