piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca UNIGLASS

witam. serdecznie, szczerze i z całego serca odradzam, no chyba że przejściowo i w międzyczasie szukać innej pracy. w tej firmie brakuje tylko napisu : arbeit macht frei nad bramą wejściową. Pracodawca swoje prawa powtarza i egzekwuje codziennie a prawa pracowników tam nie istnieją. Krótko mówiąc pracownik ma jedno prawo: robić co karzą i nic więcej. brak szacunku i kultury jak w obozie pracy. a kto się upomina o swoje wylatuje z hukiem

ludzie płacą podatki, a chodniki wciąż są krzywe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

A może cos wiecej napisz, widzialem dzis ogloszenie i tez zastanawiam sie nad praca u nich. Narazie pracuje ale mam zamiar zmienic. Warto?

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

zarobki są ok nie można aż tak bardzo narzekać ale jak ktoś wyżej napisał ty masz prawo tylko pracować bardzo dobrze jakbyś mógł nawet i po 12 godzin po mimo że przychodzi następna zmiana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

co ty nie powiesz, akurat dzis cv wysłałem, ale swoją droga lepiej samemu na własnej skórze sprawdzić tą robote niz kogoś sie słuchać bo potem w zime będziesz zapier... w korkotrampkach

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

krwawy moze poprostu trafiłeś tam na kogoś kto lubi sie powyżywać troche na pracownikach a teraz się skarżysz , no nie tak?

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

ja nic nie radze mówie jakie były moje odczucia każdy co innego myśli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

zgodze sie z krwawymedwardem,pracowalem w tamtym roku kilka dni po czym podziekowalem im za taka prace i place,faktem jest ze pracownicy sami daja soba pomiatac,jakby dyrektor(tak w nawiasie mowiac cwaniak i gbur)kazal im wlozyc palec w dupe to by sie go posluchali



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

O to rzeczywiście dobrzy pracownicy. A póżniej żalą się na forum że im paluszek śmierdzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

Legendarny jak cię już przyjmą to i tak na zimę wylecisz i w tych swoich trampkach będziesz chodził bo oni tylko starych pracowników zostawiają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

Pracowałem tam 2 lata z hakiem i szczerze niepolecam można zdrowie stracić.Kierownicy zmian to zwykłe lizorowy włażące dyrektorowi w pupę a dyrektor...hm?czego się można spodziewać po byłym gorylu agencji towarzyskiej???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

prawda prawda.. najlepiej pracuj za darmo.. najchętniej by niepłacili-tylko tyle żę ci z rządu karzą..ustawa nakazuje dać najniższą krajową.. aty upracuj sie z rekami po nogi wyciągiętymi wyjdź a nikt cie niedoceni.. najniższa krajowa..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

znam wielu ludzi zazwyczaj kierowcow z uniglasa i nikt z nich nie placze ze ma zle .... a ci wszyscy tutaj sie wypowiadajacy ze jest tak zle nie sami otworza biznes rece u dupy nie urosly a patrze ze same kierowniki sie wypowiadaja .. jak taki madry na forum nie pokaze sile i madrosc w zyciu ... znajdz pomysl znajdz srodki finansowe stworz firme ... a potem zatrudnij tych z tego forum .... tych co mysla ze im sie nalezy.... PAMIETAJCIE !! dobrego pracownika nikt nigdy nie skrzywdzi i nie wyrzuci .... a wy co pobieracie zasilek albo moze juz nie bo przeszliscie na rente macie jeszce inny wybor jak wam sie nie podoba to szukac pracy w panstwowakch hahahaha tam napewno was poszanuja hehehehe :))) lomza ma duzo miejsc przeznaczonych na rowzowoj wykazcie sie jak potraficie ... ludzie ktorzy zalozyli ta firme tez kiedys byli na waszym miejscu i potrafili cos stowrzyc .... a ci co wtedy z nimi pracowali i mieli takie podejscie jak wy teraz krzywia swoje karki noszac ciezkie pakunki .... :) i zeby nie bylo ze bronie owej firmy chodzi mi tylko i wylacznie o wasze nastawienie do pracy ... i do waszego myslenia PREZESOWSKIEGO !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

