piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poduszka ortopedyczna

Fizjoterapeuta poradził mi, żebym spała na specjalnej poduszce ortopedycznej, to nie będzie mnie bolała głowa i kark i lepiej się wyśpię. Tylko nie wiem jaką poduszkę wybrac i czy kupie taka w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poduszka ortopedyczna

Ja też mam problemy z szyjnym odcinkiem kręgosłupa po wypadku samochodowym. Robiłam dokładne rozpoznanie. Najlepsze są szwedzkie poduszki ortopedyczne Sissel. One są robione ze jednego kawałka pianki z pamięcią kształtu. Nie są cięte, tak jak inne poduszki. Lepiej podpierają głowę i szyję. No i rzeczywiście śpi się nieporównywalnie lepiej niż na zwykłej poduszce. Tylko pamiętaj, że poduszkę trzeba dopasować do siebie rozmiarem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poduszka ortopedyczna

Zobacz w Jysku. Mój Synek ma taką. Bardzo zdrowa i wygodna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poduszka ortopedyczna

Najlepiej kupować przez internet, wtedy ceny są mniejsze, a w razie czego towar zawsze można oddać :) co do poduszki ortopedycznej, to sama od dawna na takiej śpię, mężowi też kupiłam :) twój fizjoterapeuta ma rację, te poduszki naprawdę działają, moja nazywa się Puch Thermal Comfort i ja mam uczucie komfortu jak na niej śpię ;) dodam, że nie jest droga (mniej niż 100 złotych). Dzięki niej zapomniałam co znaczy ból kręgosłupa po przebudzeniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poduszka ortopedyczna

W sklepie medycznym koło szpitala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poduszka ortopedyczna

Czy podczas twojej pracy twoje plecy są w złej pozycji? Twoje plecy sprawiają Ci ból? Zacznij działać, nie czekaj! http://ortosun.pl to sklep z poduszkami i zagłówkami ortopedycznymi. To właśnie tutaj dostaniesz poduchy sensomotoryczne znanych firm w niezwykle konkurencyjnych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poduszka ortopedyczna

Czy podczas twojej pracy twoje plecy są w złej pozycji? Twoje plecy sprawiają Ci ból? Zacznij działać, nie czekaj! Ortosun.pl to sklep z poduszkami i zagłówkami ortopedycznymi. To właśnie tutaj dostaniesz poduchy sensomotoryczne znanych firm w niezwykle konkurencyjnych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poduszka ortopedyczna

Poszukaj poduszek na tej stronie https://www.tkaniny-materialy.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org