czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomysł na biznes.

Czy jest szansa otrzymania dotacji z UE na prowadzenie działalności w internecie, dokładniej sklepu internetowego np podobnego do tego: www.rajapack.pl/folia-stretch-paletyzacja.html]http://www.rajapack.pl/folia-stretch-paletyzacja.html
Potrzebuję się teraz dowiedzieć czy jest sens ubiegać się o dotację na takiego typu biznes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

to zapytaj u źródła a nie tu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

możesz, za pomoc oczekuję zniżek w Twoim sklepie :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Tylko kiepap w Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

skup butelek!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

bella nie pisz nam tu o biznesie skoro dorabiasz wklejając linki ... znajdź sobie normalną pracę i nie rób z siebie d.e.b.i.l.a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

pool ile byś nie pisał to troll i tak nie zrozumie a idiotyzmem jest już wklejanie linków gdzie popadnie i nie na temat. Niech sama się wypcha tą kukurydzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Pozostaje pisać negatywne komentarze na temat wklejanych stron. Ktoś kto będzie szukał opinii będzie to czytał. Jak dojdzie to do właścicieli to może zrozumieją że płacą za antyreklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Lanalenka oni wcale nie są dobrzy. Nie reklamuj kogoś kogo nie znasz. Ja odradzam w/w firemkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Smigacz s.pierdalaj z tego forum szumowino

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Biznes związany ze zdrowiem proponuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Andriejewa poleca chłopaków badziewiaków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Może powklejaj sobie te zasrane linki siebie w Wałbrzychu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Sklep internetowy owszem, bo biznes w samej Łomży ogranicza się do kebaba i sklepu z różańcami i krzyżami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Przeciez kebab to dobry pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

No ja myślę nad otworzeniem jakiegoś baru. Najlepiej gdyby był to bar tematyczny. Zrobił bym taki w stylu średniowiecznym, taką typową karczmę ;). Wydaje mi się to ciekawą alternatywą dla zwykłych barów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

może sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

wypierdalaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Saturnny ty to możesz ci jedynie złapać parę groszy za te spamowanie. Nie masz dziadu normalnej pracy a gdzie tu własne call center

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Pytaj u źródło w urzędzie, albo wnioskuj i sam sprawdź. To, że ktoś nie uzyskał dofinansowania na podobną działalność nie oznacza, że Ty jej nie dostaniesz - wszystko zależy od pomysłu, Twoich umiejętności, wykształcenie, doświadczenia oraz konkurencji. Teraz może być większa konkurencja, przypuszczam, że więcej osób zaplanowało nowy start na nowy rok, ale to tylko takie gdybanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Ubiegać się o dotację zawsze można. Pytanie tylko, czy stać Cię by stworzyć taki sklep, jakich już pełno w internecie....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

najlepiej założyć STOWARZYSZENIE pod nazwą np ,,śniły mi się łabędzie,, a potem ustawić się w kolejkę do ratusza po dotacje.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Dobre :D :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Pękam ze śmiechu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

To optimize your business, I suggest you try outsourcing some of your work to another company. Bookkeeping services is one of the things an outside firm can do to make your job easier, do it right, and not waste your valuable time. It is a great way to help you. I use https://progressholding.pl/en/bookkeeping-service-business-support-for-companies/ and can recommend it to you too!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Nie ważne, jaki konkretnie to biznes, warto jednak pamiętać, że często podstawą działania jest dobra organizacja IT. Jeśli zastanawiacie się, jakie usługi informatyczne warto zlecić w Warszawie, poczytajcie artykuł, pod tym linkiem , gdzie opisane jest programowanie czy na przykład tworzenie stron internetowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Ja też często zastanawiam się, jaki biznes założyć. I myślę, że sloty online są w tej chwili bardzo trafione. Myślę o takiej stronie jak ta - Vulkan bet zaklady esportowe. Myślę, że jest ciekawa i oryginalna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Według mnie to jest kilka pomysłów na biznes w Łomży:

Kawiarnia - nieduże miasta często mają ograniczoną liczbę miejsc, gdzie ludzie mogą się spotkać i spędzić czas. Kawiarnia może być idealnym miejscem, aby spotkać się z przyjaciółmi, rodziną czy też zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Sklep spożywczy ze zdrową żywnością - coraz więcej ludzi zwraca uwagę na zdrowe odżywianie, a w małych miastach często brakuje miejsc, w których można kupić ekologiczne produkty. Otwarcie sklepu spożywczego ze zdrową żywnością. I właśnie takie mogą być doskonałe pomysły na biznes.