hahhaaaa jakim gorylu agencji, chłopak dorabiał se na boku trochę grosza jako bramkarz . a wy nie dorabiacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

tam ważne jest tylko kto ma lepsze stosunki z dyrektorem który jest totalnie nie kompetentny na to stanowisko z resztą stać się z ********* kierowcy dyrektorem to nikt by nie był dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

różczka uwazasz sie za lepszego ? czy gryzie cie ze komuś sie powiodlo lub zostal doceniony? masz w gebie jezyk? mozg w czaszcze rece przypiete do kadlubka a nogi do dupy?? jak tak to znaczy ze jestes zdrowy a skoro jestes zdrowy i uwazasz sie za lepszeog idz do szefa firmy i powiedz w oczy ze bylbys lepszy na tym stanowisku ... :) sprawa jest prosta jak kawal stali wystarczy odwaga lub zwykla chec do pracy ... gdybys sie starał i ci zalezlo na robocie chodzil bys do szefa pytal sie czy tak czy to czy cos jeszcze bo akurat nie masz co robic ... ale nieeee zrobilem co mi kazano nie mam co robic to postoje sobie pogadam poszperam w telefonie powypisuje smsy do ludzi pojde za rog na szluga ..... nie mam racji różczka ??!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

nie masz kompletnie a poza tym to ja tobie nie ubliżam więc i ty nie mów że ja nie pracowałam pracowałam a nie uważam się za lepszego i to nie oto chodzi tylko o poszanowanie człowieka jako istoty żyjącej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

aaasssTy to zapewne albo z rodziny tego pana dyrektora albo wierny jego lizodup i konfident bo innej opcji nie widze. najlepiej jak każdy się przekona sam na własnej skórze. ja wiem jedno napewno, że z niewolnika nie ma pracownika i jaka płaca taka praca. myślę że gdyby szanowali by ludzi i doceniali ich umiejętności to nikt by ich bezpodstawnie nie oczerniał. wracając do tematu pana dyrektora to jest ważne stanowisko bo reprezentuje on tą firme także na zewnątrz i uwierzcie mi że dobrego wrażenia i szału to on nie robi. a to że ktoś pisze na forum o tym to jest nasza chora polska rzeczywistość. pracy nie ma i każdy zaciska zęby i pięści bo żyć za coś trzeba. jak człowiek się stara i ma umiejętności to chyba lepiej go zachęcić i zatrzymać niż co miesiąc brać nowego i w kółko to samo. a nie można być dyrektorem i człowiekiem??jedno musi wykluczać drugie? firma UNIGLASS pracuje sobie na taką samą renomę w Łomży jak Wiomar. wynagrodzenie powinno być odbiciem umiejętności i chęci pracownika a nie zasług w oczach pana dyrektora który nawet nie zna kultury i mądrościa też nie grzeszy. cieszę się że wątek się rozwinął bo na tym mi zależało... nie chciałem nikogo obrazić tylko przedstawić sytuację ludziom którzy wybierają się tam do pracy. AAASSS według Ciebie zarobki rzędu 1200-1500 zł za 190- 200 godzin w tym soboty na noc czy też niedziele a także nadgodziny to uczciwe wynagrodzenie? nie w czasach gdy litr benzyny na stacji kosztuje 6 zł cwaniaku... są firmy które ich pracownicy ciągle chwalą i żyją w przyjaznych stosunkach z przełożonymi co jak wiadomo ma swoje odbicie na zyskach firmy. pracując w przymusie i za marne grosze pracownik nie przykłada się do tego co robi i myślami jest gdzieś zupełnie indziej co przekłada się na jego wyniki. PRAWDA BOLI a o takich sprawach trzeba mówić bo w tym kraju będzie coraz gorzej....

ludzie płacą podatki, a chodniki wciąż są krzywe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

AAASSS i widzę że wogóle nie masz pojęcia o czym piszesz. SMS? na szluga za rogiem? w tej firmie na jednego pracownika przypada jedna kamera. poza kiblem wszędzie oko wielkiego brata patrzy więc nie wypowiadaj się jak nie znasz sytuacji

ludzie płacą podatki, a chodniki wciąż są krzywe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

jeśli jest ktoś kto tam pracuje lub pracował i zaprzeczy temu co napisałem twierdzą że kłamę i oczerniam to niech to napisze i przedstawi sytuacje ze swojego punktu widzenia... pamiętajcie: warto rozmawiać

ludzie płacą podatki, a chodniki wciąż są krzywe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

