piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
18 urodziny-gdzie?

Może ktoś się orientuje w cenach za lokal w Łomzy, ewentualnie okolicach? Gdzie polecacie organizować osiemnastkę jakoś w przystępnej cenie? Z góry dzięki za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18 urodziny-gdzie?

Njalepsze są 18-tki w domach. Niezapomniane wspomnienia mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18 urodziny-gdzie?

Ja osobiście polecam każdemu zorganizowanie osiemnastki w klubie, bo robiąc osiemnastkę w domu można ponieść dodatkowe straty na wyposażeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18 urodziny-gdzie?

W domu niestety nie mam mozliwosci zrobic
BartoszKol, a polecilbys jakies konkretne kluby?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18 urodziny-gdzie?

Ja swoją 18 robiłem w stylu szkoły gotowania. Moja ciotka prowadzi restaurację, jest szefową kuchni, i zgodziła się przeprowadzić warsztat z gotowania kuchni śródziemnomorskiej. Pizzy nie robiliśmy, żeby nie było ;) Kwestia jest taka, że bardzo lubię gotować, to u nas po prostu rodzinne, więc moja 18 była bardzo spersonalizowana. Wszyscy świetnie się bawili. Warunkiem jednak było, że na imprezę nie przyjdzie milion osób, co nie wiem, czy Ci się spodoba. Jeśli też lubisz gotować, spróbuj dogadać się z jakąś restauracją, może szef kuchni zgodzi się przeprowadzić zajęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18 urodziny-gdzie?

a ILE kieszonkowego ty posiadasz? i co to znaczy przystępna cena ?

żadny szanujący się lokal gówniarzom nie udostępni lokalu, dorwą się do alkoholu i wszystko obrzygają, wiem z własnego doświadczenia i innych restauratorów, a i tak \"grosza\" z tego nie ma ,

no chyba,że 10-15 osób w kąciku niby \"kameralnym\" a i to nie za 40zł/os - zależy od imprezy i godzin wynajęcia ,taniej to pod \"gruszą \"

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18 urodziny-gdzie?

Nie mam pojęcia, ile mogą kosztować takie urodziny - skorzystałem z uprzejmości cioci. Fakt, musiałem sam kupić składniki do gotowania i impreza, jak już wspominałem, była kameralna, bo na 10 osób. Później musiałem tam posprzątać, więc koszty ciąłem; własne i cioci. Łącznie na wszystko wydałem ok. 400 zł z tego, co pamiętam, ale to było kilka lat temu. Wynajęcie klubu też jest kosztowne, a nie każdy dobrze się tam czuje. Oczywiście, że taniej \"pod gruszą\", ale 18-nastka to specjalna okazja. Moje kolejne urodziny właśnie takie były.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18 urodziny-gdzie?

Proponuję w domu parafialnym,trzeba gonie wejść w dorosłe życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18 urodziny-gdzie?

jak by potrzebne były namiary na dobry sklep z alkoholami to ja mogę polecić sklep wina.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18 urodziny-gdzie?

ja teraz robiłam urodziny, co prawda nie 18, ale 23 i namówiłam paczkę znajomych na wyjazd do Zakopanego i kilkudniową imprezkę. Znalazłam fajne domki - apartamenty na http://www.tatrytop.pl/
kilkuosobowe więc koszty nie są duże, a można naprawdę dobrze się pobawić. W ciągu dnia można pospacerować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18 urodziny-gdzie?

W MC Donaldzie mają ładne pomieszczenie i nie drogo tam wychodzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18 urodziny-gdzie?

Mój brat ma za pół roku 18stke i robimy mu impreze niespodziankę w hotelu. Mamy wynajętą sale restauracyjną, będzie dj. Oczywiście wszystko jest ukrywane przed bratem i ciężko mam, żeby się nie wygadać. Odliczam dni do imprezy z ciekawą stroną na jaką niedawno trafiłam https://zailedni.pl/kalkulator-dni Już widzę zaskoczenie brata jak zawioze go pod hotel a tam wszyscy będą czekać:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 18 urodziny-gdzie?

18 urodziny to idealny moment na świętowanie w dobrym towarzystwie oraz w dobrym miejscu. Imprezy to coś świetnego na 18tkę.

Można je urozmaicić w różny sposób - mozecie zerknąc, coś Was zainspiruje - https://www.urodziny24.szczecin.pl/eventy/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org