czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Witamy!
Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją szkoleń ze stylizacji paznokci metodami: żel, akryl, fiberglass.
Zastanawiamy się czy wkraczać na rynek w Łomży i czy będzie zainteresowanie tego typu szkoleniami. Każdy ukończony kurs daje certyfikat w języku angielski i polskim, upoważniający do pracy w salonie kosmetycznym.
Nasze szkolenia są około 3 x tańsze od znanych szkół stylizacji, instruktorzy są doceniani na wielu konkursach w kraju i za granicą.
Prosimy o wypowiadanie się na tematy:
Czy znajdą się chętni?
Czego oczekujecie drogie Panie od takiego szkolenia?
Czy będąc zainteresowana takim szkoleniem, znajdziesz 2 koleżanki również chętne na kurs, po to byście mogły Panie otrzymać 10% zniżki na każdą z metod?

Prosimy o jakieś sugestie!!!

(Cena szkolenia 350zł - jedna metoda)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

A czy wydajecie zaświadczenia zgodne z rozporządzeniem ministra w zakresie uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej i kwalifikacji zawodowych??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Mam nadzieję że to nie będę szkolenia jedno- lub dwudniowe...
Co to za firma i co obejmuje szkolenie? Sama metoda czy i zdobnictwo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Kurs (certyfikat + zaświadczenie zgodne z roz. R. M.) kosztuje ok 600zł, gdyż jest to koszt wydania samego zaświadczenia. Koszta wzrastają, a ogólne załorzenie jest bezowocne, gdyż same certyfikaty wydawane przez nas są uznawane w salonach kosmetycznych (gdy np. stara się Pani o pracę w takowym).


Co do przebiegu szkolenia po cenie można się domyślić ile ono może trwać (ok. 3 dni / kurs obejmuje 24 godz warsztatów). Jeżeli jest ktoś zainteresowany rozszerzonymi warsztatami, zapraszamy w lipcu. Organizujemy profesjonalne doszkalanie kosmetyczek, czas trwania 9 dni w ośrodku wczasowym na mazurach. Koszt takich warsztatów to 2600 zł brutto (w tym zakwaterowanie i wyżywienie).

Dużym plusem jest fakt, na zajęciach praktycznych na 4 osoby przypada 1 instruktor (a nie jak często bywa 1 instuktor na 20 Pań).

Na szkoleniu uczymy ze zdobień wtapiać brokat i trawkę.
Szkolenie z zdobienia profesionalnego, prowadzone przez mistrzynię polski ubiegłych lat (układanie 3D, ozdoby suszone, farbki akrylowe, svarowski i wiele, wiele innych) kosztuje 1100zł, ale z tego korzystają tylko profesjonaliści.
My uczymy podstawowych pojęć i zagadnień praktycznych dotyczących stylizacji paznokci. Dzięki temu szkolenia są w tak niskiej cenie, realnie nie da się w tej cenie przeprowadzić 5 dniowego szkolenia obejmującego wszystko. Uczymy podstaw, nie jesteśmy w stanie zastąpić wieloletniego doświadczenia.

Doszkalanie ze zdobień dla Pań już potrafiących stylizować paznokcie kosztuje ok.450 zł (prowadzone przez naszych instruktorów, a nie przez byłych mistrzów stylizacji).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