Widze ze nie polecacie tej roboty. Już wczesniej slyszalem negatywne opinie o tej firmie, ale to trzeba by sprawdzic. A jak to mozliwe ze jak piszesz za 200 godzin pracy masz zaplacone 1200- 1500 zł przeciez to niemozliwe , liczac nawet ze ktos ma najnizsza krajowa. . A co do dyrektora.. to co on na produkcji siedzi bo "dyrektor" to raczej w biurze w stolek pierdzi, co to za typ?

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

no mylisz się ten dyrektor siedzi na produkcji. potwierdzam to co napisał poprzednik. wielki brat jest wszędzie. a z godzinami jest możliwe pracujesz codziennie teoretycznie po 8 godz. ale w rzeczywistości to mogą zostawić cię po godzinach bo ktoś ma kaprys lub zadzwonić żeby wcześniej przyjść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

w biuże i patrzy którą tu przelecieć

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

Dzisiaj mecz. Ceny biletów:

Na Krytą:
12 zł - Normalny
10 zł - Ulgowy
Trybuna od rzeki - 7 zł
Kobiety i dzieci do lat 13-tu - 2zł na każdą z trybun.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

Dobrych pracowników zawsze się szanuje i płaci dobre pieniądze. Ale tylko dobrych....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

ale z was nieudacznicy nie nadawaliście się do pracy a teraz tylko się zalic umiecie trzeba było powiedzić im to prosto w oczy anie na forum
zawsze jak jest pytanie jak się pracuje gdzieś to zawsze znajdą sie ofiary losu co będą narzekać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

Tak wszyscy narzekają i narzekają....
A niech ktoś mi pokaże firmę w Łomży, w której nie ma wyzysku. Zawsze prędzej czy później znajdzie się ktoś komu władza do głowy uderzy.

Wszędzie jest to samo. Włazisz w du.pę to będziesz mieć dobrze, a jak zawalczysz o swoje prawa, które Ci się należą to od razu możesz się pakować.

Bądź co bądź wydaje mi się że trzeba się zamknąć i robić swoje nic nie widząc i nie słysząc, bo zasiłków w końcu zabraknie jak każdy będzie miał takie podejście. Tu nie będę pracować bo....., tu też nie bo jeszcze gorzej, ale za coś żyć trzeba :(

I nikogo nie bronię bo mi również bardzo się nie podoba jak przełożeni traktują swoich pracowników, ale taka jest smutna prawda, kto ma kasę ten dyktuje warunki :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

1200-1500 za 200 godzin możliwe jak najbardziej!
W piekarniach płacą coś koło tego za 280-300 godzin i jeszcze ludzie
d.liżą szefostwu aby pracować!







www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

Ci co tak najwięcej krzyczą... idźcie pracować do Woimaru albo Dobroplastu, tam dopiero się przekonacie jak wygląda obóz pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

krwawyedward za takie obelgi mozna juz pozwac ciebie i latwo sie dowiedziec kim jestes i czy pracujesz w danej firmie to po 1 po 2 tak negatywne przedstawianie firmy bez dowodów mozna odebrac jako szykanowanie i dzialanie na szkode przedsiebiorstwa co takze moze sie skonczyc dla ciebie pozwem :) jesli chcesz merytorycznej rozmowy podawaj fakty a nie ze ci placa 1200 lub 1500zl ?? bo 300 zl to duza rozbieznosc i wnioskoje ze strzelasz z nieba takimi zarobkami !!! kazdy przed podjeciem pracy podpisuje umowe i wie co w niej jest zawarte na ile godzin sie godzi po jakiej stawce nadgodziny itd. nie podoba ci sie praca to zmien na inna jest wiele innych firm w lomzy ktore napewno docenia twoja madrosc i umiejetnosci .... i nie klam ze firma wyzyskuje bo jak masz dowody to do rzecznika praw lub do odpowiednich slozb i przedstawiasz swoja racje bytu a jeszce raz napiszesz wobec mnie obelge to biore tutaj te forum na swiadkow ze zakladam ci sprawe i osobiscie odwiedze firme znajde tego niby zlego kierownika pokaze mu twoje posty i bedziesz mial pozamiatane do 67 roku zycia z praca w lomzy :) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

