sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Część przedsiębiorców żąda parkomatów - i mają rację.

Niech wróci strefa płatnego parkowania w końcu.
Co za głupota z bezpłatną. Jak tylko zastawiają autami ci co im do pracy wygodniej itd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część przedsiębiorców żąda parkomatów - i mają rację.

Parkowanie powinno być bezpłatne do 10 minut , przyjeżdżasz załatwiasz i odjeżdżasz. no ale cóż aut przebywa miejsc parkingowych już nie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część przedsiębiorców żąda parkomatów - i mają rację.

Trzeba rozważyć interes wszystkich - ja jako mieszkanka starego miasta nie mam ochoty płacić abonamentu tylko za to, że mogę trzymać samochód pod własnym blokiem. U mnie też parkują przedsiębiorcy, pracownicy UM, radni i klienci sklepów - taki urok centrum miasta. A co do narzekających przedsiębiorców - jeśli oferta sklepów, czy lokali byłaby naprawdę interesująca - to klient przyszedłby i piechotą z drugiego końca miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część przedsiębiorców żąda parkomatów - i mają rację.

Chleb oddany - jak była strefa to właściciele i pracownicy stawiali na cały dzień samochody ludziom pod blokami, a teraz jak sytuacja się odwróciła to biadolą. W centrum miasta jest kilka miejsc gdzie można wybudować nowe parkingi, ale po co władzy sie wysilać jak można z ludzi drzeć kasę, ale co tu dużo pisać przykład idzie z góry, urzędnicy zastawiają swoimi autami codzienne większość parkingów przed ratuszem, a przecież mają z tyłu z rana cały wolny parking.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część przedsiębiorców żąda parkomatów - i mają rację.

Tym przedsiębiorcom nic nie pomoże dopóki u nich jest drożyzna- chińszczyzna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część przedsiębiorców żąda parkomatów - i mają rację.

Nie wiem, czy strefa płatnego parkowania by pomogła. Tak czy siak wszystko byłoby zatkane. Po prostu miejsc parkingowych jest za mało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część przedsiębiorców żąda parkomatów - i mają rację.

jak masz zajebisty towar to i klient pod tesco samochód zostawi i na piechote przyjdzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część przedsiębiorców żąda parkomatów - i mają rację.

Ale za to będziecie mieli fontannę na Starym Rynku a może trzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część przedsiębiorców żąda parkomatów - i mają rację.

Każdy, kto ma auto ma prawo z niego korzystać.

Tyle, że interesy ludzi są rozbieżne:

- ten co mieszka, ma prawo stawiać samochód przy domu
- ten co pracuje ma prawo pojechać do roboty, i postawić auto w pobliżu
- ten co prowadzi działalność, ma prawo wymagać, by klient przyjechał do niego i zaparkował w pobliżu, aby zarobić na życie
- ten co dostarcza towar, ma prawo podjechać w pobliże lokalu, aby przenieść ciężar do środka

Samochodów jest i będzie coraz więcej, tego nie zmienimy.

Ale możemy zmienić nastawienie do tematu i zacząć dla zdrowia chodzić piechotą, kłaniać się z uprzejmością sąsiadowi, rozmawiać ze sobą i wspierać.

A NIE CIĄGNĄĆ KOŁDRĘ, KAŻDY W SWOJA STRONĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część przedsiębiorców żąda parkomatów - i mają rację.

Pięknie powiedziane, Serpico.

Ale to jest miasto PiS. Tutaj ludzie wybrali Panią Anders :)

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część przedsiębiorców żąda parkomatów - i mają rację.

jeszcze tylko półtora roku tej pajdokracji !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Część przedsiębiorców żąda parkomatów - i mają rację.

I podnieść do 10pln za pierwszą godzinę i każdą następną rozpoczęta i znów jak rok temu na Krótkiej zrobi się pas startowy dla samolotów bo żadnego auta tam nie uwidzisz... wszystko do galeryji wybędzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org