wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naprawa roweru

Hej, szukam specjalisty który wycentruje mi koło rowerowe w związku z tym mam pytania: czy po takim zabiegu koło będzie pełnowartościowe i posłuży jeszcze długo, czy lepiej zakupić nową obręcz i nie kombinować? a najważniejsze polećcie gdzie się udać najlepiej oraz koszt takiego zabiegu.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

kazde kolo trzeba centrowac nawet jak sie produkuje nowe, i koorwa nie ma lipy po tym bo sie szprychamy nacionga:d kminisz

a teraz do sedna. kup sobie kluczyk do szprych i sam z powodzeniem ustawisz, proste jak szprycha.. koorwa drut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

Dato na Broniewskiego masz serwis rowerowy i tam ci pomogą, a debili nie słuchaj bo samemu będzie ci ciężko to zrobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

Tylko nie u tego na broniewskiego,zapłacisz a lipe odwali i znów będziesz szukał kogoś kto naprawi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

DK Sport Na Pana Tadeusza Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

Na Broniewskiego nie polecam

Księżniczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

Podzielam opinie poprzedników.
Nie polecam serwisu rowerowego na Broniewskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

Tylko i wyłącznie Długa 12 naprawa rowerów w bramie.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

Dzięki za zainteresowanie w takim razie pędzę jutro/pon na długą mam nadzieje ze kolejka nie będzie na tydzień a cena za usługę jak za nówkę sztukę ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

W Łomży nigdzie dobrze wycentrować koła nie potrafią. Najbliżej w Białymstoku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

10, 15 zł Długa 12 naprawa rowerów w bramie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

Poszukaj czegoś podobnego w okolicy - https://dotsport.pl/serwis-rowerowy-krakow Możliwe, że nawet jest tutaj ich oddział, ale to się musisz zorientować. Na pewno odradzam zabawy w samodzielne naprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

Ja kupiłem zestaw Bike Hand. Ważne żeby dobrać wariant kluczy i nasadek pod konkretny rower.

Jeśli chciałbyś kupić klucze dynamometryczne indywidualnie, zerknij sobie do tego miejsca:
https://buythis.pl/klucze-dynamometryczne/

Powinni Ci dobrać odpowiedni zestaw zgodnie z modelem roweru i budżetem jakim dysponujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa roweru

https://buythis.pl/klucze-dynamometryczne/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org