czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wybór okien

Witam wszystkich, chciałabym zapytać o pomoc w wyborze dobrych i w miarę tanich okien. Przed zimą chciałabym wymienić stare drewniane na nowe plastikowe, bo juz dosyć mam tego ciągłego zimna w domu. Wiem, że kupno takich okien to duży wydatek, ale może dałoby radę coś z niższej półki cenowej znaleźć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

Okna tanie nie są, ale nie kupuj byle czego. Najlepiej wymiń je stopniowo zaczynając od najgorszych wtedy łatwiej poradzisz sobie finansowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

Ja polecam pana ktory mial kiedys biuro na ul.Mazowieckiej. Solidnie, dobre okna i z cena rowniez mozna sie dogadac. Mam okna od niego juz kilka dobrych lat i wszystkim znajomym polecam, nikt nie narzeka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

lomzyniaak a jakiego producenta masz te okna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

ja mam z domela , szczelne okna i nie \"farbuja uszczelki\" jak to mielismy wczesniej z innej firmy a co do ceny to zalezy jakie chcesz sa tansze i te na bogato kolorowe np ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

polecam OKNAL :)

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

ja mam kilka szt. z firmy Domel i jest o.k.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

I like chocolate
Jest to ArtPlast

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

A Dobroplast? Wiem, że korzystnie cenowo wychodzą, znajomi mają - nie narzekają, więc chyba ok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

A cenowo jak to wyglada? Mam pytanie do zalozycielki tematu a co ze starymi oknami robic bedziesz? jaki jest ich stan?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

Asia84 - ostatnio się interesowałem oknami 1165 x 1135 i wychodzą jakoś za niecałe 300 zł/szt. Ile znajomi płacili za swoje okna nie pamiętam, ale wiem, że korzystniej wychodziło w porównaniu z innymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

Kroll ja mam do wymiany sporo okien. A poza tym za domem mamy cos w stylu altanki i tam chcemy wstawic tez okna ale nie plastikowe.. niestety ten dom ktory kupilismy ma okna drewniane w oplakanym stanie.. wiec szukamy w miare okien do odkupienia, ktore moglibysmy wstawic tam w altanke i chcemy aby ich stan byl przynajmnien dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

Dobroplast jest z niższej półki cenowej, ale trzeba zdać sobie sprawę, że w związku z tym może to mieć odbicie w jakości. Niektórzy wolą kupić taniej a częściej, a inni drożej a rzadziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

Dziękuję Wam wszystkim za tyle odpowiedzi! Nazwa Dobroplast już mi się wcześniej przewinęła, słyszałam, że tanie, ale nic więcej o nich nie wiem. Inne nazwy są dla mnie zupełnie nowe i chętnie je sprawdzę jak wrócę do domu.
Do użytkowniczki Asia84: okna są w naprawdę kiepskim stanie, ze starości porobiły się w nich różne szczeliny, są w ogóle nieszczelne i nawet przy zamkniętym oknie widać jak się firanka rusza jak nie mam położonego koca na parapecie. Myślę, że najlepiej to je na opał przeznaczyć, w końcu dadzą komuś ciepło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

Kava no to tak jak u nas. Z tym ze my dom kupilismy dwa tygodnie temu i na szczescie zimy z tymi oknami nie spedzilismy :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

A słyszał ktoś z Was może o firmie Drutex? Poszukuję konkretnych opinii, bo mam dylemat pomiędzy dwoma firmami i chciałabym sprawdzić, która ma lepsze opinie. Dodatkowo powiem jeszcze, że chodzi mi o okna PCV, czyli te najbardziej standardowe i klasyczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybór okien

miki878 jakich konkretnych opinii jak ty jesteś trollem. Wklejasz nam tu co chwila jakieś linki bieda-firemek.



Autor: miki878 (---.laguna.net.pl)
Data: 08-04-18 23:42
Jeśli chodzi o neurologa, to najlepiej skorzystać z najlepszych klinik, bo są to sprawy poważne. Szczególnie, gdy coś nam dolega. Myślę, że świetną opcją będzie klinika PsychoMedic w Warszawie.

Autor: miki878 (---.147.110.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 09-05-19 00:36
Wierceniem w betonie powinni zająć się specjaliści, aby wszystko zostało wykonane w taki sposób, jak trzeba. Może zainteresuje Cię oferta firmy https://www.mmdiament.pl/kontakt która wykorzystuje technikę diamentową, czyli taką, dzięki której usługi zawsze są na wysokim poziomie

Autor: miki878 (---.146.228.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 24-03-18 16:16
A może ktoś chciałby skorzystać z systemu płatności cashbill.pl/ ? Dla mnie to nowość, bo nie słyszałam nigdy o tym systemie. Przeczytała tylko ostatni jakiś artykuł,

Autor: miki878 (---.146.205.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20-04-18 15:30
A może interesuje Was jakiś temat związany ze spółkami: sprzedaż, kupno wycena? Jeśli tak, to musicie koniecznie zajrzeć na stronę http://spolka.org/ Znajdziecie tam wszystkie szczegółowe i potrzebne informacje


Autor: miki878 (---.146.225.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 21-03-18 12:33
Ja uważam, że lekarz podolog to osoba, która może nam pomóc nie tylko pod względem estetycznym, ale również zdrowotnym. Niestety wciąż w Polsce mało jest dobrych gabinetów. Ja znalazłam jeden http://agnieszkakaszuba.pl/ Myślę, że warto umówić się np. na pedicure medyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org