W sumie nie głupi pomysł :) Jak ktoś ma pieniążki i trochę zapału, drygu oraz zamiłowania do tego i wiąże swoją przyszłości no to będzie inwestował w siebie i nie w jeden kurs, a kilkadziesiąt :P W sumie Łomża jest mała i jak zgłosi się około 100 osób - no to każdy sam sobie już będzie robił pazurki, a nie kosmetyczki, itp. - EcH :/ Taki kurs tutaj 350 zł - no to nie drogo, :) ale z certyfikatem około 600 zł, :P no to każda placówka z renomą właśnie chcę około 700-800 zł, :D ale plus jeden że na miejscu, :] ale 24 h to troszkę mało wiadomo, że trzeba samemu dużo cwiczyc i miec na kim - wystarczy spojrzec na blog jednej z dziewczyn właśnie z Łomży, która robi to z pasji serca, a nie przypadku, (której nie znam osobiscie), ze z dnia na dzien i im wiecej ma pazurków to tym ładniej robi, a więc POWODZENIA!! I to tylko moja sugestia, opinia, zdanie, że jednak wolę za dobre pazurki na dobrych produktach zapłacic i ponosic je i żeby efekt miały niż trafic do jakieś osoby przypadkowej i miec cudo nie wido za 40 - 50 zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Jak dla mnie pomysl bardzo dobry, ale jesli chodzi o moja osobe to dla mnie co najwazniejszy by bylo w tym calym szkoleniu i kursie to nie papierek, ale umiejetnosci instruktorow, bo papierek to mozna kupic na allegro i ten co sie nie zna to lyknie, ja idac na kurs chcialabym wyjsc z niego bogatsza o nowe doswiadczenia i umiejetnosci i to w pelnym tego slowa znaczeniu. Ponad to idac na taki kurs chcialabym uczyc sie na produktach najlepszych marek,a nie na byle czym.
W zwiazku z tym pomyslem mam pytanko: Czy chcac isc na doszkolenie musze posiadac kurs podstawowy, czy nie koniecznie? Chcialabym tez wiedziec na produktach jakich firm planujecie owe szkolenia?
I co mniej wiecej obejmowalby kursik doszkalajacy? Bo chetnie bym sie na taki wybrala ;)
Tak, wiec reasumujac pomysl jest rewelacyjny ale zeby wypalil to przede wszystkim kursant musi naprawde cos z niego wyniesc.
Ja sie piszę ;))

www.mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Kursy podstawowe prowadzimy na firmie Basic FLORENCE, doszkolenia dla profesjonalistów odbywają się na firmach: GRAFITI NAILS COSMETICS i CHRISTRIO.
Więc jest w czym wybierać :) Bardziej szczegółowych informacji możemy udzielić pod numerem tel. 0-781-316-373

Dziękujemy, że pomysł spotkał się z aprobatą z Państwa strony. SSSStrasznie dużo e-mail-i dostaliśmy w tej sprawie :)



Może jeszcze jakieś pytanka tak na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Każdy kurs u nas kończy się certyfikatem ukończenia, jedynie nie wydajemy zaświadczeń zgodnych z rozporządzeniem ministra w zakresie uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej i kwalifikacji zawodowych, bo przez tego typu zaświadczenie cena wzrośnie z 350zł(szkolenie podstawowe) do 600zł. Inne akademie paznokci wyceniają się na 700zł i też zaświadczenia nie wydają, a jedynie certyfikat....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

I dla ciekawości dodam, iż w zeszłym miesiącu jeden z naszych instruktorów którym jest pewien PAN, a nie pani :) otrzymał tytuł mistrzoski w zdobieniu profesjonalnym jedwabiu metodą KONAD. Otrzymał ten tytuł gdyż sam jako pierwszy wymyślił innowacyjną metodę wtapiania zdobień w jedwab, a to robi wrażenie :) Nasza duma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

tytuł mistrzowski oczywiście a nie mistrzoski (szef mi kazał się poprawić....)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

a samoobrona tez jest w tej szkole ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

a prowadzicie kurs stylizacji paznokci u kruw?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

