sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Basen Wyszynskiego

Cześć. Wczoraj około 12-14 miałem na basenie nieprzyjemność oglądania jak parka ludzi uprawia seks w jacuzi nie robiąc sobie nic z tego że w drugim jacuzzi są dzieci. Rzeczona dwójka jakby nigdy nic zamknęła oczy i robiła swoje. Nie wiedziałem jak się zachować, miałem pod opieką dziecko i zażenowany po prostu zmieniłem miejsce żeby na to nie patrzeć. Ratownik który mógł to dostrzec niestety był zbyt zajęty swoim telefonem. Miałem ochotę to zgłosić, jednak jak w takiej sytuacji komuś coś udowodnić.
Najgorzej do tej pory boli mnie fakt że wrócę na ten basen i pewnie będę korzystał z jacusi, jednak mam ciary na plecach wyobrażając sobie jak wychodzę z jacuzi z czymś przyklejonym do ucha jak w filmie z Benem Stillerem i Cameron Diaz.
Jak żyć Panie premierze....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Skoro zamknęli oczy to jak mieli widzieć, że jest ktoś obok....?

Nogi mi się nie zginajq.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Trzeba było zadzwonić na Policję i parka miałaby przypał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

To było tam wejść,zrobić i przypał,i nie miałbyś teraz dylematu,czy problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Mogłeś dołączyć ON by się ucieszył ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Dno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Zazdrość wzięła górę i ooo...

Nogi mi się nie zginajq.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Uprawianie sexu w miejscu publicznym jest zabronione i na dobrą sprawę można odtworzyć monitoring i parkę przykładnie ukarać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

to nie był seks tylko jak mówi pracownik basenu nauka tańca. Osobiście wolałbym sam ocenić te figury bo może ten pracownik nie zna się na tym. Nie rozumię więc czemu nie pokaże publiczne taśmy monitoringu co jednoznacznie wyjaśniłoby stawiany zarzut. Swoją drogą niezła fantazja nauka tańca w jacuzi.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Doszczegóławiajc dla władz basenu: Sobota (04.09.2021) między 12:00 a 14:00. Jacuzzi bliżej zjeżdżalni. Para najpierw była w jednym jacuzzi później w drugim(tym bliżej zjeżdżalni). Właśnie w tym drugim \"cos się dzialo\". Nie mogę ze 100 procentową pewnością stwierdzić co robili, nie zanurkowałem tam. Z tego co widziałem nie było to zwykle przytulanie. P.s. Na pewno nie uczyi się tańczyć, tym bardziej w jacuzzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

teraz połowa miasta będzie biegać do tego jacuzi na naukę tańca. TRZEBA KONIECZNIE WYJASNIĆ CZY NIE BYŁ TO TANIEĆ NA RURZE. Bo takowa odmiana występuje w kanonach tej sztuki i nie tylko.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Skoro nie możesz stwierdzić ze 100% pewnością, to za chwilę ktoś oskarży cię o pomówienie. P.S: Ten basen nie należy do Wyszyńskiego, ale do MOSIRu. 🔥

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Toscie mnie na żarty wystraszyli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Swoim postem nie chciałem nikogo o nic oskarżać ani tym bardziej zniesławiać. Moja intencja było zwrócenie uwagi na problem który zauważyłem i który nie dawał mi spać. Jednocześnie szukałem podpowiedzi jak powinienem zareagować w takiej sytuacji. Korzystam z basenu regularnie i będę dalej to robił. Przepraszam dyrekcje, redakcję za ten wpis. Nie mam pewności że rzeczona Para dopuściła się czynu karalnego, jednak nie mogłem zmienić treści wpisu po jego opublikowaniu (a chciałem po jego pierwszym przeczytaniu) gdzie z treści wynika, że miałem pewność co do zaistniałej sytuacji, a w rzeczywistości pewności takiej nie mialem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Jaki basen takie atrakcje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

panie anonim niech pan się nie martwi nie zrobił pan nic złego tylko opisał fakt którego był pan naocznym świadkiem. Opisał pan go tak jak odebrał i jak on na zewnątrz wyglądał w miejscu publicznym. Ta para podobnie jak wszyscy inni zobowiązana jest w miejscu publicznym do takiego zachowania aby nim nie wywołała zgorszenia. Zwyczajne gesty i zachowania mające na celu okazanie drugiej osobie swego oddanie i wielbienia nie są niczym złym ani nieobyczajnym do czasu gdy nie przekroczy to pewnej granicy. Z reguły nie stanowi to w przestrzeni publicznej dla ludzi problemu . Nie mniej jednak obecnie często zachowania takie zaczynają daleko przekraczać wykraczać granice obyczajności publicznej a w tym przypadku muszą budzić niepokój ludzi którzy te granice przestrzegają a w szczególności tych którzy dbają o wychowanie swoich dzieci. Jak widać po reakcji tego pana i jego relacji granice te zostały przekroczone do tego stopnia ,że wzbudziło to u tego pana zgorszenia jako rodzica jednego z dzieci które w tym czasie korzystały z tego publicznego basenu. Zachowanie tej pary nie musiało być publiczną prezentacją pełnego kontaktu seksualnego ale tez i nie powinno ich zachowanie innym takie skojarzenia wprost nasuwać. Pracownik twierdzi ,że to był taniec . Ciekawe na jakiej podstawie . Wszak nie był świadkiem tego tańca bezpośrednio. Nie sądzę aby ten pan był w jakiś sposób uwrażliwiony . Po prostu jest troskliwym rodzicem któremu zależy na dobru swego dziecka i jego odpowiednim wychowaniu . Na basen przyszedł popływać a nie pobierać lekcji sztuki erotycznej. Myślę ,że obsługa basenu winna granice tolerancji na tego typu zachowania w miejscu publicznym znacznie przesunąć bo nie każdy będzie to odbierał i słusznie jako taniec , zwłaszcza tak wyszukany i w tak dziwnym miejscu. Poza tym pan anonim nikogo nie zniesławił bo nie podał w swym wpisie danych ani wizerunku tych osób co uniemożliwia ich identyfikację . Nie ma tez podstaw do zarzutu ,że działał na szkodę pracowników basenu i takowe formułowanie przez nich oceny tego zdarzenia jest daleko posuniętym przekroczeniem swych uprawnień . Powinni się raczej skoncentrować na wyjaśnieniu tej sprawy i zrewidowaniu swego podejścia do oceny ich funkcjonowania w zakresie czuwania nad bezpieczeństwem i porządkiem na basenie. Panie anonim głowa do góry nic pan złego nie zrobił ani nie naruszył litry prawa.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Niech udostępnia nagrania, to zapewne wyjdzie, że to nie nauka tańca a rypanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Nauka tańca beż muzyki i w wodzie? To jak zachować rytm i układ kroków? Nic tylko puścić nagranie w kinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

Hahahahahhahahahahahahhahaha ja tam kiedyś zrobiłem lasce w jacuzzi palcówke a jak chodziłem jeszcze na plażę swego czasu to nawet dymałem laski pod wodą w Narwi. Ach to były czasy jak nurkowałem i szczypałem na pupcie albo psioszke hahahahha piękne czasy.

Covidiota covidiote pogania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Basen Wyszynskiego

daleki - następny gawędziarz seksualny - prawie jak paplak ..


Nota bene - co na to paplak, znany w gminie Łomża amator swobód seksualnych .....




.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org