piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak sie zareklamowac

zwracam sie do was z prosba, chcial bym trafic do jak najwiekszej liczby klientow, macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane? lepiej inwestowac w portale czy gazety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

ja bym uderzal w internety, jakies olxy czy regionalne stronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

Zależy od branży. Ulotki, samochód jeżdzący po mieście z megafonem.
A tak po \"łomżyńsku\" zadaj pytanie załóż drugie konto i wklej linka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

Poprostu naprawiaj auta przecież rok piwoecmy za darmo wtedy zdobędziesz reklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

branza jak w nicku mobilny warsztat, naprawa aut
jaki jest sens pisania samym ze soba pod roznymi nickami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

bez watpienia za darmo szybko bylo by o mnie glosno ale niestety czyms trzeba rodzine wykarmic, siade pod kosciolem z kartonikiem jak to w sw krzyza sie dzieje?
zadalem pytanie o wasze doswiadczenia w zwiazku z samodzielnym wypromowaniu, nie przez firmy sie tym zajmujace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

Gościu naprawiaj dobrze tanio i będziesz miał klientów ful .wiem z doświadczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

w zasadzie taki jest plan tylko najpierw musze miec komu, nie jestem oblatany w polsce, zjechalem z za granicy gdzie sie zajmowalem naprawa u klienta tyle ze tam mialem bezpieczny prywatny parking, mam wszystko co do tej pracy trzeba ale nie chce oklejac busa bo boje sie ze ktoregos ranka bedzie stal pusty a to sporo sianka,
ponawiam prosbe, jak trafic do klienta waszym zdaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

Moim zdaniem internety.Wrzuć tu na 4 lomza na spotted i fb. Zaczniesz działać i po kilku tygodniach poczta pantoflowa zrobi swoje. Mój kolega tak zaczynał 2 lata temu , ale w maszynach rolniczych.W tej chwili ma już obłożenie na kilka miesięcy do przodu. Powodzenia i popieram fajny temat i mogę być pierwszym klientem!

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

Andrzeju pomału od raz się nie dorobisz reklama sama się znajdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

Witam zajmuje się profesjonalnym korpkrtazem ulotek na terenie miast zapraszam do współpracy damiko30@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

mobilny mechanik , a co ty jesteś w stanie zrobić na osiedlowym parkingu pod blokiem ? może elektrykę, bo z remontem silnika i grubszymi naprawami mechanicznymi nie dasz rady.
Co do reklamy : proponuję iść w target posiadaczy aut z miejscowości podłomżyńskich, gdzie ludzie mają dalej do warsztatów samochodowych a dysponują swoim podwórkiem, często i garażem, gdzie jak i coś już rozgrzebiesz, to możesz kontynuować pracę i kilka dni.
Zrobić profesjonalne plakaty, nie kosztuje to majątku ( kilkaset złotych ) i poświęcić parę dni na rozwiezienie, rozplakatowanie tego po okolicy. W centralnych punktach np. wsi , pogadać z sołtysami, spytać o zgodę właścicieli sklepów ( nawet i tych z branży spożywczej) czy można powiesić plakat, gminnych ośrodków kultury i ośrodków zdrowia, weterynarzy, punktów/sklepów/hurtowni gdzie zajmują się obsługą rolnictwa w szerokim tego słowa pojęciu, OSP itp...
Taka kampania reklamowa wymaga trochę czasu, ale dotrze do konkretnych klientów, później już zadziała marketing szeptany i polecenia.
Rozdawanie ulotek w mieście nie ma teraz sensu. Podobnie i z ogłoszeniami w mediach. Potencjalnych klientów, jak na lekarstwo. Każdy ma tu blisko do warsztatu a jak by coś to skorzysta z pomocy drogowej lub go kumpel na sznurku tam dociągnie.
Za jakiś czas, jak się rozejdzie fama, to może i będą też klienci z miasta, ale bardzo bym na to nie liczył ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

dzieki za konkretna uwage, pod blokiem najbardziej przeszkadza pogoda i zabezpieczenie auta na noc czy wyjazd do sklepu, kilkukrotnie wyciagalem silniki pod chmura do wymiany i dalo rade, napewno trudniej bez podnosnika bo trzeba podniesc auto na kobylki i wjezdzac na lezaku ale wykonalne.
z tymi plakatami wydaje mi sie swietny pomysl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

Nie ma to jak poczta pantoflowa i internet, podstawa to olx, fb, firmowa strona internetowa. Ten pomysł z plakatami po wsiach też jest fajny





__________
Fajna strona



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak sie zareklamowac

Jak pisalem wczesniej zajmowalem sie taka dzialalnoscia za granica i rzeczywiscie tam polecenie dla znajomego bylo najbardziej cenione ale 2 ogloszenia na portalach pozwolily mi wystartowac a w Polsce jak zauwazylem jest trudniej ruszyc, kiedy wyjezdzalem za chlebem 12 lat temu byly gazety i inny klient, w przeciagu tych lat sie pozmienialo, i to bardzo
Naleze do niewielkiej liczby osob ktorzy nie korzystaja z fb twitera i tym podobnych ale chyba czas na zmiany

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org