wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadek Holowanie

Co za ludzie holują auta w zime na lodzie .......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

chyba groźnie było bo helikopter wylądował w szpitalu.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

Elop a .uj Ci do tego kto holuje Jełopie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

Straty szacowane są na 2 rozbite auta i 1 wyrwaną rękę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

dziwisz się że BMW potrzebowało holowania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

przecież wyraźnie pan redaktor napisał że doszło do wydatku, a nie wypadku. Tak to jest.. wydatki chodzą po ludziach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

WYPADEK tragiczny w skutkach, ale podając o nim informację trzeba zwracać uwagę na pisownię!
"Jedna osoba została ciężko ranna w wydatku do jakiego doszło w okolicach Dębnik na drodze z Nowogrodu do Zbójnej"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

mój sąsiad też miał poważny wydatek ostatnio...dostał 500 za przejazd na pomarańczowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

: Darek1638
A moze H-j w d... twojej mamie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

No wlasnie nie dziwię się , ze bmw ciagnięte, ostatnio ciągle widzę jak jezdzą na lince :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

taki los samochodu z napędem na tył i bez obciążenia. Zagapił się, albo go ściągnęło po prostu. Tak czy tak, szkoda człowieka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

Jeżeli był holowany to jakie znaczenie miało w tym momencie napędzanie tylne...?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

Mi się wydaję, że troszeczkę mógł dać po hamulcu, i zaczeła się impreza na lodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

holowanie w taką pogodę to proszenie się o takie coś..tak trochę,
jak już zajdzie potrzeba to lawety przecież jeżdżą..laweta pewnie ze 400zł, a ręka..? nie wiem po ile chodzą, ale pewnie deczko więcej..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

To zależy, czy poszkodowany mialby takie sklonnosci jak w filmie Piła. Wtedy byłoby deczko mniej , bo za darmo. Po mieście chodzi wiele miencha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

...kawałek podholować można, ale to "Pajero" miało chyba "NOL" na rejestracji...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

Zgodnie z przepisami nie można holować samochodu wyposażonego w układ wspomagania hamowania który ma unieruchomiony silnik a co za tym idzie owe wspomaganie nie działa. Auta pozbawione wspomagania hamowania spotykane na naszych drogach to Trabant i Maluszek ;)

Nie wiem czy BMW miało uruchomiony silnik ale ogólnie jak przedmówcy piszą w takich warunkach i na takiej drodze lepiej odżałować parę groszy na lawetę jeśli nie jest to np do najbliżeszego terenu zabudowanego bo w polu lub na środku drogi zostawienie auta to też nie wyjście z sytuacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

Co do rejestracji to nie ma sie co tym kierować. Kierowca jest miejscowy. Podobno wcześniej, przed holowaniem, BMW było wyciągane przez traktor, czyli musiał już jakieś inne atrakcje zaliczyć przed tym tragicznym wypadkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

...pominięto tu zasłużonego Poloneza, co do wspomagania układu kierowniczego, a też wiele wiekowych modeli "japan" i "made in Europe" też tego ułatwienia nie mają...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

CC 700 pisze o wspomaganiu układu hamulcowego a nie układu kierowniczego ;o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

Gdyby wiedzieli co sie stanie , to pewnie zamówiliby lawetę albo 105 lawet.
Po czasie to wszystko wydaje sie proste.
W tym momencie nie wiem dlaczego , ale przypomniała mi sie sytuacja z kobietą która nad rzeka straciła 4 dzieci.

Nikt z was nigdy nie był holowany ?

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

potworek piszesz ''Tak czy tak, szkoda człowieka''. Nie znasz go, ja go znam i powiem Ci jedno...przez to ile krzywdy on wyrządził ludziom nie mam dla niego nawet grama współczucia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

Być może karma wróciła, ale dobrych ludzi też takie rzeczy spotykają..




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

Tutaj http://www.eucocar.pl warto sobie zajrzeć i mieć zawsze namiary na nich. Oferują auta zastępcze z oc sprawcy wypadku. Poza tym transportują i naprawiają uszkodzone podczas wypadku auto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

Justa, a skąd jest ta firma? Bo wiesz, nigdy nie wiadomo tak naprawdę, kiedy i gdzie będziemy potrzebowali holowania. Ostatnio na przykład rzucił mi się w oczy w necie artykuł url=http://pisane-slowem.pl/pomoc-drogowa-na-autostradach/]http://pisane-slowem.pl/pomoc-drogowa-na-autostradach/ o tym, co zrobić, kiedy będziemy potrzebować pomocy drogowej będąc na autostradzie. Okazuje się, że dzięki wyszukiwarce Pomocdrogowa.info możemy w szybki i łatwy sposób znaleźć firmę, która nam pomoże ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

Justa, a skąd jest ta firma? Bo wiesz, nigdy nie wiadomo tak naprawdę, kiedy i gdzie będziemy potrzebowali holowania. Ostatnio na przykład rzucił mi się w oczy w necie artykuł http://pisane-slowem.pl/pomoc-drogowa-na-autostradach/ o tym, co zrobić, kiedy będziemy potrzebować pomocy drogowej będąc na autostradzie. Okazuje się, że dzięki wyszukiwarce Pomocdrogowa.info możemy w szybki i łatwy sposób znaleźć firmę, która nam pomoże ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
holowanie tychy

Jakby ktoś szukał dobrej pomocy drogowej Tychy, to sobie warto sprawdzić http://www.holujemy24.com/pomoc-drogowa/pomoc-drogowa-tychy.html oferują holowanie, serwisowanie pojazdów, części zamienne, samochody zastępcze na czas naprawy. Uważa, że najlepiej decydować się na pomoc drogową Tychy, która ma szeroki zakres usług.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek Holowanie

anaa a nie masz pomocy w Bejrucie bo tychy są za blisko ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org