środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PRZYJMĘ palety, skrzynie,skrzynki

Przyjmę stare, ale nie połamane palety, skrzynki po owocach, drewniane skrzynie, płyty wiórowe, stoły stoliki...

Nie chcę starych drzwi czy okien...

lubię majsterkować :)
lesnykwiat@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZYJMĘ palety, skrzynie,skrzynki

opal na zimę zbierasz ? Takich cwaniaków pełna d....a ale powodzenia !! ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZYJMĘ palety, skrzynie,skrzynki

stare drzwi to też ciekawy sposób do wykorzystania np na zagłówek do łóżka :) kwestia pomysłu i inwencji :) bądz dekoracji ściennej w stylu vintage, shabby chic, retro. mogę Ci podesłać kilka linków gdzie takowe zostały zaadaptowane. albo na przykład jako obudowa do kinkietów.
o skrzynki po owocach pytaj w sadach przy ulicy owocowej za szpitalem zarówno w tym pierwszym jak i tym dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZYJMĘ palety, skrzynie,skrzynki

właśnie o to chodzi...REUSING....a nie opał. Genialne rzeczy można zrobić z palet albo skrzynek po owocach...

Ale dla Ciebie Rysiek to za trudne słowo....wybaczam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZYJMĘ palety, skrzynie,skrzynki

fakt ja też sie podjarałem takimi meblami, niestety jak zaobserwowałem-ludzie nie biorą jednego pod uwagę, na zdjęciach z netu takie meble z palet są eksponowane najczęściej we wnętrzach nowoczesnych i bardzo często ekskluzywnych i w takich świetnie się prezentują, jak byście zobaczyli taki stół z palety w typowym polskim domu z typowym wyposażeniem..wyglądałoby to trochę kiczowato albo wręcz żałośnie.
No i jeszcze kwestia efektów fotograficznych. Dobry fotograf ze zwykłej palety stworzy dzieło sztuki za sprawą odpowiedniego oświetlenia itd..w zwykłym codziennym świetle niezwykły urok takich mebli niestety mocno słabnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZYJMĘ palety, skrzynie,skrzynki

zawodowiec, po śmietnikach się przejdź i nazbieraj, a ty chciałbys, zeby jeszcze ci ktoś przywiozl, wygodny sie znalazł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZYJMĘ palety, skrzynie,skrzynki

Zdecydowanie szybciej nabędziesz palety drewniane w http://www.podhoran.pl/uslugi/ prowadzą produkcję, sprzedaż i skup, może nawet nawiążesz z nimi jakąś współpracę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZYJMĘ palety, skrzynie,skrzynki

Jeżeli szukasz dobrej jakości palet, to polecam skorzystać z oferty firmy Mey http://mey-palety.pl/palety.html . Mają bardzo bogatą ofertę palet o różnych wymiarach w przystępnych cenach. Kupujemy u nich palety do magazynu w naprawdę dużych ilościach i śmiało mogę powiedzieć, że bardzo dbają o jakość ich wykonania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PRZYJMĘ palety, skrzynie,skrzynki

Warto pamiętać, że palety drewniane nie spełniają standardów higienicznych, dlatego niekiedy lepiej zaopatrzyć się w modele wykonane z tworzyw sztucznych. Na https://www.bekuplast.com/pl/blog/jak-wybrac-palety-transportowe-palety-z-tworzyw-sztucznych-a-drewniane-259/ podpowiadają, jak je wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org