piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do p.Prezydenta- brud

Panie Prezydencie, dlaczego w moim mieście Łomży, jest okropny brud? Nikt go nie sprząta, chodniki, ulice, niby trawniki to jeden wielki śmietnik.Jeżeli Panu to nie przeszkadza to się nie dziwię ale mieszkańcy chcą żyć w cywilizowanym miejscu. Przecież bierze Pan za to pieniądze od mieszkańców i czy nie czuje z tego powodu zobowiązań. Dlaczego na miejscowych, prywatnych parkingach np przy centrach handlowych, stacjach benzynowych jest cywilizowany świat, tylko nie ma tego w miejscach za, które jest Pan odpowiedzialny. Wystawia Pan Łomżyniakom fatalną opinię. Gdyby był ranking najbrudniejszych miast zarządzane przez Pana miasto byłoby na podium. Sądzę, że jest Pan sprawną osobą pozując bez skrępowania do zdjęć z równie bezwstydnymi przy przecinaniu wstążek, tudzież wykopywaniu sztandaru. Zapraszam do pozowania w brudzie łomżyńskich ulic , osobiście mogę przynieść miotłę i społecznie wykonam zdjęcie. Dlaczego w tym mieście tolerowane jest niechlujstwo i brak odpowiedzialności i wykonywania obowiązków służbowych. Co robi straż miejska w sprawie niszczenia zieleni i tolerowania przez Pana nieodpowiedzialnych kierowców. Polecam m.in. ulicę Sikorskiego przy, której notorycznie niszczy trawniki kilkanaście samochodów. Dlaczego na ulicy Zielonej, Szkolnej od miesięcy stoją nieaktualne znaki drogowe a ulica Dworna jest zasypana piachem. Podobno nie czyta Pan forum więc nie oczekuję zainteresowania a tym bardziej odpowiedzi.Zapewniam Pana, że większość dostrzega Pana stosunek do Nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do p.Prezydenta- brud

Pasku pozimowego wszędzie pełno, a sprzątających nie widać. Może zamiast brać udział w konkursie o najładniej przystrojone miasto w czasie świąt, warto wziąć udział w konkursie czystości, dając przykład dobrego gospodarza ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do p.Prezydenta- brud

Tez Chrzana nie trawie ale akurat czystość miasta to ruda była pani poseł z Mpgkim jest odpowiedzialna

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do p.Prezydenta- brud

Jakby jeden z drugim wsiur nie brudził to by było czysto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do p.Prezydenta- brud

To nie wstyd Prezydenta, tylko mieszkańców brudasów !!!

Piasek, uschnięte gałęzie, zeschłe liście to rozumiem, po zimie zawsze jest dużo pracy, naturalna sprawa ale butelki, puszki, torby, torebki, pety,papiery to świadczy o kulturze mieszkańców.

Śmieszą mnie te telefony do redakcji mieszkanek, codziennie nowy, Panie dajcie na wstrzymanie, pora okna myć, zakupy robić, zająć się czymś pożytecznym.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do p.Prezydenta- brud

\"Śmieszą mnie te telefony do redakcji mieszkanek, \"

He?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do p.Prezydenta- brud

Panidomu, która jest taka śmieszna powinna założyć kabaret, w obecnych czasach mogłaby liczyć na wsparcie finansowe. Ponadto przed Paniądomu otwiera się szansa na zostanie ministrem ochrony środowiska i obiektów pamięci. A czy Panidomu umyła już to co zaleca innym i czy tylko Panie są od mycia. Tak, to jest obowiązek Prezydenta, dbać o stan miasta w najdrobniejszych szczegółach. Jeżeli Prezydent ma być od pozowania do zdjęć i przecinania wstążek to pod względem społecznym zawodzi mieszkańców i nie Oni Jemu przynoszą wstyd tylko On Im. A sprzątać należy zawsze i na bieżąco skoro tylko pojawi się nieporządek tak zostałem wychowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do p.Prezydenta- brud

Na konstytucji 3 maja przy fontannach bawią się dzieci a śmietniki na psie kupy są powywracane naokoło torebki z psim gównem się walają,zwykłe śmietniki niepoopróżniane 0_o TAM SIĘ BAWIĄ MAŁE DZIECI!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do p.Prezydenta- brud

Z jednej strony racją jest, że wszyscy mieszkańcy miasta płacą między innymi na służby sprzątające. Z racji czego, mają prawo przemieszczać się po czystych chodnikach i drogach.

Jednak niestety, z drugiej strony, mamy społeczeństwo, któremu zachowaniem bliżej do bydła zagrodowego niż do ludzi. Gdzie się nie zjawią, tam zostawiają po sobie chlew.

Więcej kamer w mieście, więcej patroli, brak pobłażania za wykroczenia typu zaśmiecanie i od razu zrobi się czyściej i przyjemniej w naszym pięknym mieście.

Zanim zacznie się wymagać od rządzących, trzeba wpierw zacząć wymagać od siebie.

PS. Też nie jestem za obecnie rządzącymi. To tak w woli ścisłości, gdyby ktoś miał mnie o to oskarżyć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org