sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nieuprzejmosc

Gdziekolwiek pojde - mowa o instytucjach panstwowych- spotykam sie z wielkim chamstwem. Pracownicy szkoly/ urzedow nie odpowiadaja na proste pytania a jedynie denerwuja sie, ze wogole musza z kims rozmawiac. Powoli zaczyna mnie to denerwowac. Rozumiem, ze codziennie maja wielu petentow zadajacych te same pytania, rozumiem, ze niektorzy petenci moga byc delikatnie mowiac upierdliwi. Nie mniej jednak cholerne urzedasy nie robia tego charytatywnie. Dostaja za to pieniadze. Na tym polega ich praca. Przychodzac do urzedu nie mam obowiazku znac wszystkich regul, przepisow itp. Jesli grzecznie pytam to jakas / jakis urzedas musi odpowiedziec. Czemu to takie trudne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieuprzejmosc

No to sobie wyobraz że Ty jesteś tym pracownikiem i co chwila jakaś menda zawraca głowę głupimi pytaniami, bo poza obsługą klientów mają jeszcze masę papierkowej roboty, bo przecież i w urzędach działa kapitalizm, czyli zwalnianie jak najwięcej ludzi a pozostałym dokładanie pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieuprzejmosc

Moja praca rowniez wiaze sie z obsluga klientow. Nigdy ale to nigdy nie traktuje ludzi z gory. Kto pyta nie bladzi. Nie ma mowy, zeby jakiekolwiek frustracje przelewac na bogu ducha winnych klientow.oim zdaniem to nie fair.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieuprzejmosc

Komunistyczna mentalność klient=intruz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieuprzejmosc

To opieprz takiego urzędasa/urzędaskę :D ja tak robię . W moim interesie jest załatwić sprawy jak należy bo później mogę mieć problem a od informowania mnie są właśnie oni - jeśli z tym przychodzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieuprzejmosc

Jeśli ja zostaje nie tak jak trzeba potraktowany przez urzędnika to proszę Go o kontakt do jego przełożonego. Zazwyczaj jest to przełomowy punkt zwrotny w rozmowie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nieuprzejmosc

Są ludzie ,ktorzy czerpią przyjemność z bycia opryskliwym , tak jak ktoś wcześniej powiedział , po to mają przełożonych by skutecznie temu zaradzić nie szarpać sobie nerwów , nie tylko Ty masz takie problemy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org