czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaki ginekolog?

Witam !
Poszukuję dobrego ginekologa w łomży , nie istotne czy to kobieta czy mężczyzna , aby godnie wypełniał swoje obowiązki i był lekarzem z powołania a nie dla kasy ,bo to też ważne
W łomży mieszkam od niedawna także byłabym bardzo wdzięczna za opinie i namiary na takich ginekologów.
Nawiasem mówiąc nie chodzi mi o prowadzenie ciąży.
Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

temat zalozyc um iesz, a korzystac z wyszukiwarki i archiwum juz nie? Kobieto w ciagu ostatniego miesiaca byla chyba z 15 temtow odnosnie ginekologow. wejdz w opcje szukaj i tam poczytaj, ginekolodzy nie zmieniaja sie co miesiac, wiec informacje sa jak najbardziej aktualne, juz mi sie rzygac chce czytajac co 2 dzien posty na temat ginekologow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

oczywiscie ze sa opinie w archiwach ale zazwyczaj nie ma tam numerow telefonu! to wlasnie wy nie potraficie wprost napisac imienia i nazwiska a obok adresu i numeru telefonu! w takim przypadku ja czytajac wasze stare wypowiedzi jestem zmuszona znow pisac i prosic o jakis namiar....wy tym zygacie a ja jeszcze bardziej wasza uprzejmoscia i zaradnoscia
dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

: eveline, jak masz problem,to napisz do Przyjaciółki,to taka gazeta, : lauracrow1 ma racje, postow bylo duzo na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Hej polecam panią doktor Malinowską chodze już do niej dwa lata i jestem bardzo zadowolona jest bardzo miła i kultularna a do tego zna się na rzeczy. Jak chcesz adres i numer telefonu lub masz jeszcze inne pytania to daj znać napisze. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

frania_66 bylabym bardzo wdzieczna za namiary. przynajmniej nr tel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

hej sory że dopiero dzisiaj ale wczoraj nie miałam czasu. tel: 862150438
ul makowa 28. mam nadzieje że się przyda.
p.s A na tych cwaniaków to nie zwracaj uwagi bo zawsze się tacy znajdą co im coś nie pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

ginekolog jak ginekolog, opanujcie się k !
jak idziecie do sklepu to też jaki sprzedawca najlepszy ?
taki ktory sprzedaje !
ginekolog taki ktory w PI zagląda i pelni swoje obowiazki !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Nie ginekolog to lekarz, ciekawe czy poszedł byś do pierwszego lepszego dentysty, bo to tylko ktoś kto w zęby zagląda?? Nie sądze. Ja polecam doktora Oleszczuka on przyjmuje na Wojska Polskiego a nr powinien gdzieś być w necie, to jest podobno jednen z najbardziej kompetentnych lekarzy w lomży, a ich podobno jest niewielu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

tylko ze to ty go polecasz a kto inny moze go nie polecać ! mysle ze nie warto polegać na forumowych statystykach !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Dr. Pękała na Wyszyńskiego na nfz
Dr. sokół
Załęska

Znalezione w sekunde w jednym z tematow na 4lomza.
Nie mow tylko ze nie podany kontakt. Istnieje takie cos jak google.pl
wystarczy wpisac wybranego ginekologa i dopisac lomza.
Co nie którzy by zgineli sami na wlasną ręke...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

piskorska
Malinowska
Głuszkowska
Mazewską
Kalinowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

jakby co podam jeszcze ze sto innych jak przetestujesz tych co dalem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

i nie zapomnij [nazwisko - i dopisek lomza] spodoba ci sie ta technologia!
a jak chcesz innych jeszcze ginek. to wystarczy slowo Ginekolog lomza,ENTER. EWentualnie dopisek opinie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

dr Załęska 606416156 Ks.Janusza 15, przyjmuje na Kasę Chorych i prywatnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

jak ci sie nie spodobalo, ze w poprzednich tematach nie ma adresow czy nr telefonow to trzeba bylo atualizowac wczesniejsze tematy i dopisac, ze poprosze i telefony do wyzej wymienionych, a nie naotwieraja 15 tematow i w kazdym to samo. Jak nie potrzebujesz do prowadzenia ciazy to zajrzec w miejsce kazdy ci zajrzy, cytologie tez kazdy ci zrobi i to bez wzgledu na to jaki lekarz. KAZDY ROBI TO W TAKI SAM SPOSOB!!! Niczym sie nie roznia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Polożniczy Robert Pijagin
Polowa 15 lok. 74
18-400 Łomża
Tel kontaktowy: 602600514 Rejestracja telefoniczna

http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/17009/Robert-Pijagin/ginekolog_poloznik/Lomza

Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Autor: Profesor (---.elomza.pl)
Data: 18-02-11 15:01

piskorska
Malinowska
Głuszkowska
Mazewską
Kalinowska

kogo ty tu podajesz po pierwsze to Kalinowska jest okulistko więc to chyba nie o takich lekarzy pytano.
jak masz pisać idiotyczne wypowiedzi to ich nie pisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Czy może ktoś mi powiedzieć w jaki dni i jakich godzinach przyjmuje dr Załęska i Piskorska, i jaki jest dokładny adres gabinetu dr Piskorskiej? Z tego co pamietam nie da się do niej zapisać telefonicznie, a może coś się zmieniło....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Piskorska przyjmuje we wtorki i srody od godz 16. Można się do niej zapisać telefonicznie. Przyjmuje ona naprzeciwko szpitala tam w tym ciągu co Okruszek.Niestety numery nie pamiętam telefonu

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

jest tez kalinowska ginekolog gauganie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Ja polecam doktor Malinowską,chodzę do niej dość długo i jestem z niej bardzo zadowolona!!!

;)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Dr Malinowska polecam, ale tez zalezy jaki ma humor, raz z Toba pogada, wszystko wyjasni, a raz... Ale ja ja polecam, tylko jak masz jakis zabieg wykonac, czy cos wiecej, jakies badania to juz u niej prywatnie w gabinecie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Głuszkowska nie nie nie nie nie!!!! Jak Najbardziej polecam Malinowską z wyszyńskiego.

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Polecam załęską
Litości, przestańcie się rzucać, oczywiste, że ginekolog to ktoś bliższy niż sklepowa a nawet niż dentysta i oczywiste, że dane mogły się zmienić a chodzi o aktualny kontakt...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Czy ma ktoś może numer do dr Piskorskiej??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

polecam ginekologa na Makowej gin.SKRĘTEK!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Zapomniałam jeszcze zapytać jaki jest mniej więcej cennik wizyty i usg u dr Piskorskiej i Załęskiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

u Załęskiej 100 zł za wizytę z usg - prywatnie.mżesz też umówić sie na NFZ i też zrobi usg za free.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Nie Skretek,nie Malinowska,nie Głebocki

Tylko Pijagin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Czemu nie Malinowska?? Ja ja sobie chwale :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Każdy jest dobry jeśli nie zaszkodzi,jak jest nie pomyśli to wieszają psy,a człowiek nie komputer.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki ginekolog?

Jakie ma pani doświadczenia z tym lekarzem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org