czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
endokrynolog

witam potrzebny endokrynolog w Łomzy , kogo polecacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog



Polecam doktor Ołdakowską



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

dziękuje
a jakieś namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

a ja nie polecam- poczekaj aż ludzie zaczną pisać posty dowiesz się dlaczego. Jedynie Białystok albo Warszawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Witam.Moja żona w Lomzy leczyła się 3 lata bez efektu niestety,natomiast po wizycie w Białymstoku w ciągu pół roku miała zrobione wszystkie badania z biopsja włącznie ( wszystko na kasę chorych) właśnie dziś zawozlem Ją na operację tarczycy i jutro ma zabieg także endokrynologów w Lomzy nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

W razie potrzeby mogę dać namiary na naprawę dobrego endokrynologa w Białymstoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Podaj namiary, też jestem zainteresowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Przychodnia Endomedica . Białystok.ul.Radzyminska 16 .tel 856514160.Endokrynolog Dr.n.med.Mariusz Pułka. Moim zdaniem świetny i konkretny lekarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: endokrynolog

Od wielu lat choruje na Hashimoto, dlatego regularnie wykonuje szereg badań, czy wszystko z moją tarczycą i hormonami jest OK. Dlatego regularnie korzystam z usług nowoczesnego centrum medycznego - https://babkamedica.pl/oferta/38,endokrynologia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org