piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podróż nad beskid śląski

Cześć, jadę niedługo nad Beskid Śląski. Jest ktoś z tych okoli i orientuje się jakie mogę znaleść tam atrakcje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podróż nad beskid śląski

GOOGLE- Beskid śląski atrakcje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podróż nad beskid śląski

https://gdziewyjechac.pl/50058/co-warto-zobaczyc-w-beskidzie-slaskim.html

Jedziesz raczej w Beskid Śląski, a nie \"nad\":)
Szczyrk, Wisła, Ustroń,Kubalonka, Brenna, Koniaków, Jaworzynka, Istebna.... Atrakcji mnóstwo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podróż nad beskid śląski

SPAMER I TROLL z adresu
Autor: Palpower (---.beskidmedia.pl)
Data: 19-06-19 12:05

... i on nie wie jakie atrakcje można znaleźć w jego regionie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podróż nad beskid śląski

Co za bzdura. Mają stare ciuki, ceny kosmos a obsługa żenująca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podróż nad beskid śląski

Cześć! Przygotowując się do zbliżającej się podróży z Warszawy do Pragi, interesuje mnie sposób na znalezienie korzystnych biletów lotniczych. Czekam na wskazówki i porady, jak skutecznie znaleźć niedrogie opcje lotów, które pasują do mojego budżetu. Byłbym wdzięczny za informacje o różnych zasobach, które mogą mi pomóc w tym procesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podróż nad beskid śląski

Po pierwsze, warto zwrócić uwagę na różne zasoby online specjalizujące się w wyszukiwaniu tanich biletów lotniczych. Wiele osób dzieli się swoimi doświadczeniami i rekomendacjami na forach i portalach społecznościowych, co może być pomocne w wyborze. Znam jeden świetny zasób, w którym możesz rozpocząć wyszukiwanie - https://tickets.pl/avia/direction/warsaw/prague. ta strona internetowa zapewnia wygodny i niezawodny sposób na zapoznanie się z różnymi opcjami lotu i może okazać się kluczem do znalezienia korzystnych ofert z Warszawy do Pragi. Ponadto nie zapomnij o elastyczności w datach i godzinach odlotów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org