Właśnie najlepsza,bezczelna,chamska motywacja miejscowych i na pewno nie tylko pracodawców do pracy!
Nie podoba się to się zwalniaj!!!
aaasss1 ja ci nie zaświadczę !!!





www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

AAASSS no to zapraszam do tego sądu ha ha ha czekam na pozew jak już mnie znajdziesz ha ha ha ha nawet jak bym Cie obrażał to po pierwsze panuje wolność słowa a po drugie jesteś tutaj tylko anonimowym kimś bez imienia i nazwiska a na takich mogę nawet nasikać na tym forum i nic i nikt mi za to nic nie zrobi. nie jestem dzieckiem i nie uda Ci się mnie przestraszyć hahaha

ludzie płacą podatki, a chodniki wciąż są krzywe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

a i dowody na to co napisałem wcześniej też się znajdą posiadam np nagranie na dyktafonie jak pan dyrektor zwraca się do pracowników, ale mnie już to nie dotyczy bo tam nie pracuję więc zachowam to dla siebie. podzieliłem się z innymi swoją opinią i mam do tego pełne prawo

ludzie płacą podatki, a chodniki wciąż są krzywe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

umowy zazwyczaj podpisane są na najniższą krajową i wynika z nich że jest to pełny etat: przeciętnie 40 godzin tygodniowo czyli 5 dni w tygodniu po 8 godzin. więc przychodząc do pracy od poniedziałku do piątku wywiązuje się ze swojej umowy w 100%. o nadgodzinach nie ma tam ani słowa. ludzie nie są pytani czy chcą pracować nadgodziny tylko sprawa jest jasna musisz a jak nie to dowidzenia. terror

ludzie płacą podatki, a chodniki wciąż są krzywe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

he co on tu o umowach pisze umowa to fikcja a rzeczywistosc to co innego ten od sadow to chyba jakis dziobak oddany pracownik swojego szefa szanujemy takich hehe dziki takim jest jak jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

alior prawda!
Wszędzie tak jest że umowa na normatywny czas pracy a godziny nadliczbowe w czynie społecznym!
Skutki takie że 11% ciężko pracujących żyje w biedzie!
A za prawdę to żaden sąd nie ukarze!




www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

alior doskonale to ująłeś hehe :) jak jedyny z nielicznych aaasss i aaasss1 tutaj zażarcie bronią tego co zostało powiedziane... po liczbie postów łatwo dojść do wniosku że to ktoś z grona szefostwa tej firmy bądź też najbliższej rodziny a może sam pan dyrektor o którym mowa???? najlepsze było to z tymi sądami no normalnie koń by sie uśmiał. pozwie mnie do sądu za to że obrażam jakiegoś aaasss na forum 4 Łomża co ma 2 lub 1 post bo założył konto żeby choć jedna lub 2 osoby się nie zgodziły z tym co inni piszą hahaha dobra taktyka.

ludzie płacą podatki, a chodniki wciąż są krzywe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

