piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UniGlass co sadzicie ?

ciagle ogloszenia czy tam jest taka selekcja pracownika praca na miesiac ? ktos moze powiedziec wiecej o tej firmie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UniGlass co sadzicie ?

Duża firma, to się cały czas rozwija. Coś w tym dziwnego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UniGlass co sadzicie ?

Nie , nic dziwnego - tyle tylko że jest tam ,, Balon \"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UniGlass co sadzicie ?

Idź zobacz i będziesz wiedział. Najwyżej nie będzie pasowało to podziękujesz jeszcze tego samego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UniGlass co sadzicie ?

a kto to jest \"balon \\ \" ? jaka jest tam atmosfera bo kiedys ktos mi mowil ze dobrze traktuja tych co po palcu w du*e wchodza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UniGlass co sadzicie ?

Cięzka praca, podobno pot po tyłu leci na linni okien. Co do zarobków, podobno koło 2 tys

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UniGlass co sadzicie ?

Dziwią mnie tego typu pytania czy jest ciężko czy jest selekcja a przecież ludzie tam pracują kiedyś były pytania ze w biedronka czy gdzieś indziej jest ciężko a prawda jest taka ze to nie chodzi o to ze jest ciężko tylko ze każdy z nas jest inny i wybiera sobie pracę adekwatna do swoich potrzeb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UniGlass co sadzicie ?

Sytuacja tak sama jak w Edpol, radzę omijać z daleka uniglass! czarna lista dla obywateli!!i pracowników! _OMIJAC!!!!, sie w koncu nauczą szanować człowieka i pracownika! koniec ciemiężców tyranów!! 500+ niech żyje!!! To koniec uniglasow, edpolof, hurtowniof! itd....

Ja np mam 10 dzieci prosty rachunek 10x 500= 5000 tys PLN na miesiac , bachory wykarmię za 600 zł , 4400 zł PLN zostaje na browary i balety! śpię do 10 tej,piej pale itp... a co uniglas albo edpol mi zaproponują? 1300 netto??? hhehehe ...........

adminie nie usuwaj tego posta!! heheheheh proszę:)

Romek Kowalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UniGlass co sadzicie ?

pracownicy nie wytrzymują nocek i rzucają. ogolnie ok 👍

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UniGlass co sadzicie ?

uip_uip i Wisienka123 chyba was pogrzał takie BZDURY PISAĆ. Chyba musicie byc z biura albo dobrze strzelacie z ucha i jest wam tam jak w niebie BUHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UniGlass co sadzicie ?

A i kopnijcie w dupę mussoliniego :D hehehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org