czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przedszkole

Kto mi wytłumaczy, jak to jest, że moje dziecko się nie dostało do przedszkola (nr 10)? Przedszkole mam pod nosem, dziecko by chciało iść, a nie pójdzie. Jak ja mam dziecku teraz to wytłumaczyć?
Komuś trzeba posmarować, żeby dziecko się dostało do tego przedszkola? Wie ktoś komu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Witam, do którego przedszkola dostało się Twoje dziecko? Które miałaś w drugiej preferencji??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Proponuję zadać te pytanie dyrekcji przedszkola. Powinny być jasno określone kryteria przyjęć, które swoją drogą przedszkole powinno udostępnić przed naborem. Niestety miejsc w przedszkolach jest chyba nadal mniej niż oczekujących dzieci, przynajmniej na niektórych osiedlach, dlatego nie zawsze i nie każde dziecko dostanie miejsce w przedszkolu pierwszego wyboru. W ostatecznym rozrachunku gdzieś w mieście na pewno znajdzie się miejsce dla malucha w wieku 4-5 lat, nadal niestety mogą być problemy z trzylatkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Ja pierdziele ale temat......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

dasz stówę i juŚŻ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole



każdy rodzic powinien wiedzieć jakie kryteria są brane pod uwagę i w jakiej kolejności... ... Ty tego nie wiesz, nie rozumiesz, lub nie chcesz zrozumieć.... to i dziecku raczej nie wytłumaczysz...

takie rzeczy wyjaśnia się w przedszkolu a nie na forum :-) bo tak to dajesz świadectwo swojej .... nieporadności

nie wiem jak jest teraz .... bo temat od kilku lat mnie nie dotyczy... ale w przedszkolach raczej nie ma rejonizacji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Moje dziecko też się nie dostało:( Kryteria są jasno podane. To system, przez który się rejestrowaliśmy, ustala kolejność dzieci według właśnie tych kryteriów. Ja niestety mam problem już z drugim dzieckiem. Starsze było w przedszkolu prywatnym. Też boli mnie to, że jako pełna rodzina ze zdrowymi dziećmi nie mamy szans na miejsce w przedszkolu państwowym. Mimo, że oboje pracujemy. Nie stać mnie cały czas płacić za nianię, a i dziecka szkoda, bo rozwój w przedszkolu jest zupełnie inny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Polecam dowozić dziecko do przedszkola nr 8 na ul.Studenckiej, bardzo dobre przedszkole i o miejsce łatwiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

tytoyo gdzie twoje dziecko sie dostalo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przedszkole

Miałam ten sam proble w tamtym roku, moje dziecko nie dostało sie do przedszkola nr 10 za to miła Pani dyrektor w przedszkolu Pinokio przyjeła nas w połowie trwania roku szkolnego. Polecam przedszkole PINOKIO ul Studencka 11 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org