krwawyedward widzisz jest takie powiedzenie ze niewiedza to najwiekszy wrog agresora ... ty i ja nie jestesmy anonimowi ty sciagajac nielegelnie plik mp3 na swoj dysk nie sciagasz go jako krwawyedward tylko jako czlowiek ktory posiada nr pesel ... to po 1 po 2 gdybysmy spotkali sie na ulicy i gdybys wyzwal i obrazil mnie to podlegasz takiej samej karze z tego samego paragrafu co tu na forum bo na ulicy takze nie znasz mojch danych osobowych co nie oznacza ze masz prawo mnie obrazic a tym bardziej ze myslisz ze czujesz sie bezkarny .. to do wszystkich ktorzy mysla ze to oni stanowia prawo !! co do umow nadgodziny prosze panow z tego co piszecie mozna uznac ze takze nie macie pojecia o tym temacie i moze dlatego nieuczciwi ludzie was na tym wykorzsytuja lub dajecie sie robic w trabe a potem macie pretensje do calej firmy... nie ma czegos takiego jak nadgodziny to czyn spoleczny ... wszystko jest zapisywane rozliczane u ksiegowych normalna placa jak za nadgodziny przynajmniej tak jest u mnie :) aa i tak ludzie narzekaja bo im sie poprstu nie chce ... i tu jest prawda ze wam sie poprstu nie chce a co do pana grubaryba obibokow sie poprstu nie trzyma lub ludzi ktorzy nie chca pracowac gdzie jest chamstwo w stwierdzeniu ze jak sie nie podoba to zmien prace ?? 3/4 z was jesli wogule ma wyksztalcenie wyzsze lub srednie lub techniczne to nie pracuje w wyuczonym zawodzie wiec z gory mozna zalozyc iz ze zmiana pracy nie jest czym strasznym a dzis kolega przy piwie powiedzial bardzo trafnie ze w pracy trzeba miec troche POKORY !!! panowie !!! POKORY !!! i nie miejcie pretensji do dyrektora bo ktos musi trzymac w ryzach ludzi bo inaczej kazdy sobie i zamiast firmy robi sie bajzel na 4 kolkach.... a jesli jest tak ze jest zly powiadam jeszcze raz jesli jest mobing sa odpwiednie procedury by temu przeciwdzialac z surowymi konsekwencjami ale DOWODY DOWODY !!! krwawyedward mowisz ze masz nagranie tak jak ziobro hehhe to idz w odpowiednie miejsce i pomoz ludziom skoro taki spoleczniak z ciebie na tym forum a nie chcesz pomoc kolegom ???!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

i z gory uczciwie pisze ze nie mam stycznosci w ogole z dana firma znam na czesc kilku kierowcow :) zabralem glos bo nienawidze jak ktos rzuca na firme zly obraz pod pretekstem swojej wizji swiata badz swojej kariery zawodowej ... zachowujecie sie jak z tych negatywnych orzywar polakow badz lomzyniakow ktore mowia ze spotyka sie dwoch kumpli po robocie i jeden z nich wyciaga garsc srubek z kieszenie i wrzuca do plecaka drugi sie pyta a poco zabrales te srubki z warsztatu z pracy ?? a ten pierwszy odpowiada "a bo tak "... nie twoje nie ruszaj !!! nie znasz firmy od podstaw jej funkcjonowania to sie nie wypowiadaj !! podejrzewam ze gdyby doszlo do merytorycznej konfrontacji wy a wasz pracodawca wyszlo by na jaw jak naprawde zescie pracowali lub pracujecie ... bo pisac ze 11% ciezko pracujacych ludzi zyje w biedzie kazdy moze tylko 2 kwestia czy te 11% ciezko pracujacych sluchalo sie babci ktora mowila "jak nie chcesz nosic teczki to bedziesz nosic woreczki.."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

"witam. serdecznie, szczerze i z całego serca odradzam, no chyba że przejściowo i w międzyczasie szukać innej pracy. w tej firmie brakuje tylko napisu : arbeit macht frei nad bramą wejściową. Pracodawca swoje prawa powtarza i egzekwuje codziennie a prawa pracowników tam nie istnieją. Krótko mówiąc pracownik ma jedno prawo: robić co karzą i nic więcej. brak szacunku i kultury jak w obozie pracy. a kto się upomina o swoje wylatuje z hukiem"

za takie post za porownanie unigalsu do oswiecimia firma na 100% moze ci pozwac dam sobie lape uciac ... ludzie sie z blachszych powodow sadza ....rzucasz oskarzenia iz nie przestrzega sie tam praw pracownikow... stary nawet sobie sprawy nie zdajesz ile moze cie kosztowac tych kilka zdan :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

Jednak as to pracodawca więc już wszystko wiadomo!
Po drugie mnie nie obrażaj tylko powiedz dlaczego u każdego pracodawcy upomnienie się o podwyżkę jest jednoznaczne z utratą pracy?
Zamiast grzecznie po negocjować to zaraz obelgi lecą i do widzenia!