a czy mmozna wiedziec co to za znane osobistosci maja szkolic?? i od kiedy certyfikat kosztuje 250zl??
jesli chodzi o osoby poczatkujace to mysle,ze to pociagnie i beda "robic tipsy"po tym co ich sie nauczy,ale dla mnie np pomysl,zeby placic za szkolenie z "nail art'u" 400 zl i nauczyc sie na nim "wtapiania trawki"to pomysl co najmniej nienajlepszy!!!tak jak napisala mandrzejczuk,nie wazny jest certyfikat,tylko wiedza jaka sie przekazuje i mysle ze nie jest tajemnica kto bedzie szkolil w tym osrodku...??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Mamy ogromną prośbę, jeżeli nie doczytaliście Państwo (oczywiście nie mówię o wszystkich) postów dokładnie, to przemyślcie swoje wypowiedzi. Pani natalinko1987 z człym szacunkiem, ale nie wiem skąd wzięła Pani kwotę 250zł, powyżej jest mowa o troszkę innej. Szkolenie najtańsze kosztuje 350zł i jest to metoda podstawowa. PODSTAWOWA co za tym idzie są tam podstawy.
DOSZKOLENIE Z ZAKRESU "nail art'u" (prosimy sprawdzić co oznacza ten termin i z całym szacunkiem później zacząć go używać) kosztuje 450zł (warsztaty)
SZKOLENIE "NAIL ART" DLA PROFESJONALISTÓW KOSZTUJE 1100 ZŁ TEŻ JEST TO NAPISANE POWYŻEJ.
Powiem też szczerze, że np. Panie które nauczyły się robić paznokietki w domu (a uczyły się od koleżanki) i robią je w domu za cenę ok 30 zł często gdy pojawiają się na warsztatach z nail art'u nie znają różnicy między dezynfekcją a sterylizacją, PRIMER nazywają odtłuszczaczem i ogólnie nie przestrzegają żadnych zasad higieny - bo nie wiedzą jak.
Nasi instruktorzy nie są ludzmi którzy uprawnienia zdobyli wczoraj i sami jeszcze się uczą.
W każdym roku najmniej 2 razy bierzemy udział w konferencjach które odbywają się za granicą (Niemcy, Rosja, Holandia). Tam też nie siedzimy tylko sami się doszkalamy, więc ręczę że mamy pojęcie o tym co robimy.
Druga sprawa, wiele Pań już z Łomży zgłosiło się z chęcią odbycia warsztatów doszkalających, inne Pani zapisały się na szkolenia podstawowe. Jeżeli ktoś jest szczerze zainteresowany to zapraszamy na e-mail. Odsyłamy całą ofertę, wraz z opisem przebiegu poszczególnych szkoleń.
I PROSIMY CZYTAĆ DO KOŃCA WSZYSTKIE POSTY, GDYŻ CIĘZKO JEST POWTARZAĆ W KÓŁECZKO TO SAMO, CHYBA ŻE KTOŚ ZA WSZELKĄ CENĘ BĘDZIE PRÓBOWAŁ NAM UDOWODNIĆ ŻE NIE WIEMY CZYM SIĘ ZAJMUJEMY TO POSTARAMY SIĘ IGNOROWAĆ TAKIE WPISY...........
W naszej ofercie każdy na 100% znajdzie coś dla siebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

http://darmowe-doladowania.com/user/946f4fbd6bd762952fd007e37c09230e

CZY TO DZIALA????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

dokladnie wiem co to jest nail art i prosze przemyslec co sie pisze,bo ja nikomu nie ublizylam,a pani stara sie zrobic ze mnie laika....ja dokladnie wiem jak wyglada szkolenie,doszkolenie,warsztaty i naprawde wiem co pisze i o co pytam...ja bylabym chetna,ale na ogol ta krowa co duzo ryczy malo mleka daje,wiec chcialabym sie przekonac a potem moge wyrazic opinie....bo nawet 200zl na warsztaty(tu po prostu palnelam cene) chcialabym wydac placac za warsztaty a nie jak to sie spotkalam "pokaz"a potem cwiczcie!ja idac na warsztaty,doszkolenie ide po to,azeby nauczyc sie wszystkiego czyli npp jak trzymac pedzel gdy nie wiem itp i zeby ktos mi poswiecil czas a nie pokazal i tyle,rob co chcesz...chyba mam prawo tego oczekiwac?jesli tak by to wygladalo to ja nie mowie ze skorzystam,ale chcialabym uslyszec jakies pozytywne opinie,bo tak to ja wole jechac do osob ktore wiem,ze mnie potrafily nauczyc...tyle ode mnie,mam nadzieje,ze nikogo nie urazilam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

i daje mala poprawke,mialo byc "ja nie mowie ze nie skorzystam"
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Oczywiście każdego zainteresowanego (kontakt na e-mail) dokladnie informujemy co bedzie omawiane w czesci teoretycznej i praktyce zawodu na kazdym ze szkolen, bywaly sytuacje ze np. ktos chcial wpasc na pol godzinki a jakies szkolenie i zobaczyc jak to wyglada w wypadku naszej firmy. Rozumiemy brak zaufania gdyz jakosc tego typu ofert w Polsce jest watpliwa... Male grupy szkoleniowe umozliwiaja instruktorowi poswiecenie czasu kazdemu z grupy, a nie tylko pokazanie co i jak a reszte samemu.... Szkoleni profesionalne dla kosmetyczek odbedzie sie 21-22.11.09r w Piątnicy, wszystkich którzy w tym czasie chca zajrzec do nas i zobaczyc jak to wyglada ze strony praktycznej zapraszamy (dokladne info na e-mail).
Na poczatku grudnia przeszkolimy pierwsze Panie z Lomzy, ktore juz zglosily sie do nas (grupa ok 20 osob) wiec bedzie mozna uslyszec pierwsze opinie o jakosci szkolen przez nas oferowanych. :)
AAAA i te posty pisze pan, a nie pani....:)
My staramy sie nikogo nie urazac, ale zawsze, w kazdym miescie na forum ktos, kto nawet nie dopyta co jak i czemu ocenia nas negatywnie, a okazuje sie pozniej ze taka osoba nawet nie pojawi sie na zadnym ze szkolen - wiecej, nawet nie jest zainteresowana :( a my tez jestesmy ludzmi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Osoby pełnoletnie tylko, czy od 16 lat ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