Sklep z rękodziełem - wiele osób uwielbia tworzyć ręcznie wykonane przedmioty, takie jak biżuteria, meble czy dekoracje. Otwarcie sklepu z rękodziełem w niedużym mieście może przyciągnąć klientów poszukujących unikalnych i nietuzinkowych przedmiotów - choć tutaj musi być super arcydzieło!

Sklep z artykułami dla zwierząt - wiele osób w małych miastach ma zwierzęta domowe, a sklepy zoologiczne często są daleko. Otwarcie sklepu z artykułami dla zwierząt może przyciągnąć klientów poszukujących akcesoriów, karmy i zabawek dla swoich pupili.

Ośrodek rekreacyjny - w małych miastach brakuje często miejsc, gdzie można aktywnie spędzać czas wolny. Otwarcie ośrodka rekreacyjnego, w którym będzie można np. pływać, jeździć na rowerze czy grać w koszykówkę, może przyciągnąć klientów z całego miasta.

Sklep z kosmetykami naturalnymi - coraz więcej osób zwraca uwagę na skład kosmetyków, które używają. Otwarcie sklepu z kosmetykami naturalnymi może przyciągnąć klientów poszukujących produktów bez sztucznych składników i parabenów.

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego - wiele osób z niedużych miast lubi spędzać czas na łonie natury. Otwarcie wypożyczalni sprzętu turystycznego, takiego jak kajaki, rowery czy namioty, może przyciągnąć klientów zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem.

Sklep z akcesoriami dla domu i ogrodu - wiele osób w niedużych miastach ma ogród lub balkon, a sklepy z artykułami do domu często są ograniczone do podstawowych produktów. Otwarcie sklepu z akcesoriami dla domu i ogrodu, takimi jak doniczki, narzędzia ogrodnicze czy meble.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Myślę, że nie jest trudno wymyślić biznes, ale trudno go odpowiednio rozwijać i promować.
<a href=»https://safemarketing.pl/twitter-w-social-media-marketingu/«>Potencjał platformy Twitter</a>
w rozwoju biznesu jest znacznie niedoceniany!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Myślę, że nie jest trudno wymyślić biznes, ale trudno go odpowiednio rozwijać i promować.
https://safemarketing.pl/twitter-w-social-media-marketingu/
Potencjał platformy Twitter w rozwoju biznesu jest znacznie niedoceniany!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Nawiasem mówiąc, teraz Tiktok jest bardzo popularny w reklamie i promocji biznesu, poza tym można tam szybko znaleźć potencjalnych klientów, oto o tym https://safemarketing.pl/tiktok-do-promowania-twojej-marki/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Jeśli masz pomysł na biznes, to warto pamiętać, że wraz z nowym przedsięwzięciem, pojawiają się również obowiązki podatkowe. Aby uniknąć problemów związanych z niewłaściwym rozliczaniem podatków, warto przeprowadzić podatkowe due diligence

Podatkowe due diligence to analiza wszystkich kwestii podatkowych, które mogą mieć wpływ na Twoją firmę. Dzięki temu będziesz miał pełny obraz sytuacji podatkowej Twojego biznesu, co pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych kosztów i problemów związanych z podatkami.

Podczas podatkowego due diligence, warto zwrócić uwagę na takie kwestie jak: stawki podatkowe, wymogi formalne oraz zasady obliczania podatków. Wszystkie te kwestie mogą mieć wpływ na Twoje plany biznesowe i muszą być dokładnie przeanalizowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Warto pamiętać, nawet prowadząc własny biznes aby rozwijać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Szczególnie ważne staje się rozwijanie umiejętności design thinking. W związku z tym warto sprawdzić swoje predyspozycje wypełniając test psychometryczny Design Mindset Detector, dzięki niemu można się dowiedzieć jakie predyspozycje i w jaki sposób rozwijać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na biznes.

Z jakich rozwiązań technologicznych korzystacie w Waszej firmie? Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://ekutno.pl/pl/642_artykuly-sponsorowane/53148_zaawansowana-analityka-w-chmurze-jak-wykorzystac-dane-do-rozwoju-biznesu.html , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat wykorzystywania danych do rozwoju biznesu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org