piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mama w Kościele


Byłaś w Kościele w Łomży na mszy w czasie której był udzielany sakrament chrztu.Jesteś młodą kobietą,byłaś z córeczką i trochę starszym synkiem, i mężem ,bądź bratem.Stał tyłem do Was wiec nie widział jak krzywdzisz swoje dziecko.Twój syn nie musi rozumieć powagi mszy,ma prawo usiąść ,gdy inni stoją,dlatego,że się tego uczy.Wykręcałaś mu uszy kilkukrotnie, zaciskałaś mu swoje dłonie ramionach wbijając paznokcie. Patrzyłaś na niego z wrogością,głaszcząc córkę ,którą trzymałaś w ramionach.Twój synek nawet się na Ciebie zamachnął,a wiesz dlaczego ?Bo go tego uczysz.Uczysz go,że cel osiąga się agresją.Bronił się przed Tobą.Może Ty nie masz świadomości jaką krzywdę wyrządzasz dzieciom,może sama byłaś tak traktowana.Łańcuch przemocy można przerwać ,zacznij o tym czytać ,może coś zrozumiesz i zmienisz.Do Ciebie -tato,który tam byłeś - stój tak w Kościele aby widzieć co robią dzieci i Twoja żona .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mama w Kościele

Najważniejsze ze 500 plus wpływa regularnie i chodzą do kościółka
Jak prawdziwi katolicy

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mama w Kościele

Niech każdy wychowuje dzieci po swojemu, nic wam do tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mama w Kościele

Przez takich ludzi jak nie dotyczy jest jak
Jest patorodzice biją dzieci a sąsiad nawet nie zadzwoni żeby pomoc bo nic mu do tego. Pokolenie PRL-u musi umrzeć bo nic
Się
W tym grajdole nie zmieni

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mama w Kościele

Jak ojciec bedzie gwalcil swoja corke to tez powiesz ze niech kazdy wychowuje po swojemu? Bo moze ojciec chce przygotowuje w ten sposob corke do malzenstwa? Brawo MAMA za dobre oko. krzywde kazdego a szczegolnie malego dziecka trzeba zauwazac a nawet zwrucic delikatnie krzywdzicielom uwage. Dla mnie to byl terror ze strony matki. Nie badzmy obojetni na krzywde.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mama w Kościele

Ale macie porównania z dnpy. Dzięki takim pustym dzbanom jak wy zaczyna się u nas robić postępowo jak w krajach skandynawskich, gdzie smutne dziecko w szkole jest oddawane pedofilom do rodzin zastępczych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mama w Kościele

Zapewne wiem o kim mówisz założycielko postu,ta pani to blondynka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org