ja nikogo nie ocenilam,po prostu,przejechalam sie juz nie raz naszkoleniach czy warsztatach i wiem,ze osoby ktore sa bardzo znane,umieja duzo,po prostu nie umieja(nie chca moze)przekazac wiedzy!!Dlatego ja na przyszlosc wole sie upewniac na co mam wydac kase i naprawde musze cos wyniesc,bo wiadomo pieniazki na drodze nie leza...ja jak najbardziej bylabym chetna,ale na warsztaty jakies fajne i najlepiej takie troszke z kolorowki ale tez techniczne...mam nadzieje,ze tym razem wszystko jasno napisalam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Tak więc zapraszamy Panią natalinke1987 na 21-22.11.09, odbędą się warsztaty na temat:
-3D akryl (lepienie figur i wtapianie)
- farby akrylowe
- metoda combo (akryl/żel)
- żel kolorowy
- zdobienia ślubne
- zdobienia okolicznościowe (sylwester/karnawał)
- wtapianie metodą KONAD
- zdobienie suszem
- folia/brokat/masa perłowa/akryl kolor (tworzenie własnych kolorów)
- i wiele, wiele innych na prosbe bioracych udzial w szkoleniu :)

A w szkoleniu może brać udział każdy, nie istnieja ograniczenia wiekowe (w przypadku ponizej 18 lat, pisemna zgoda rodzicow).

Wiecej info pod nr. tel 781-316-373

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

a wszystkie WYŻEJ WYMIENIONE warsztaty będą kosztowały.. ??
Ogólnie, ze wszystkimi tymi papierkami itd.
Rozumiem, że będę mogła nauczyć sie od podstaw, jak robić akryle ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Ceny szkoleń:
350zł/ - szkolenie podstawowe (dla Pan które nie maily stycznosci z akrylem/zelem/fiberglassem)
450zł - warsztaty ze zdobien (dla Pan ktore robia paznokcie, chca jednak poszerzyc swoje umiejetnosci o zdobienia zaawansowane)
1100zł - warsztaty ze zdobien profesjonalnych (tzw mistrzostwo zdobienia, wszystkie metody)


KAZDE SZKOLENIE KONCZY SIE CERTYFIKATEM I NIE TRZEBA NICZEGO KUPOWAC POTRZEBNEGO NA SZKOLENIE :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

rozumiem :)

a czy to będzie jednorazowe szkolenie (chodzi mi o podstawowe),
czy w różnych terminach?
Byłabym zainteresowana ale za miesiąc, może dwa :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Zazwyczaj nie udaje sie przeprowadzić szkolenia w jeden dzień, przewaznie jest to piatek (ok 4 godzin wieczorem) sobota (12 godzin) niedziela (12 godzin), staramy sie maksymalnie wykorzystac ten czas :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Chodziło mi bardziej o terminy ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Szkolenie podstawowe w Lomzy odbedzie sie w dniach 05-06.12.2009.
Reszta terminów do ustalenia, badz po kontakcie e-mail. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

1100zł - warsztaty ze zdobien profesjonalnych (tzw mistrzostwo zdobienia, wszystkie metody)

ile dni trwaja te warsztaty??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Warsztaty: 12 godzin poswiecone na kazda metode, oczywiscie w warsztatach nie biora udzialu modelki bo zupelnie nie sa potrzebne, zdobien uczymy sie na paluchu :)

12 godz AKRYL
12 godz ZEL
12 godz FIBERGLASS

Nawet nigdy nam nie udalo sie zrobic ich dluzszych bo wiecej to juz klepanie wokolo tego samego.....
Ale jak ktos bedzie chcial to mozna i dluzej, czemu nie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Witamy!
Chcemy poinformować, iż w polowie grudnia tego roku odbedzie sie organizowany przez nas darmowy pokaz zdobienia stampingiem, bedziemy dysponowac 4 wolnymi miejscami dla Pan ktore nie pracuja w salonach kosmetycznych i teoretycznie nie prowadza dzialalnosci gospodarczej z zakresu stylizacji.