www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz i zarabiaj!
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

aaasss chcesz to możemy się spotkać na ulicy i wymienić swoje poglądy. czekam na Twój pozew do sądu. nie rzucaj słów na wiatr tylko pokaż na co Cię stać to po 1. po 2 to już mnie irytujesz obsrańcu nazywając mnie społeczniakiem też mnie obrażasz i mi ubliżasz. a tak naprawde to sam jesteś społeczniakiem co straszy sądami ha ha ha

ludzie płacą podatki, a chodniki wciąż są krzywe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

i nie pozwalaj sobie na uwagi typu jesteś leń i Ci sie nie chce bo właśnie dlatego że wkładam serce do tego co robie i dlatego że jestem idealistą już tam nie pracuję bo znalazłem pracę w której to doceniają i szanują. nie ściągam mp3 z internetu tylko kupuje płyty a na filmy chodzę do kina albo oglądam w telewizji więc to co napisałeś to też się kwalifikuje do sądu jako pomówienie

ludzie płacą podatki, a chodniki wciąż są krzywe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

: krwawyedward popelniasz razacy blad gdyz nie czytasz ze zrozumieniem tego co pisze a napisalem ze z latwoscia moze cie pozwac FIRMA UNIGLAS LUB WYWOLYWANY PRZEZ CIEBIE PAN DYREKTOR !!!!!!! DOTARLO ???!!! to te podmioty (dyrektora) pomowiles a FIRME szkalujesz zlym slowem i prownojesz do oswiecima czlowieku i kto tu kogo IRYTUJE ty idealista jestes i oboz w ktorym mordowano ludzi porownujesz do firmy (jaka kolwiek by nie byla!!!) i ty sie nazwyasz idealista ?? KPISZ SOBIE a obsrancem to swego syna lub corke ewentualnie zone mozesz nazwac i jeszce raz krotko ci odpowiem ze modl sie bo bedziesz plakal przed czytaniem wyroku jak ktos za twoje posty sie wezmie z owych DWOCH PODMIOTOW ... juz nie jeden tu na firme Domel zlym slowem szkalowal a jak wszylo z imienia nazwiska to morde zamknal i skulil ogon pod dupe ..nie badz spoleczniak i cwaniak ... teraz rozumiem ze tego typu posty zakladaja ludzie ktorzy nic nie potrafia jedynie gadac a wsumie to pisac za szklanego moniotrka bo tak bezpiecznie zreszta dales temu wyraz czujac sie ze nikt cie nie znajdzie ... a co do kolegi gruba ryba u mnie od razu pracodwaca powiedzal ze za rok moge przyjsc do niego i powiedziec szefie chcialbym podwyzszke bo umiem juz to i to znam sie na tym i poradze sobie z tym i ztym ale i tak bylo ale JASNO mi powiedzial na poczatku ze po roku czasu bo nie jest w stanie nikt w krotszym czasie w pelni nauczyc i zdobyc fachu w reku w tej dziedzinie i mial rajce bo pomimo ze po roku poszeldem i dostalem podwyzszke oczywiscie musialem udowodnic ze nie klamie to sam wiem ze ten rok to minimum:) takze moim zdaniem wszycho zalezy od miejsca zatrudnienia wyksztalcenia posiadanej wiedzy i umiejetnosci sprytu obrotnosci i czystej checi do pracy (nie mowie o odbebnieniu ooby tylko do przerwy a potem oby tylko do konca) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

aaasss1 - radek to ty? hahhhaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

rózyczka - monika to ty????






Hans Kloss to wszystkich szpiegów boss.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

Witam

Chciałem zapytać jakie sa zarobki w tej firmie na produkcji? Słyszałem ze najniższa krajowa. A jak jest ze zmianami i praca na noc? Czy jest jakoś dodatkowo płatne?
Czy zarobki dla nowego pracownika na produkcji sa takie same jak dla osoby która pracuje juz dłużej? No. Pol roku, rok ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

Skonsultuj się z prawnikiem: Jeśli Twoje prawa pracownicze są naruszane, warto skonsultować się z prawnikiem specjalizującym się w prawach pracowniczych. On/ona może pomóc Ci zrozumieć Twoje prawa i poradzić, jak najlepiej je chronić. Dave The Diver

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca UNIGLASS

The interpretation of emoji can often be perplexing and difficult to comprehend. Is he exhibiting tears as a result of laughter, or is he solely experiencing tears? Acquire the knowledge of deciphering emoji through utilization of our comprehensive emoji catalogue.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org