piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ciepła woda ŁSM

Co się dzieje z ciepłą wodą rano, trzeba spuścić kilkadziesiąt litrów żeby zaczęła lecieć letnia wodą , piętro pierwsze ul. Prusa . Dzieje się tak od kilku tygodni , czyżby jednak prezes nie dotrzymał publicznego słowa i ciepła jest wyłączana na noc. Oszczędzanie kosztem lokatorów, bo dlaczego mam płacić za zimną wodę która nabija mi licznik od ciepłej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciepła woda ŁSM

A ja mieszkam na Prusa i mam ciepłą wodę od rana więc lepiej nie siać fermentu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciepła woda ŁSM

To stary numer praktykowany w spółdzielni. Nie działa pompa cyrkulacyjna CWU, ale jest nastawiona tak, aby uruchomiła się po np. pięciu minutach lub 200 litrach poboru wody. Zgłosisz w administracji, to ci powiedzą że za węzeł cieplny odpowiada MPEC i że przekażą twoje uwagi, ale ty musisz zapłacić za wodę podgrzaną według rozliczenia wskazań wodomierza od ciepłej wody (czyli koszt wody + podgrzanie). Tak wygląda kradzież twojej kasy w majestacie prawa. Możesz zgłosić sprawę do urzędu ochrony praw konsumenta, albo do prokuratury krajowej - jeśli to pierwsze zawiedzie. Możesz też włamać się do pomieszczenia węzła i włączyć pompę ręcznie do cyklu pracy ciągłej.

Oszczędności posunęły się do tego stopnia, że administracja kradnie z bloków instalacje odgromowe. Ciekawe co na to nadzór budowlany, strażacy i energetycy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciepła woda ŁSM

Czyli moje przypuszczenia są słuszne zarząd mydli oczy publicznie a i tak swoje robi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciepła woda ŁSM

A wody ciepłej rano jak nie było tak niema, to nienormalne jest żeby trzeba było zlać 40 litrów wody która liczona jest jako podgrzana i dopiero zaczyna lecieć letnia. Złodzieje i oszuści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciepła woda ŁSM

Kamilo, zadzwoń do administracji 86 215-26-31 i zgłoś swój problem. Użalając się na forum usterki nie usuniesz. Chyba, że robisz to celowo, a z wyzwiskami pt. \"złodzieje\" radziłbym uważać, bo to w nieuzasadnionym przypadku przestępstwo. Jeśli mnie by ktoś okradł, to bym zgłosił ten fakt do odpowiednich służb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciepła woda ŁSM

The tone of your drift hunters article was spot-on - neither too dry nor too informal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciepła woda ŁSM

W takim przypadku najlepiej skonsultować się z lokalnym dostawcą ciepłej wody lub zarządcą nieruchomości, aby uzyskać informacje na temat ewentualnych zmian w dostawie ciepłej wody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciepła woda ŁSM

https://leadstar.pl/poczatkujacy?uniq_code=akM3zF

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org