Prosimy zglaszac sie na e-mail!
Kto pierwszy ten lepszy :)!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

a co to jest stampingiem ? co to za zboczenia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Dobre szkolenie zawodowe powinno trwać ponad 2 tygodnie, zakładając siedzenie na szkoleniach po 8-10 godzin. Wiem bo robiłam - nie da się szybciej w żaden sposób przerobić całego programu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Żona uczyła się miesiącami, ale teraz jak robi manicure hybrydowy to nawet guru kosmetologii się nie powstydzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Na bank haha ;-) Bez jaj... Na paznokcie wystarczy poświęcić kilka miesięcy, ale na wszystkie techniki - nie tylko jedną. I faktycznie tak się zawodu nauczycie. Przy czym tak krótki czas wymaga ogromu pracy i zaangażowania w temat. Tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Generalnie jeżeli chodzi o szkolenia ze stylizacji paznokci takie jak chociażby te w Indigo Nails, w przypadku szkoleń technicznych trwają 3 dni po ok. 6 godzin, jeżeli zaś bierzemy pod uwagę szkolenia Nail Art, zwykle ograniczają się do kilku godzin. Oczywiście w tym przypadku otrzymujemy certyfikat międzynarodowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Nie bardzo rozumiem czego można się z zakresu stylizacji paznokcia nauczyć w ciągu kilku dni? No czego? Bo jakoś średnio to widzę? Przecież jeden dzień na każdą technikę to nawet mało, a gdzie reszta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Zawsze można się czegoś nauczyć. Nawet w ciągu kilku dni. A potem wiadomo praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Koleżanko - szkolenie zawodowe ze stylizacji paznokcia to 160h, czyli kilka tygodni. Dalej - każdą technikę i każdą umiejętność trzeba wielokrotnie przećwiczyć, zanim faktycznie będziecie w stanie pracować z klientkami.
Zapewniam was - kilka dni to nie jest czas na nauczenie się tego zawodu od zera ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Jeśli chcecie wykonywać stylizacje paznokci profesjonalnie to czasami warto jest zorientować się w tym kiedy odbywają się kursy u najlepszych trenerów w Polsce, czasami nawet kosztem przenocowania w innym mieście Jesli miałabym tutaj polecić najlepsze szkolenia to będą to szkolenia organizowane przez firmę Słowianka w Krakowie:
https://natalialarina.pl

Szkolenie jest prowadzone przez Natalię Larinę, która jest mistrzynią w stylizacjach paznokci ( polecam zobaczyć sobie jej prace)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Każdej osobie, która zajmuje się stylizacją paznokci zależy na tym, aby mieć odpowiednie szkolenia, bo dzięki temu można wykonywać coraz to lepszą pracę, a to pozwala na zdobywanie stałych klientek. Sama jestem stylistką paznokci i mam w planach szkolenie w Szczecinie u Pani, która nazywa się Paulina Rąpała-Piórkowska. Wiem, że jest ona dość popularna w świecie kosmetycznym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Czasem naprawdę bardzo ciężko w swojej okolicy znaleźć kogoś, kto zajmuje się takimi kursami i kogoś, kto robi to naprawdę dobrze. Ja długo szukałam i na kurs prawdopodobnie wybiorę się do Szczecina. Jest tam takie miejsce, jak Beauty Room Paulina Piórkowska Rąpała. Opinie wśród dziewczyn, które robią paznokcie ma wręcz idealne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Miki ***** już niedlugo będziesz mam polecać Zakopane ? Idiota jest ten kto płaci takim trollom za reklamy. Kto skorzysta z dziadowskiej firemki ze Szczecina !!!
Troll kasę dostanie a firemka ?? Myśli że troll zrobił jej reklamę i będą walić tłumy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZKOLENIA Z ZAKRESU STYLIZACJI PAZNOKCI

Super inicjatywa, polecam rozreklamować się za pomocą Kampanii Kampanii reklamowych Google Ads

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org